شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

يكشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰ مه ۲۰۱۸سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

گزارش ویژه و مشروحی در مورد گروههای مسلح انقلابی و مردمی عراق در نبرد با دولت مالکی

اتحاد انجمنها برای ایران آزاد

ارسالی: مجتبی فتحی

طی هفته های گذشته  رسانه های بین اللملی مستمرا سخن از اشغال شهرهای مختلف عراق توسط “داعش” (دولت اسلامی عراق و شام) را به میان آورده و تنها جریانی  که در این رسانه ها به عنوان مخالفین دولت مرکزی عراق معرفی شد، داعش بود.  در پی حمایت جنبش مجاهدین خلق ایران از قیام «مردم و انقلابیون عراق»، دستگاه تبلیغاتی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی و نیز رسانه های رسمی و غیر رسمی این حکومت در داخل و خارج از کشور نیز با بهره جویی از فضای ایجاد شده، همواره تلاش کرده و می کنند که این اینگونه وانمود کند که مجاهدین خلق ایران از بنیادگرایان افراطی داعش حمایت می کنند. در این میان متاسفانه بعضی از فعالین سیاسی و  شخصیتهای مستقل سرنگونی طلب نیز دچار سوء تعبیرهایی در مورد مواضع مجاهدین خلق ایران شدند.

در اینجا با یاری گرفتن از گزارشات رسانه های متعدد از جمله رادیو فردا تلاش می کنیم به تشریح گروههای انقلابی و مردمی در عراق بپردازیم که در نقاط مختلف عراق در نبرد مسلحانه و مبارزه برای احقاق حقوق حقه خود هستند.

 

منبع: سايت ديدگاه
يافت نشد.


در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

 از این پس این ستون، چند روز در ماه به نشر دیدگاه «احزاب و سازمانها» اختصاص داده می شود. در این روز ها سعی خواهد شد که نقطه نظرات «رسمی» و مشخص یک سازمان/نهاد و یا تشکل سیاسی/حقوق بشری، در دیدگاه هم منتشر شود. شایان توجه اینکه منظور پخش اطلاعیه و یا گزارش کنگره ها نیست. ناگفته روشن است که «هدف» آگاهی رسانی، انتشار باور دگر اندیشان، و دیدگاه «رسمی» نهادهای سیاسی و فعال است. تاکنون چندی از نهادها به دعوتنامه دیدگاه پاسخ مثبت داده اند، و در انتظار پاسخ دیگر نهادها، احزاب و سازمانها خواهیم بود.
دیدگاه 3 مهر 1389با درود به ملت شریف ایران

باید یکی شویم


باید یکی شویم
دیدگاه احزاب

ادامه فهرست خبرها...

   [www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.