شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۶ ژانویه ۲۰۱۹سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

تعرض همه جانبه تر علیه کل حکومت

حزب کمونیست کارگری

پیام حمید تقوائی در مورد معرکه انتخاباتی حکومت
نتیجه انتخابات: تعرض همه جانبه تر علیه کل حکومت
فردا روزی است که معرکه انتخاباتی به پایان میرسد و یک نفر را از صندوق بیرون می آورند. ولی نتیجه هر چه باشد مبارزه ما مردم علیه حکومت وارد دور تازه ای خواهد شد: دوره تعرض همه جانبه تر و متحد تر و گسترده تر علیه کل نظام حاکم.
معرکه های انتخاباتی حکومت همیشه برای ما مردم یک عرصه مقابله و اعتراض علیه کل نظام جمهوری اسلامی بوده است. یک نمونه بارز این تعرض خیزش و تظاهرات میلیونی سال ٨٨ بود که کابوس اش هنوز از سر حکومتی ها دست برنداشته است. در این دوره هم بازتاب  نارضایتی ها و اعتراضات و بچالش کشیده شدن کل حکومت بوسیله  بخشهای مختلف جامعه را در هشدارهای خامنه ای و حتی در باصطلاح مناظره ها و تبلیغات انتخاباتی کاندیداها میتوان مشاهده کرد. از اسرار مگو و پرونده های مسکوت گذاشته شده همدیگر دم میزنند و گوشه هائی از  دزدیها و جنایات یکدیگر را رو میکنند. این رقابت انتخاباتی نیست، اعتراف به فساد و جنایت  نهادینه شده در نظام مافیائی حاکم است. این بازتاب نارضائی ها و اعتراضات ما مردم است که این چنین حکومتی ها  را بجان هم انداخته است. دخالت ما مردم در انتخابات حضور در پای صندوقهای رای نیست، بلکه  بلندتر کردن فریاد اعتراضمان علیه  باندهای مافیائی حاکم است. معرکه انتخاباتی حکومت را میتوانیم به سکوئی برای تعرض متحد تر و گسترده تر علیه کل حکومت تبدیل کنیم. نتیجه این انتخابات هرچه باشد و هر کس را از صندوق بیرون بیاورند  بی گمان با صفوفی بهم ریخته تر و ضعیف تر از این معرکه بیرون خواهند آمد.  برای ما مردم  این فرصتی برای تعرض بیشتر و همه جانبه تر است.
مردم آزاده ایران!
با  عدم شرکت در مضحکه انتخاباتی حکومت و با گسترش اعتراضات و طرح مطالبات برحق خودمان در همه عرصه ها  بازی انتخاباتی حکومت را به شکست بکشانیم و آنرا به  سکوئی برای تعرض و پیشروی بیشتر علیه رژیم جنایت و چپاول جمهوری اسلامی تبدیل کنیم. رقابتهای انتخاباتی حکومتیها بپایان میرسد ولی جنگ ما مردم علیه این حکومتی که گوشه کوچکی از جنایاتش در خود افشاگریها و اعترافات کاندیداها بر ملا شد، تا سرنگون کردن کل حکومت  ادامه خواهد یافت. انتخاب ما مردم سرنگونی جمهوری اسلامی است.
حمید تقوائی
٢٨ اردیبهشت ٩٦، ١٨ مه ١٧

منبع: سایت حزب کمونیست کارگری، 28 اردیبهشت 1396
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
حزب کمونیست کارگری:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

 از این پس این ستون، چند روز در ماه به نشر دیدگاه «احزاب و سازمانها» اختصاص داده می شود. در این روز ها سعی خواهد شد که نقطه نظرات «رسمی» و مشخص یک سازمان/نهاد و یا تشکل سیاسی/حقوق بشری، در دیدگاه هم منتشر شود. شایان توجه اینکه منظور پخش اطلاعیه و یا گزارش کنگره ها نیست. ناگفته روشن است که «هدف» آگاهی رسانی، انتشار باور دگر اندیشان، و دیدگاه «رسمی» نهادهای سیاسی و فعال است. تاکنون چندی از نهادها به دعوتنامه دیدگاه پاسخ مثبت داده اند، و در انتظار پاسخ دیگر نهادها، احزاب و سازمانها خواهیم بود.
دیدگاه 3 مهر 1389با درود به ملت شریف ایران

باید یکی شویم


باید یکی شویم
دیدگاه احزاب

ادامه فهرست خبرها...

   [www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.