شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۵ مه ۲۰۱۹سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

حادثه تروریستی تهران

سازمان دفاع از حقوق بشر کُردستان

حادثه تروریستی تهران را محکوم میدانیم
حمله تروریستی و خونین اخیر در تهران که منجر به قتل و مجروحیت شماری از شهروندان مدنی گردید، موجبات جراحت وجدانهای بیدار و تاسف و تاثر عمیق سازمان دفاع از حقوق بشر کُردستان را فراهم آورده است.این سازمان ضمن اعلام همدردی و همبستگی با بازماندگان قربانیان و شهروندان تهرانی،اقدام تروریستی تروریستها را غیرانسانی ومحکوم می داند.
سازمان دفاع از حقوق بشر کُردستان مجازات عاملین وآمرین اقدام تروریستی اخیر در تهران را ،در چاچوب قانون و موازین حقوق بشر خواستار شده و در عین حال خواهان مراعات حقوق قانونی و حقوق بشر افراد مضنون به همکاری با گروه تروریستی یاد شده که در استانهای تهران، سنندج، کرمانشاه و ارومیه بازداشت شده اند،میباشد. این سازمان همچنین انتساب دادن تروریستها و افراد تروریست و اعضای گروه دولت اسلامی داعش به مردم کُرد و به جنبشهای مدنی وسیاسی کُردستان" روژهه لات" را ناروا، ناموجه و ترویج نفرت پراکنی علیه مردم کُرد می داند، و پایان بخشی به چنین اقدام نفرت انگیزی را خواستار است.
دبیرخانه سازمان دفاع از حقوق بشر کُردستان
شنبه 20 خرداد ماه ۱۳۹۶/دهم ژوئن ۲۰۱۷
 

منبع: سازمان دفاع از حقوق بشر کُردستان، 20 خرداد 1396
يافت نشد.


در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

 از این پس این ستون، چند روز در ماه به نشر دیدگاه «احزاب و سازمانها» اختصاص داده می شود. در این روز ها سعی خواهد شد که نقطه نظرات «رسمی» و مشخص یک سازمان/نهاد و یا تشکل سیاسی/حقوق بشری، در دیدگاه هم منتشر شود. شایان توجه اینکه منظور پخش اطلاعیه و یا گزارش کنگره ها نیست. ناگفته روشن است که «هدف» آگاهی رسانی، انتشار باور دگر اندیشان، و دیدگاه «رسمی» نهادهای سیاسی و فعال است. تاکنون چندی از نهادها به دعوتنامه دیدگاه پاسخ مثبت داده اند، و در انتظار پاسخ دیگر نهادها، احزاب و سازمانها خواهیم بود.
دیدگاه 3 مهر 1389با درود به ملت شریف ایران

باید یکی شویم


باید یکی شویم
دیدگاه احزاب

ادامه فهرست خبرها...

   [www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.