شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

جمعه ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰ آوریل ۲۰۲۰سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

«ضرورت گفتمان تحلیلی در رابطه با اپوزیسیون» - جلسه
مجید مشیدی

مجيد مشيدي

با درود به دوست گرامی علی ناظر
تا زمانی که سایه ستم طبقاتی ، نابرابری و استبداد مذهبی بر جامعه ایران سایه افکنده است،  بی شک مبارزه نیز ادامه  خواهد داشت.  نیروهای اپوزیسیون در مبارزه باحکومت تمامیت خواهِ اسلامی، نزدیک به چهار دهه تلاش و پیکارهای ارزشمندی در راستای تحقق آزادی، دموکراسی و حقوق بشر  را در کارنامه خود دارند.  در بین آنان با تجربه ترین کوشندگان سیاسی، فرهنگی و فلسفی را می توان نشانه گذاری کرد.
 
ما بر این عقیده ایم که تنها با بازنگری علمی و تحلیلی مستمر بر آن چه که بر ما گذشته، چراغ راه آینده فروزان خواهد شد. ما بر این باور هستیم که تغییر و بازآرایی ژرف و اصولی در سیاست چپ رادیکال امری ضروری است. بی شک نهال مبارزه و اندیشه های مبارزاتی  همواره نیاز به مراقبت داشته و رنگارنگی آرا و دیدگاه های درون  هرجنبش مبارزاتی از نقاط قوت آن خواهد بود. به دلیل فوق  " ضرورت گفتمان  تحلیلی در رابطه با اپوزیسیون " را هدف قرار داده و در همین راستا جلساتی گفتمان  با شخصیت های سیاسی در جنبش چپ سازماندهی شده است. دومین جلسه گفتمان روز ١۸ فوریه  با سخنرانی جمشید مهر در شهر زوریخ برگزار خواهد شد. از شما  ـ مدیر مسئول سایت دیدگاه  ـ خواستارم که در درج فراخوان جلسه گفتمان ( ۲ ) ما را یاری دهید.
 
با احترام رفیقانه
م. مشیدی

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
مجيد مشيدي:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

 از این پس این ستون، چند روز در ماه به نشر دیدگاه «احزاب و سازمانها» اختصاص داده می شود. در این روز ها سعی خواهد شد که نقطه نظرات «رسمی» و مشخص یک سازمان/نهاد و یا تشکل سیاسی/حقوق بشری، در دیدگاه هم منتشر شود. شایان توجه اینکه منظور پخش اطلاعیه و یا گزارش کنگره ها نیست. ناگفته روشن است که «هدف» آگاهی رسانی، انتشار باور دگر اندیشان، و دیدگاه «رسمی» نهادهای سیاسی و فعال است. تاکنون چندی از نهادها به دعوتنامه دیدگاه پاسخ مثبت داده اند، و در انتظار پاسخ دیگر نهادها، احزاب و سازمانها خواهیم بود.
دیدگاه 3 مهر 1389با درود به ملت شریف ایران

باید یکی شویم


باید یکی شویم
دیدگاه احزاب

ادامه فهرست خبرها...

   [www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.