شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۰سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

خوش و بش سیاسی

عباس رحمتی

قرار بود " شر و در " صدراعظم  سابق آلمان در زمان صد ارتش به ایران سفر کند ولی بخاطر بی ثباتی  داخلی رژیم و وخیم شدن اوضاع بین المللی  خلاصه از رفتن به ایران منصرف شد ولی بعد از پایان گرفتن حکومت ش خاتمی که خیلی آرزو داشت روزی در تهران با " شر و در " ملاقاتی داشته باشد درپی این آرزو در رویا های ش این گفتگو بیش میاید گفتگوی سیاسی که گاهی اوقات خیلی خودمانی میشود که خالی از   از مسائل و اوضاع سیاسی ایران نیست .ماحصل این گقتگو را باهم میخوانیم.

 

سلام / حال تو ن چطوره ؟

شر و در : راستی حالا که هر دو تا مو ن بیرون گود هستیم راستش را بگو منظورت از گفتگوی تمدنها چی بود؟شما که اجازه نمی دادید دوتا دانشجو باهم حرف بزنند چه تمدنی؟

خاتمی : بابا منظور این بود که فقط باهم دیگه آنقدر صحبت کنیم تا وقت بگذرد چه تمدنی چه کشکی ؟!ما آخوندها که تمدنی نداریم ما فقط حرفش را میزنیم. تمدن ما طوری دیگه است .تمدن از نظر ما یعنی سرکوب!

ش : از این نوع  شلیک ی ؟ ...............

خ : نه فقط شلیک ی / تمدن شکنجه / تمدن سنگسار /تمدن دار /تمدن حمله به زنان د ر خیابانها –یورش به خانه های مردم/ ایراد به لباس پوشیدن به راه رفتن به درس خواندن و.../ درست مثل  تمدن هیتلر شما!

 

ش : از هیتلر نگو  مردم ما خاطرات خوشی از اون ندارند. همان طور که مردم شما از آقای خمینی دل خوشی ندارند.

خ : گرها رد جون از این حرفها نداشتیم ماهر چه تمدن داریم از او نون خدا بیا مورز است!

 

ش : حالا راستش را بگو چه بلائی سر دانشجوها آوردید ؟

خ :سر به نیست ! چاره ای نداشتیم فشار را زیادتر را از طریق دانشجویان  احساس می کردیم !

من  باید خط امام را میرفتم –همین احمدی نژاد هم که معرف حضور تان هست اون هم باید همین خط را بره !

ش : یعنی سرکوب ؟ببخشید، یعنی تمدن از نوع آخوندی ؟ آخه این که آخوند نیست ؟

خ: فرقی نداره آخوند بر دو نوع است / با عمامه و بی عمامه !تازه من از این پسره بهتر بودم تا یک مدتی توانستم سر شما را شیره بمالیم !گفتگوی تمدنها-جامعه مدنی و... اصلا ماموریت م این بود .

ش : اومدی نسازی ما که خودمان می دانستیم .ولی خب قرارداد ها را چکار میکردیم ؟ تو خودت می گفتی

اومدی اولش کمی شل بدی تا همه را شناسائی کنی  و خوب هم اومدی .ولی این یکی از این حرفها حالیش

نیست .از روز اول بنا را رو سرکوب عریان گذاشته. حتی پاشو بیرون مرزها گذاشته به اسرائیل گیر داده 

به آمریکا و ... ولی از آن طرف با هر چی تروریست ه چت زده !

خ : مرتیکه اصلا بلد نیست از همون روز اول اومده یک جو رهایی از هیتلر دفاع میکنه، میگه هو لو کاست

افسانه است هیتلر کجا 6 میلیون کشته و..... با این حرفها جی رو می خواهی ثابت کنی ؟یعنی می خواهی بگی هیتلر آدم خوبی بود ؟خوب باشه اگه می خواهی اینو بگی راه داره بیا بیش خودم تا راهش را نشان بهت نشون بدم .

ش : این همه روشن سازی که میگفتید خوب اون د اره روشن سازی می کنه به نظر من اون از تو بیشتر روشن سازی کرده همه چیز را روشن میگه اینطور نیست ؟ شما نه تنها روشن سازی نکردید سرمان راهم شیره مالیدید!

خ: روشن سازی از این بهتر که با شما آنقدر راه اومدیم که قرار داد ها رااز5/1 میلیارد یورو به 5/4 میلیارد یورو رساندیم این از نظر ما یعنی روشن سازی با کل اروپا ما چننین کردیم اگر چنین نمی کردم الان رژیم ما رو هوا بود . درست نمی گم گر هارد ی ؟! تازه با این هم رابطه روشن سازی شما رفتید ید به طرف آمریکا و این طوری وضع ما را خراب کردید.  

 

ولی این پا سداره اصلا راهش بلد نیست شما یک جوری خراب کردید، رهبری و این احمق ه هم طوری دیگه   

بابا بلد نیست چه جوری بگم ؟ بلد نیست با شما ها مثل من قرارداد ببنده مثل من با اسرائیل کنار بیاد مثل من یکی به نعل بزنه یکی به میخ !بابا هر کاری راهی د ا ره!

 

ش : راه چیه ؟ می تونی تو چند کلمه بگی ؟

اولیش خنده حال هر چی مخوان بگند سید خندان / لبخند ژو کند! و زتند..... دومی اینکه حرف را باید پیچیده زد بطوری که باورت کنند . باید دندان را روی جگر بزا ری ولی فشار نیاری !

ش: یعنی چی ؟

خ : این که اگه می خواهی به  اسرائیل فشار بیاری چرا وارد مقوله هیتلر و هو لو کاست و...میشی که حساسیت به وجود بیاری  مثل من برو با حماس و حزب الله و جهاد اسلامی  و شیخ نصرالله و...حرف بزن و تا می تونی کمک مالی  و تسلیحات ی کن .

بهش گفتم مثل من زیر چتر ولایت فقیه بمان دیدی آقا چقدر زحمت کشید تا تو را رئیس جمهور کرد.

پدرسوخته بی خبر رفته با مصباح یزدی و جوادی آملی پل زده معلوم نیست اینها از چه فرقه ای هستند

حجتی ه و کذا ! البته ما هم بد مان نمیآد گاهی اوقات مردم را به اون سمت به کشو نه ولی نه تا آخر !

ش : فرق تو مملی جون با اون چیه؟ خ: این پسره میدونی که تیر خلاص زن بوده چیزی سرش نمی شه ما نا سلامتی کار فرهنگی کرده ایم تو ارشاد بودیم کتاب می خو ندیم - کتاب سانسور می......   ولی این پسره

مثل نازی ها ی شما تو آلمان –مثل آمریکائی ها تو ویتنام تو خیابان تیر خلاص میزده که این هم راه د اره !

 

مثلا ما سنگسار را از تو خیابان  جمع کردیم بردیم تو جاهای سرپوشیده سر یک چهارراه اعدام میکردیم ولی چهارراه دیگر آزادی لباس و گپ و گفتگو و....میدادیم .این راهش است.اعتماد سازی !

ش : چرا کار ایران به اینجا کشیده شده

 

خ: ماهر چی میخوریم از این ولایت فقیه می خوریم چون اون باعث شد این رو کار بیاد ! اولش براش رای سازی کرد حالا که کمی قدرت گرفت fremd (غریب رفته می پره !آقا هم از دستش خیلی ناراحت ه کلافه س

به همین خاطر اومد قدرت سه قوه را داد به تشخیص مصلحت منو کرده رئیس استراتژی کی شورا خلاصه این هم بخاطر وفادار ماندن و بطور کامل زیر چتر ولایت فقیه رفتن است! ما برای حفظ نظام آمدیم .

ش: اون دیگه چه صیغه ای است  مگه میتونه به این راحتی قدرت را به شما بده پس بقیه کش کند ؟

خ : تو ایران این طوری نیست قانون دست رهبری ه  تشخیص مصلحت را ولایت فقیه درست کرده و این ها همه کلاه شرعی ه تشخیص مصلحت همه چیز را می تو نه بهم ببافه یعنی ماهر چی حقیقت د اره مصلحتی میکنیم. 

ش: چرا مسئله اتمی رو اینقدر حاد کرد؟ من و تو و تونی و ژاک و...و  چقدر زحمت کشیدیم .

خ : آره واله هر چی کاشتیم این پسره برباد داد مثلا همین بمب اتمی را ما چقدر خوب جلو بردیم .ما بی خبر شما خیلی کارها کردیم شما یک جایش را راه آمدید اون جاهای ش را که راه نمی آمدید خودمون را ش میبردیم  !خلاصه اعتماد سازی !کار ساده ای نبود این طور نیست گرد هارد جون ؟!

ش : یعنی سرما را هم شیره... ؟

خ: سیا سته ، پدر مادر که نداره .خلاصه این پسره کار را به جایی رسانده که همه چیز رو شده و حال هم کاررو به اونجا کشید ه که می خوان به ایران حمله نظامی بکنند و خلاصه نمیدونم چه بلایی به سرما آخوندها خواهد آمد.

ش: ای دل غافل!!!! نمیشه حالا که اینقدر بی قانونیه  تو یا رفسنجانی خودتون را جلو بیا ندا زید ؟

خ : رهبری هوای ما رژیم را دارد امید ما شمای ید راستی تا یادم نرفته ببین از طریق  آنگلا مر کل می توونی کاری کنی پارتی بازی چیزی ؟ که به ما حمله نکنند چون آنگلا خیلی با آمریکایی ها نزدیکه خودت که بهتر میدونی . راستی حساب های ما تو آلمان چی میشه IFIC(سرمایه گذاری ایران در خارج ) [1]

 

ش: مملی چون میدونی که من از آنگلا خوشم نمی آد تو دوئل مان این مسئله را مطرح کردم جوابی براش نداشت . درمورد سرمایه گذاری ایران بگم در آلمان اینطور که اگر رژیم تان سرنگون شد تمام پولها میره توی خزانه دولت ما تنها چیزی که به فکرم میرسد مسیر تان را تغییر بدید  .وبا آژانس  و اروپایی ها راه بیاید. و گرنه کلا تان پس معرکه ست .

[1] Iranian Forein Imestment Company

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
عباس رحمتی:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.