شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ -  ۹ ژوئیه ۲۰۲۰سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

احمدی نژاد و نئونازیست های آلمان به جام جهانی فوتبال 2006 راه یافتند!

عباس رحمتی

بدنبال صحبت های احمدی نژاد رئیس جمهوری  آخوندها در مورد افسانه بودن " هولوکاست " و مواضع مختلفی  که در مورد اسرائیل و یهودیان  گرفته بود طوری شده که هر روز که جلوتر میرویم  بیشتر گل کرده  و گریبان رژیم را می گیرد !

اخیرا هم نامه ای که به جرج دبلیو بوش رئیس جمهور آمریکا در مورد مشوق های آمریکایی نوشته بود، که در  آن فلسفه بافی های زیادی کرده بود ، و خود زمینه ای شد تا  ذهن ها را مجددا فعال کند و جوک سازی ها علیه احمدی نزاد دوباره  او ج  بگیرد .

از طرفی بوش جواب نامه را نداد  و فقط وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که این فلسفه با فی ها مسئله اتمی رژیم را حل نمی کند و راه به جایی نخواهد برد .

اروپایی ها هم طرحی را مبنی بر مشوق های سیاسی  به ایران ارائه داده اند که  احمدی نژاد را مجددا به واکنش وا داشت  تا بگویید " ما بچه نیستم که گردو و شکلات را بدهید و طلا را از دستمان بگیرید "

(منظورش اورانیوم طلایی است )

ولی از همه اینها گذشته اخیرا  احمدی نژاد با این حرفها (که بیشتر به جوک شبیه است تا یک بحث جدی سیاسی) در آلمان هم طرفدار انی پیدا کرده است ، اخیرا نئونازیست های آلمان ( (NPDهم اعلام کرده اند که ما از مواضع ضد یهودی پرزیدنت ایران دفاع می کنیم وبا طرفداران فوتبال در جام جهانی هم صدا خواهیم شد و اگر لازم  شد برای حمایت از این پرزیدنت  ضد یهود  راهپیمایی هم براه خواهیم انداخت ! و حتما اگر لازم باشد در  درگیریهای خیابانی هم شرکت می کنند . تا به احمدی نزاد نشان دهند تا چه اندازه پای این قضیه ایستاده اند !

از طرفی اگر لازم باشد حتما احمدی نژاد کمک های مالی قابل توجه ای همچون کمک ها به حماس و حزب الله لبنان و تروریست های القاعده و.....را بزودی راهی اروپا خواهد کرد ؟!  و پروژه ترور و خرابکاری در اروپا مجددا شکل جدیدی به خود خواهد گرفت .

نکته مهمی که با ید به آن بپردازم این است که ، اخیرا میز گردی در کانال یک آلمان (RD  A ) تشکیل شده بود(Talkshow  )که موضوعش  زیاد ربطی  به غنی سازی اورانیوم  و بمب اتمی و تحریم و تهدید ایران و.... پیدا نمی کرد. در این میزگرد نماینده گان  سو سیال دمکرات ها / مسیحی دموکرات ها / حزب سبزها آلمان و یک خبرنگار آزاد   حضور داشتند.  موضوع بحث مربوط به برنامه های آلمان در رابطه با خارجیان و نقش راسیسم و گروه های نژاد پرست با خارجیان بود (دوستی با خارجیان و نحوه برخورد با آنها) که در اینجا زیاد به بحث نژاد پرستانه آن  نمی پردازیم  . ولی سوالی که خانم  مجری (زابینه- کریستینزن ) از حاضرین در میز گرد میکند قابل بحث و اغماز  است .

خانم مجری می پرسد چند روز دیگر فوتبال جام جهانی شروع  می شود و نژاد پرستان آلمان هم حمایت خودشان را از احمدی نژاد اعلام کرده اند حال با  وجود این حرکتها نظرات شما در این  رابطه  چیست ؟

دریک  جواب کوتاه مسلما  مبارزه قاطع با نئونازیست ها و نزاد پرست ها  بود مخصوصا سوسیال دمکرات و حزب سبزها نظرات قاطع تری  به این سوال داشتند.

آنها اعلام کردن که هیچگونه اجازه ای به طرفداران فوتبال  نباید داد  که آنها با نئو نازیسم ها ی آلمان تماس بگیرند و باید تحت کنترل کامل  قرار بگیرند ، سوسیال دمکراتها می گویند باید تمام رفتار آنها را کاملا تحت نظر داشته باشیم ، ما به سهم خودمان در این امر کوتاهی نخواهیم کرد .

چون این چنین کاری برای ما آلمانی ها یک لکه ننگی است و حالا باید آنقدر ترس از این  کار داشته باشیم که نئونازیست ها به مهمانان ما (تماشاچیان و فوتبال دوستان ) آسیب برسانند و یا اینکه در جایی بتوانند خرابکاری براه اندازند !

نکته قابل  توجه در این سوال این است که ما ایرانیان واقعآ با آن فرهنگ و آن تاریخ و تمدن 7000 ساله
راستی چرا باید چنین سوالی راجع به ایران در این میز گرد مطرح شود ؟چرا باید از32 کشور شرکت کننده در جام جهانی  فقط  درمورد ایران چنین سوالی مطرح شود ؟ آیا جز اعمال تروریستی یک رژیم توتالیتری  در طول این 28 سال است  که خود  غربی ها با پولهای باد آورده از نفت و گاز ایران به حمایت از آن پرداخته اند  و مردم ما در داخل و خارج از کشور باید بهای این سیاست های غلط را  بپردازد ؟

البته وقتی نئونازیست ها حمایت خود را  از احمدی نژاد اعلام کردند عده زیادی از ایرانیان در آلمان  اعلام کردن که حاضرند در مخالفت با نئونازیست راهپیمایی کنند ، تا چه بیش آید!

پاسدار احمدی نژاد قبل شروع بازیها این چنین به جام جهانی فوتبال راه می یابد تا به کمک نژاد پرستان آلمان در صدر تروریست  های جهان قرارگیرد ! ولی قبلا از همه اینها روزنامه های آلمانی زبان مثل"کلنراشتاد انسایگر[1] " و" بیلد[2] " و.... این روزها که  تب فوتبال بالا میرود مرتبا درمورد احمدی نژاد   و تیم ملی فوتبال ایران و ایرانی های شرکت کننده در مسابقات فوتبال  مطالب زیادی منتشر میکنند و مسائل زیادی  را مورد تحلیل قرار میدهند .

کلنر اشتاد  انسایگر در مورد آمدن احمدی نژاد به آلمان مطلبی را درج داده است که جالب است  اشاره ای به آن داشته باشیم تا  روشن شود حرفهای یک پاسدار چگونه از نظر قوانین آلمان بررسی میشود ! و بهای این حرفهای بی ارزش " صدتا یه غاز " را  خود احمدی نژاد باید بپردازد و نه کسان  دیگر !

آنجا که احمدی  نژاد گفته بود هولوکاست  یک افسانه است و یهودی ها با ید به آلاسکا و کانادا و....بروند این روزنامه با چاپ  عکسی از او به این موضوع می پردازد  و می نویسد : میگویند که پرزیدنت ایران برای تماشای فوتبال  قصد سفر به آلمان را دارد ، ولی قبلا  از هر صحبتی  باید به صحبتهای آقای احمدی نژاد در مورد یهودیان  بپردازیم !

اگر این صحبتها را بخواهیم از نظر قانون آلمان بررسی کنیم حداقل 5سال زندانی دارد و اگر ایشان می خواهند  برای تماشای فوتبال تشریف بیاورد اول با ید موضع خود را مشخص کند در غیر این صورت باید در قدم اول برای مدت 5سال نا قابل به زندان تشریف ببرد .

حال شما حساب کنید اگر او تغییر موضع ندهد و به آلمان بیایید در قدم اول باید به زندان برود  و اگر  عفو و بخشش هم شامل حالش نشود تا جام جهانی دیگر هم باید در زندانهای آلمان باشد تا آن زمان اگر رژیم آخوندی بر سر کار باشد شا ید چند تا دکترای و پروفسور ای  دیگر هم نصیبش شود ، در غیر این صورت    تازه  در هنگام  آزادی ش از ریاست جمهوری هم خبری  نیست و باید به عنوان یک جنایت کار  دریک دادگاه مردمی محاکمه شود . شما چه فکر می کنید ؟

[1] Kölner Stadt Anzeiger   

  

 [2]Bild

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
عباس رحمتی:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.