شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۷ فوریه ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

پیام به هم میهنان داخل ایران

رضا پهلوي

درود بر شما هم میهنان عزیزم،

باری دیگر مشتهای گره کرده نیروئی به عظمت شما ملت ایران، شکاف دیگری بر سقف سیاه دیکتاتوری وارد ساخت و آتش فریاد آزادی خواهی شما زمان و زمین را به کام وفاداران به سنت ایران ستیزی جهنم گردانید. باری دیگر ایستادگیتان درسی بود برای حاکمان اهریمن صفت.

ملت عزیز،

چون همیشه، من پشتیبان شما شیرزنان و دلیر مردان کهنه دیار تمدن، ایرانمان، هستم.
دور نیست روزگاری که اندوه از دست دادن عزیزانمان، با پیروزی و برپائی بالاترین ارزشهای انسانی در میهنمان، جایگزین گردد و موجب شادی روانشان گردد .

جنبش حق طلبانه ملت ایران پیروز خواهد بود.

يکشنبه 6 دي 1388

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
رضا پهلوي:[تاریخ ارسال: 28 Dec 2009]  [ارسال‌کننده: سیامک دهقانی]  [  ]  
ای کاش بچۀ شاهنشاه عاری از مهر بعد از سی سال می فهمید که قیام هم اکنونی مردم ستمدیدۀ ایران بر علیه جمهوری جنایت و قتل اسلامی ادامۀ قیام ناتمام خلقهای ستمدیدۀ ما بر علیه نظام سیاساخته و کودتاچی پدر ایشان است که در سال 1332 بوسیلۀ شعبان بی مخ های دوران دولت مصدق را سرنگون ساختند و بجای آن نظام شکنجه و سرکوب پهلوی را جایگزین نمودند! شاهزاده رضا پهلوی که حتی در عرض این سی سال یک مو از سر مبارکشان را در راه رهایی مردم ایران از دست نداده است آنچنان, به خود قره هستند که می پندارد زنان و مردان ستمزدۀ ایران بقدری عقل و شعور خود را از دست دا ده اند که حاضرند جان شیرین خویش را فدا نمایند تاایشان را بجای خامنه ای بقدرت برسانند! اما توده های شورشگر ایران با سر دادن شعار مرگ بر ستمگر ـ چه شاه باشه,چه رهبر! پاسخ پیامهای این شاهزادۀ منزوی را داده اند. مردم ایران به چیزی کمتر از یک جمهوری دمکراتیک رهائیبخش راضی نیستند. در این جمهوری انقلابی و انسانی رضا پهلوی هم حق زدن حزب و سازمان مورد علاقۀ خودش را دارد. لازم به یادآوریست که در هیچ کشوری که نظام سلطنتی سرنگون شده است تاکون؛ رژیم شاهنشاهی برنگشته است. به نمونه های چون آلبانی, بلغارستان؛ رومانی؛ روسیه؛ افغانستان, مصر و عراق و غیره نگاه کنید تا به این حقیقت پی ببرید که دوران شاه و شاه بازی گذشته است و امکان احیای دولت پادشاهی در ایران به موزۀ تاریخ سپرده شده است!   

[تاریخ ارسال: 28 Dec 2009]  [ارسال‌کننده: روزبه زرین]  [  ]  
شاید بهتر بود که نیم پهلوی به یاد می آورد که پدر دیکتاتور خود او نیز مانند آخوند دیکتاتور خامنه ای سینه مردم ایران را به گلوله می بست. التبه نباید گناه پدر را برای پسر منتقل کرد اما این پسر دیکتاتور جلادان ساواکی آدمکش مانند پرویز ثابتی را مشاور خود کرده است و هنوز بعد از سی سال یک کلمه در نکوهش رژیم جنایتکار پدر دیکتاتور خود نگفته است. آیا بهتر نیست او بیشتر از این آبروی خود را در انظار مردم ایران نبرد؟   

[تاریخ ارسال: 28 Dec 2009]  [ارسال‌کننده: دیار]  [  ]  
چون همیشه، من پشتیبان شما شیرزنان و دلیر مردان کهنه دیار تمدن، ایرانمان، هستم ؟صد البته از توي کاخ که با پول زخمت کشيده بدست آورده ؟ نيروي مخالف رژيم از منفرد گرفته تا نيروي سازمانيافته براي حل مسئله سرنگوني رژيم به شاه و شيخ پناه آوردند؟   

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.