شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ -  ۸ مارس ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

حسین عابدینی: امروز رجوى رهبرى مبارزه ايرانيان شجاع را برعهدهدارد

سایت مجاهدین

تلويزيون الجزيره:


حسين عابدينى: مردم شعار سرنگونى اين ديكتاتورى مذهبى را سر مىدهند


حسين عابديني


حسين عابدينى عضو كميسيون خارجه شوراى ملى مقاومت ايران در مصاحبه با تلويزيون الجزيره گفت، ما اطلاعاتى به‌طور سيستماتيك از ايران و تهران و اصفهان و شيراز و ساير شهرهاى ايران دريافت مىكنيم. اين اطلاعات بيانگر اين است كه اوضاع ناپايدار است و صدها هزار تن از مردم از جوانان و زنان و مردان شجاع (به صحنه) آمده‌اند. رژيم از سلاح گرم و مهمات واقعى استفاده مى‌كند كه باعث مجروح شدن بسيارى شده و بسيارى از مردم دستگير شدهاند. هم‌چنين اطلاعاتى داريم كه مركز تهران شبيه پادگان بزرگى شده كه خيلى از مردم دستگير شدهاند. اين امر باعث گسترش نيروهاى زيادى در يك خيابان شده است. اخبارى به ما رسيده كه 60نفر دستگير شدهاند. و هم‌چنين در آرياشهر تهران تعداد زيادى زخمى شدهاند. هم‌چنين پاسداران سلاحهاى گرم را عليه مردم بهكار مىگيرند. خبرها نشان مىدهد كه مردم به تعداد زياد به خيابانها سرازير شده و شعارهاى سرنگونى رژيم را سر مىدهند. در شيراز مردم شعار مىدادند كه خاتمى جاى تو در زبالهدان تاريخ است. مردم امروز مواضع مبارزه جويانه شديدى دارند.

تلويزيون الجزيره پرسيد: بنظر مىآيد كه اپوزيسيون از هر مناسبتى براى ابراز خواستههاى خود استفاده مىكند. در حاليكه انتخابات ماههاست كه تمام شده، تاكى؟
حسين عابدينى پاسخ داد: در واقع امر بهرغم اينكه ناآراميها از انتخابات شروع شد ولى موضوع فراتر از انتخابات است. قيام ايرانيان از انتخابات فراتر رفته و شعار سرنگونى اين ديكتاتورى مذهبى را سر مىدهند و مردم به حمايت از اين رژيم بر نمىگردند و آنها خامنهاى را هدف قرار داده و عكسهاى او و عكس خمينى و عكس احمدىنژاد را به آتش مىكشند. مردم خواهان تغيير دموكراتيك هستند. امروز آقاى رجوى كه رهبرى مبارزه ايرانيان شجاع را برعهدهدارد گفت آنان الان مىتوانند از اين فرصت عالى بهمناسبت سى ويكمين سال انقلاب اسلامى عالى براى آزادى ايران استفاده كنند. و اين نشانگر اين است كه در آينده مردم ايران مىتوانند كشور را آزاد نمايند.

حسين عابدينى گفت، روزهاى رژيم به شمارش افتاده است به همين دليل ما همه كشورهاى غربى و جامعه جهانى را به شنيدن صداى بلند و واضح مردم ايران فرا مىخوانيم كه خواهان تغييرات دموكراتيك فورى هستند. اين مردم خواهان انتخابات نيستند. همانطور كه قبلاً هم گفتم مردم از اين مرحله گذشتهاند. بايستى روابط مستقيم ديپلوماتيك و تجارى خود با اين رژيم را قطع نمايند، چرا كه مردم ايران در داخل و خارج نشان دادهاند كه زمان پايان اين رژيم فرا رسيده است».

منبع: مجاهدین، 22 بهمن 1388
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
سایت مجاهدین:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.