شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۷ فوریه ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

مریم رجوی پيروزى ائتلاف العراقيه در انتخابات عراق را تبريك گفت

سایت مجاهدین

رئيسجمهور برگزيده مقاومت، پيروزى ائتلاف العراقيه در انتخابات عراق را تبريك گفتبا اعلام كميسارياى عالى انتخابات عراق ليست العراقيه ائتلاف نيروهاى ملى و دموكراتيك عراقى به رهبرى دكتر اياد علاوى باكسب 91كرسى در مجلس عراق به پيروزى رسيد.
رئيسجمهور برگزيده مقاومت ايران خانم مريم رجوى پيروزى اتئلاف العراقيه به رياست دكتر اياد علاوى در انتخابات پارلمانى عراق را به عموم مردم عراق، دكتر اياد علاوى رئيس ليست العراقيه و رهبر جنبش ملى عراق، دكتر صالح المطلك دبيركل جنبش ملى عراق و ديگر رهبران العراقيه به ويژه دكتر طارق الهاشمى، دكتر اسامه النجيفى، دكتر ظافر العانى و دكتر رافع العيساوى تبريك و تهنيت گفت.خانم رجوى اين پيروزى بزرگ را كه بهرغم همه تقلبات كلان و توطئههاى رژيم آخوندى و ايادى و مزدورانش در عراق، چه با محروم كردن شخصيتهاى ملى از شركت در انتخابات و چه در جريان انتخابات و رأى سازيهاى نجومى براى جريانهاى وابسته به رژيم و چه بعد از آن در شمارش آرا صورت گرفت بيان اراده خللناپذير و اشتياق مردم و نيروهاى ملى عراق براى پايان دادن به دخالتهاى فاجعهبار فاشيسم دينى حاكم بر ايران و برپايى يك دولت ملى و دموكراتيك توصيف كرد.اين پيروزى بدون ترديد سرآغاز دوران صلح و دموكراسى و التيام دردها و رنجهاى جانكاه مردم عراق و بشارت خير براى مردم ايران و همه كشورهاى منطقه و يك شكست خفتبار براى رژيم آخوندى است. رژيمى كه درصدد است با تسلط بر عراق بر بحرانهاى درونى خود سرپوش گذاشته و عراق را به سكويى براى بسط سيطره به تمامى منطقه تبديل كند.
خانم رجوى از سوى مقاومت و مردم بپاخاسته ايران ابراز اميدوارى كرد كه آقاى علاوى و العراقيه هرچه سريعتر بر همه موانع و كارشكنيهاى رژيم ايران و عواملش در عراق فائق آمده و دولت ملى و ذيصلاح را براى خدمت به مردم عراق تشكيل دهد.

منبع: مجاهدین، 6 فروردین 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
سایت مجاهدین:[تاریخ ارسال: 27 Mar 2010]  [ارسال‌کننده: ع.ک]  [  ]  
سلام لطفا کاش مجاهدین توضیح میدادند خانم رجوی رئیس جمهور برگزیده کدام مقامت است. آخر در ایران در داخل کشور مقاومتی وجود دارد که خانم رجوی رئیس جمهورشان نیست. خود من بیست سال است دارم بعنوان یک پناهنده به صهم خودم مقاومت میکنم ولی ایشان رئیس جمهور من نیست. تاکی کلمات باید بی محتوا باشند خانم رجوی فقط رئیس جمهور بزگزیده شورای ملی است و فقط.لطفا این را اصلاح کنید.   

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.