شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ -  ۶ مارس ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

وحشت آخوندها از بالا گرفتن قيام و تشديد فشار بر ميرحسين موسوى

سایت مجاهدین

در حالى كه خرداد ماه نزديك مىشود و خامنهاى در وحشت از بالاگرفتن قيام مردم به خود مىلرزد، مهرههاى باندغالب رژيم، ميرحسين موسوى را به شدت زيرضرب گرفتهاندتا وى را به تسليم وكرنش هرچه بيشتر بكشانند.

در همين رابطه، خبرگزارى حكومتى فارس وابسته به سپاه پاسداران، ازقول غلامحسين الهام، عضوشوراى نگهبان ارتجاع، ابتدا به بيان عقدههاى حقارت خامنهاى و تماميت نظام آخوندى در قبال مجاهدين خلق ايران پرداخته و مىنويسد: سازمان مجاهدينى‌ها در پى اين بودند كه قدرت را به دست آورند و به همين دليل چالشهايى را در برابر مطالبات گسترده مردم قرار مى‌دادند ولى مردم به دنبال استقرار نظامى بودند كه امام رحمه الله قرار بود آن را بيان كند.

عضو شوراى نگهبان ارتجاع سپس مىافزايد: رجوى در دوره اول رياست جمهورى كانديد شد و او كسى بود كه به جمهورى اسلامى رأى نداده بود و به همين دليل امام (ره) با او مخالفت كرد.

خبرگزارى سپاه پاسداران آن‌گاه سر غلامحسين الهام را، بهعنوان حمار دجاليت، به طرف موسوى كج مىكند و براى واداركردن وى به تمكين از دستورالعمل ولىفقيه افيونى مبنى بر مرزبندى با دشمن اصلى و محارب نظام آخوندى، يك اتهام ناچسب محاربه را به موسوى الصاق نموده و مىنويسد: «عضو حقوقدان شوراى نگهبان تأكيد كرد: با وجود اينكه در جريان انتخابات رياست جمهورى و در شوراى نگهبان به صلاحيت ميرحسين موسوى رأى دادم ولى امروز او را يك محارب عليه نظام مى‌دانم».

تحت فشار اين قبيل فشارها وترفندهاى باند غالب، يك سايت باند مغلوب، به منظور «رد اتهامات بىاساس» ى نظيرمحاربه با نظام يا رابطه بامجاهدين، ازقول مادر يك زندانى سياسى به نام شيوا نظرآهارى، نوشته است: «يک سرى اتهاماتى هم مثل ارتباط با سازمان مجاهدين خلق، نه فقط به دختر من که به خيلى از جوانان زده مى‌شود که واقعا بى‌اساس و دليل است… . دوباره اين سازمان را زنده کرده و بار ديگر بر سرزبانها انداخته‌اند».

به نظر مىرسد بر سرزبانها بودن نام سازمان مجاهدين خلق ايران، به ويژه در آستانه خردادماه، ديكتاتورى آخوندى را به شدت هراسان كرده و به واكنشهايى وامىدارد كه نتيجه معكوس مىدهد. يعنى هم دعواى درونى رژيم را تشديد مىكند، و هم خطر دشمن اصلى نظام را برجستهتر مىسازد!

منبع: سایت مجاهدین: 21 اردیبهشت 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
سایت مجاهدین:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.