شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ -  ۸ ژوئیه ۲۰۲۰سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

«زيرسوال بردن كارهاى انجام شده درزمان امام »!
علی فیاض

علي فياض

 یکی از علمای اعلام و عظمای ولایت! در سخنانی گهربار فرموده اند که "زيرسوال بردن كارهاى انجام شده درزمان امام به صلاح هيچكس نیست"!

این حضرت آیت الشیطان که در سنخ خویش "استاد" – آیت الله استادی!- نیز می باشند، بیش از دیگر همراهان و همفکران آن "امام راحل" و جانشین و خلف بر حق ایشان، علی خامنه ای، حواسشان هست که چه می گویند. چرا که اگر تا پیش از این، این نیروهای اپوزیسیون سرنگونی طلب بودند که خمینی را مجرم و جنایتکار می نامیدند، و عملکردهای وی را به زیر پرسش می کشیدند و اعمال و رفتار وی را ضد مردمی ارزیابی می کردند و در زمان حیات آن "پیر ایمان سوز"، با او به نبرد بر می خواستند، اینک اما شکاف بین جناح ها و باندهای درونی حاکمیت، و کسانی که سال ها در حلقه مریدان و جانبازان و حلقه به گوشان خمینی بودند، آنها را بر سر دو راهی قرار داده است. امروز به یمن همین اختلاف ها و نزاع بر سر قدرت و البته به خاطر تفاوت سلیقه، و برای یافتن راهی در دل مردم و نیز به این دلیل که دفاع از خمینی و عملکردهای جنایتکارانه اش، نه با خرد همسازی دارد و نه با دین تطبیق می کند و نه با انسانیت پیوندی، در نتیجه مانده اند که با خمینی و میراث آن چه کنند؟  

این است که مریدان و هواداران خمینی، مانده اند که با میراث آن "رهبر عظیم الشان"! چه باید کرد؟ چون هر روز که بیشتر می گذرد، و اسناد بیشتری از فساد و جنایات حاکمیت رو می شود، پای بنیانگزار این نظام جهنمی، یعنی روح الله خمینی، بیش از پیش به میان کشیده می شود، و در نتیجه "کاریسمای"! دروغین او بیش از پیش رنگ می بازد.

نگرانی این آخوندها و آیات عظام که نباید کارهای انجام شده در زمان "امام" به زیر سئوال برود،  حکایت از شنیع بودن و غیر قابل دفاع بودن اعمال خمینی جنایتکار دارد. چرا که مطرح شدن کمترین پرسش، معنایی جز کنکاش و جستجو در عملکرد حاکمیت در دهه 60 ندارد. دهه ای که با جنایات غیر قابل تصوری همراه بود، و بسیاری از نیروهای ریزشی – و اینک مدعی اپوزیسیون! – در آن سهیم و شریک بوده و مانده اند که با میراث آن بزرگوار! جنایتکار چه کنند! چرا که اگر دفاع و همدلی کنند، نمی توانند در دل توده های مردم  راهی پیدا کنند، و اگر هم همدلی و همراهی نکنند، باید مواضع خود را به طور شفاف در رابطه با خمینی و عملکرد او و رژیم تحت حاکمیتش اعلام کنند. و این مشکلی است که میراث خواران خمینی با آن مواجه می باشند. و این است خط قرمز خمینی گرایان؛ به عملکردهای دوران او نباید نزدیک شد، چرا که، "وای از آن روز که از پرده برون افتد راز"! هنگامی که آن رازها از زبان همدلان و همراهان خمینی عیان شود- چون "غیر خودی ها" از همان آغاز آن فجایع و جنایات را به صذ زبان فریاد کشیده بودند -  همان مرحله ای خواهد بود که دیگر؛ "نه از تاک نشان خواهد ماند و نه از تاک نشان"!  

@ كپي رايت: اين مطلب ويژه سايت ديدگاه تهيه شده است. بازتكثير آن تنها با قيد منبع مجاز است.  

alifayyaz@live.se

 

منبع: سايت ديدگاه

@ كپي رايت: اين مطلب ويژه سايت ديدگاه تهيه شده است. بازتكثير آن تنها با قيد منبع مجاز است.
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
علي فياض:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.