شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ -  ۸ مارس ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

سوز و گداز رسانههاى حكومتى نسبت به اجتماع عظيم ايرانيان در تاورنى

سایت مجاهدین

بيش از يك هفته پس از برگزارى اجتماع عظيم ايرانيان در شهر تاورنى در حومه پاريس، آهوناله وقفهناپذير ديكتاتورى آخوندى هم‌چنان از طريق رسانههاى خبريش بلند است.
خبرگزارى حكومتى فارس وابسته به باند ولىفقيه ارتجاع، ضمن سوز و گداز از اين تحول بزرگ سياسى، خبر از نامه يك ارگان وابسته به وزارت اطلاعات رژيم موسوم به هابيليان براى نمايندگان پارلمان اروپا داد كه طى آن به شكوه و شكايت در مورد اينكه چرا مقاومت ايران اجازه برگزار چنين اجتماع عظيمى را يافته، پرداخته است.
اين ارگان وزارت اطلاعات ديكتاتورى آخوندى از خارج ساختن نام سازمان مجاهدين از ليست تروريستى اتحاديه اروپا نيز آه و فغان سر داده و با لحن عجز آلودى نوشته است: «از شما مى‌خواهيم… بر اساس مقررات و قوانين اروپايى و بين‌المللى اجازه فعاليت به اين گروه تروريستى را در اروپا ندهيد.
كيهان ولىفقيه ارتجاع نيز در بخشى از يادداشت روز خود به سوز و گداز درباره اجتماع عظيم ايرانيان و سخنرانى جان بولتون نماينده سابق آمريكا در سازمان مللمتحد و خوزه ماريا ازنار نخست پيشين اسپانيا در حمايت از مقاومت ايران اختصاص داد و آمريكا و فرانسه را يكجا متهم كرد كه براى مقابله با رژيم به مجاهدين روى آوردهاند و به همين دليل فرانسه اجازه برگزارى تظاهرات عظيم ايرانيان را صادر كرده است.
روزنامه رسالت ارگان ديگر ولىفقيه ارتجاع نيز بعد از سرمقاله چند روز پيش خود كه به پيام سياسى اجتماع عظيم ايرانيان اختصاص داده بود، بار ديگر از حمايت نمايندگان كنگره آمريكا از مجاهدان شهر اشرف آهوناله سرداد و نوشت: خانم لورتا سانچز نماينده کنگره آمريکا با انتشار اطلاعيهاى اعلام کرد: ما امروز کنار ساکنان اشرف هستيم و به آنها اطمينان مىدهم که ما به جنگ خود براى آزادى ايران ادامه مىدهيم».

منبع: سايت مجاهدين: 1389/4/14
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
سایت مجاهدین:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.