شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲ آوریل ۲۰۱۹سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

لیگ فاسد فوتبال آغاز می شود!

كوروش طاهري

در خبر ها آمده است که لیگ سراسری فوتبال که باید و به درستی اسم آن را فاسد گذاشت در اوائل مرداد ماه در چند شهر ایران آغاز می شود. امسال نیز گویا برای این لیگ فاسد نام جام همیشه خلیج فارس را انتخاب کرده اند! گوئی مردم ایران با نام خلیج فارس بیگانه اند و اکثریت عوامل فاسد و دلال ورزش و فوتبال در جمهوری اسلامی ایران به این کشف بزرگ نائل آمده اند که در راه مبارزه با استکبار جهانی و جاسوسان متعدد آنان در دستگاه خلافت باید خلیج فارس را به مردم خودمان بشناسند که متعلق به خودشان است و نه کس دیگری! ولی در داد وستد بر سر میزبانی و دادن پز بیشرفت در کشور/ این حضرات می توانند ازحذف نام خلیج فارس در پوستر بازی های اسلامی خشنود و راضی باشند و برای این منظور نیز میلیون ها دلار هزینه کنند ! بگذریم که حاشیه روی من در بطن این مطلب کمی طولانی شد!

هر چه ناپاکی آب های خلیج فارس بوده در این چند سال اخیر به روی آب آمده تا  سر و روی مسئولان امنیتی و دلال های چند چهره و مردان خود فروخته اطلاعاتی حاکم بر فوتبال ایران را شستشو دهد و بوی تعفن آن در تمام ورزشگاه ها و اماکن فوتبال در سراسر ایران پخش شود ! آیا ما از باب لجاجت و ایجاد تفرقه در صفوف فوتبالدوستان کشورمان/ فوتبال را فاسد می دانیم یا این که طبق تراوشات فکری حکومت گران در نظام ولایت فقیه/ ما عادت داریم برای تضعیف پایه های نظام ولایت و ایجاد شک و بد بینی در بین صفوف مردم همیشه در صحنه اما فاقد اختیار شایعه پراکنی کنیم ! خب! بازتابی ها که فعلا از تصدی در بسیاری از فدراسیون های ورزشی دست شان کوتاه شده و مریدان محمد دادکان رئیس برکنار شده  فدراسیون نیز همراه وی از فدراسیون فوتبال به سال 2006  به شهرک تازه تاسیس در بازتاب متعلق به سردار سابق سپاه ودبیر کنونی شورای مصلحت نظام حاج دکتر برادر محسن رضائی که تعداد دیگری از تبعیدی های جناح رفسنجانی و خط سبز میر حسین موسوی در آن جا/ در جا می زنند کوچ کرده اند هر روز به باز کردن سفره عقده دل می نشینند و از جمله در یکی از این سفره ها چنین نوشته اند  ”: پس از برخی دستگیری‏های صورت پذیرفته دلالان و عوامل رسانه‏ای ایشان که با ممنوعیت فعالیت برخی مربیان فاسد و برخی خبرنگاران در نهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران همراه شد، علی رغم وعده‏ها استمرار برخورد با مفاسد مشهود نگشت و بره کشان لیگ برتر دهم برای مافیای نقل و انتقالات فوتبال با هفته‏های آرامی در حال سپری شدن است و علی الظاهر رویکردهای پیش گرفته شده توسط برخی نهادهای امنیتی مسئول برای برخورد با این گروه عظیم که تقریباً در تمامی حوزه‏ها اشخاصی را به انحاء مختلف با خود همراه ساخته، نه تنها به جایی نرسیده بلکه این گروه با حذف گروه‏هایی که در رسانه‏ها یا باشگاه‏ها اهل همراهی و همکاری نیستند، درصدد ایجاد موج برای بازسازی و حتی مشروعیت دادن به اعمال خود هستند که دقیقاً سرکشیدن میلیاردی بیت المال است.

این بیت المال از روزی که تو دهن ها در کشورمان افتاده چقدر فراز و نشیب به خود دیده است! روزی مجبوب این گروه است و روزی مظلوم آن گروه دیگر و همه برای آن دلسوز و سینه چاک شده اند! تفاوتی نمی کند امروز دارو دسته مرد فضائی فوتبال یعنی کفاشیان بر فوتبال حاکم باشد یا دیروز گروه و پیروان حاج مهندس د... خان /سکان را به مقصد نرسانده باشند!یا فردا احمدی نژاد قهر کند و کس دیگری رئیس دولت شود و افراد باند خود را وارد صحنه بیت المال همیشه در خطر کند! همه باید به موقع آن را به چابند و وقتی دستشان از چاپیدن آن کوتاه شد برای آن مرثیه سرائی و هیهات کجا رفت بیت المال سر دهند!                                                                                                  این مطلب ...ادامه دارد. 

Korosh_ims@yahoo.com

منبع: سايت ديدگاه

@ كپي رايت: اين مطلب ويژه سايت ديدگاه تهيه شده است. بازتكثير آن تنها با قيد منبع مجاز است

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
كوروش طاهري:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.