شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ -  ۸ مارس ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

توهين دژخيمان به زندانيان اهل تسنن و تشنج در زندان گوهردشت

سایت مجاهدین

براساس گزارش رسيده از بند ۲ زندان گوهردشت کرج در اعتراض به توهينهاى دژخيمان به زندانيان سياسى کٌرد، اهل تسنن وضعيت اين بند بسيار متشنج است. براساس همين گزارش؛
جمعه شب
۱۲شهريور ماه در حسينيه سالن ۴ بند ۲ شکنجهگران، زندان گوهردشت عليه اهل تسنن اقدام به توهين مذهبى نمودند اين افراد شروع به توهين به اصحاب پيامبر اسلام کردند. اين مسأله باعث اعتراض شديد زندانيان سياسى و عادى اهل تسنن شد. اعتراضات ابعاد گستردهاى به خود گرفت کرمانى و فرجى از دژخيمان اين زندان، در جمع اعتراض کنندگان حاضر شدند و آنها را تهديد کردند که اگر به اعتراضات خود پايان ندهند گارد زندان را براى ضرب‌وجرح و انتقال به سلول انفرادى وارد خواهند کرد.

روز يکشنبه
۱۴شهريورماه اعتراضات زندانيان سياسى و عادى اهل تسنن ادامه مىيابد کرمانى و فرجى رئيس و معاون اطلاعات زندان و ساير شکنجهگران به يکى از زندانيان اهل تسنن بهنام عطا الله عزيزى يورش مىبرند و او را با ضرب‌وشتم به بند ۶ زندان گوهردشت کرج منتقل مىکنند. از روز يکشنبه ۳۰ زندانى اهل تسنن بند ۲ در اعتراض به توهين به عقايد دينى آنها و رفتارهاى وحشيانه اقدام به تحصن کردهاند. براساس آخرين گزارش دريافتى، در اين بند وضعيت بسيار ملتهب مىباشد.

منبع: سایت مجاهدین: 15 شهریور 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
سایت مجاهدین:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.