شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ -  ۷ ژوئیه ۲۰۲۰سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

سخنی با اشگان دژاگه بازیکن تیم فوتبال ویسبورگ آلمان!اشتباه نکن!

كوروش طاهري

می‌ترسم دژاگه هم مثل من شوکه شود/ بازیکن "سمپاش" دعوت نمی‌کنم  سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: بازیکنی را به تیم ملی دعوت نمی کنم که سمپاشی کند و تیم را به حاشیه ببرد.  به گزارش خبرنگار مهر، افشین قطبی در  ادامه نشست خود با خبرنگاران با بیان اینکه امروز یک سوپرایز برای شما دارم  گفت:  یک ماه است که این صحبت دوباره باز شده و ما با اشکان دژاگه بازیکن  ایرانی الاصل تیم ولفسبورگ تماس هایی داشتیم و خود و خانواده اش دوست دارند  این بازیکن برای تیم ملی ایران بازی کند. اسم ایشان را در فهرست 50 نفره  خود به ای اف سی اعلام خواهم کرد و فدراسیون هم رایزنی های لازم را برای  گرفتن مجوز بازی این بازیکن در تیم ملی ایران از فیفا انجام داده است .وی ادامه داد: اگر این اتفاق بیفتد در  نخستین اردویمان در 24 دسامبر پیش از جام ملتها وی حاضر خواهد شد البته قبل  از آن من به آلمان می روم و بازیهای این بازیکنان در ولفسبروگ را از نزدیک  تماشا خواهم کرد .خبرنگاری پرسید" امیدواریم اشکان دژاگه به  وضعیت فریدون زندی که بازی در ایران را به بازی در تیم ملی آلمان ترجیح  داد دچار نشود" سرمربی تیم ملی در این خصوص گفت: این موضوع دغدغه خود من  نیز هست و من نگرانم وی مانند من از حضور در چنین فضایی که در فوتبال ایران  حاکم است شوکه شود اما او خیلی دوست دارد به فوتبال ایران خدمت کند و چنین  موضوعی را پیش از این در اتفاقاتی که نمی‌خواهم آنها را باز کنم نشان داده  است

این مطالب بخشی از مطالب افشین قطبی سر مربی تیم فوتبال جمهوری اسلامی است که در باره اشگان دژاگه در مصاحبه رسانه ای که با حضور اندک خبرنگاران حاضر در جلسه برگزار شده/ بیان کرده است.

 

شکی نیست که اشگان یک ایرانی است و هر ایرانی دوست دارد که برای کشورش/توجه شود برای کشورش !!سرافرازی کسب کند! ولی/ ولی/وجود یک حکومت مستبد و فاسد که نام ایران و ایرانی را در جهان بدنام و خدشه دار کرده است مانع از این می شود تا جوانان ما در قلمروهای مختلف درخشش و بالندگی همیشگی و حتی برای مدت کوتاهی داشته باشند! این حکومت در تخریب/ بدنامی/ ّبازی با آبرو وحیثیت افراد/تهمت و افترا/تهدید و ارعاب/زندانی کردن و... روی جلادان و ستمگران تاریخ را به واقع سفید کرده است.

اشگان عزیز! ترقی و بیشرفت شما در آلمان و انتخاب شدن برای تیم ملی آلمان در آینده ای نه چندان دور بزرگترین افتخاری است که نصیب شما و هر ایرانی با هر طرز تفکری می شود. بیاد بیآور که در حکومت جمهوری اسلامی هزاران قهرمان و ورزشکار ملی که دارای عناوین جهانی . بین المللی هستند/ در بدترین شرائط زندگی قرار دارند و نه جامعه خسته و بیمار ایران و نه حکومت ظالم جمهوری اسلامی / نه فقط توجه بلکه حتی یک نیم نگاهی به آنان نمی کند! و هر روز حلقه زندگی را برای آنان و هزاران نفر دیگر سخت تر و تنگ تر می کند!

اشگان ! روزی که فریدون زندی را با ده ها کلک و حقه و با تیتر های فریبنده روزنامه ها به ایران کشاندند و مانع بیشرفت این بازیکن شدند / من در مطلبی نوشته بودم که موضع گیری من سیاسی نیست اما از آن جائی که سالیان طولانی با ورزش و در درون ورزش ایران از جمله در طول حیات نکبت بار جمهوری اسلامی بوده ام و از شگردها و فریب کاری های مسئولین و اکثریت رسانه های ورزشی  وابسته و سیستم فاسد دلالی حاکم بر آن مطلع هستم/  بر این عقیده استوار هستم که رفتن فریدون زندی به ایران /به مثابه پایان زندگی ورزشی و در حقیقت خود کشی در حال و آینده فوتبال وی خواهد بود و...!

جوان رعنا توجه کن! علی دائی/ علی کریمی/خداد عزیزی و... از شما و ده ها نفر دیگر در فوتبال ج.ا مهم تر/با سابقه تر و از حیث معروفیت/ در جهان و آسیا مشهور و شناخته شده هستند! اما/ همین نظام و فدراسیون فوتبالش هر آن چه را که داشته است بر علیه آنان و امثالهم در تخریب شخصیت و هتک حیثیت فردی و اجتماعی شان به کار برده است و هر روز دسیسه و توطئه جدیدی بر علیه آنان تدارک می بیند!

هر وقت بازیکنان لوژیونر ایرانی برای تیم فوتبال جمهوری اسلامی بازی کردند/ پس از بازگشت مدت ها در تیم های خود نیمکت نشین شدند! این جماعت رمال و حاکم بر فوتبال ایران/ امیر شاپور زاده را هم با ده ها /وعده ووعید از آلمان به تهران کشاندند و چنان بلائی بر سر وی درآوردند که امکان بازگشت و ادامه فوتبال در آلمان را از دست داد و اکنون  در تیم استیل آذین با اگر و مگرهای زیادی نیمکت نشین است!

خیلی ساده و پوست گنده برایت تعریف کنم! فقط به طور مقطعی می خواهند از شما هم استفاده و هم سوء استفاده کنند! تیم فوتبال جمهوری اسلامی هیچ شانسی برای قهرمانی و حتی حضور در جمع چهار تیم پایانی در جام ملت های آسیا ندارد! این واقعیت را هم فدراسیون نشین های غیر فوتبال غاصب و هم کارشناسان بین المللی اذعان دارند! در صورت حضور شما با تیم فوتبال ج.ا در این تورنمنت/ شما یکی از قربانیان اصلی ناکامی در جام ملت های آسیا خواهید بود ! یعنی شما از بورس در بازار فوتبال و ادامه وضعیت کنونی تان در آلمان سقوط می کنید و شرائط به گونه ای برای شما رقم خواهد خورد که به جای سیر صعودی و ترقی /سیر نزولی و پس رفت را خواهید داشت! افزون بر این که سیستم دلالی و فاسد حاکم بر فوتبال در جمهوری اسلامی تیشه بر ریشه شما/خانواده و ... خواهد زد! امروز شاید/ شما و خانواده تان در کورس اخبار قرار گیرید و حتی برای چند روز هم عزیر شوید/ اما/ در اینده همه شما هم متهم خواهید بود و هم این که مورد غصب و خشم فدراسیون و اهالی دلال حاکم بر آن!

نه شما من را می شناسید و نه من شما را! اما از طریق رسانه های اینترنتی ممکن است همدیگر رابشناسیم!

اشگان رعنا! اشتباه نکن! درود بر شما و جوانان خوش فکر و رعنای ایران که قهرمانی و بیشرفت و تصاحب مدارج عالی در تمام زمینه ها از شایستگی و بالندگی آنان سخن دارد!

کوروش طاهری

 

korosh_ims@yahoo.com

 

منبع: سايت ديدگاه

@ كپي رايت: اين مطلب ويژه سايت ديدگاه تهيه شده است. بازتكثير آن تنها با قيد منبع مجاز است.

 

 

منبع: سايت ديدگاه

 

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
كوروش طاهري:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.