شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

فرمانده سپاه: هرجا تفكر بسيجي طنين‌انداز شود تحول ايجاد مي‌كند!!

ایسنا

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ اظهار كرد: تفكر و انديشه بسيج در هر عرصه‌اي كه وارد شود كار بزرگي را از خود به جاي مي‌گذارد و هر كجا كه اين فكر ورود پيدا كند، آهنگ حركت تند مي‌شود.


به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) سردار سرتيپ پاسدار حسين همداني همداني صبح امروز در همايش تجليل از ورزشكاران بسيجي نمونه، خاطرنشان كرد: هركجا تفكر بسيجي طنين‌انداز شود تحول ايجاد مي‌كند و هرجا همه بسيجي فكر كنند مي‌توانند قهرمان، پهلوان و اول شوند.


وي يادآور شد: هنرمندان دفاع مقدس ما توانستند مقام اول را كسب كنند و در يك نبرد سنگين، طولاني و در يك جدال نابرابر، با حداقل‌ها كاري بزرگ كردند كه براي هميشه در تاريخ به يادگار ماند. پس از دفاع مقدس نيز جوانان ما در عرصه‌ علمي مدال‌هاي جهاني را فتح كردند و ايراني كه جهان سومي و ملتي كه تحقير شده بود، با انديشه بسيجي توانست سبقت بگيرد و در عرصه علم و صنعت كاري كند كه در بين چند كشور داراي فناوري هسته‌يي قرار بگيرد.


فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ با اشاره به اين‌كه زنان و مردان ما در عرصه‌ ورزشي نيز سكوهاي جهاني را فتح كردند، تصريح كرد: حضور ما در مسابقات آسيايي خيلي خوب بود ولي ظرفيت‌هاي ما بيش از اين است. مقام معظم رهبري فرمودند در چشم‌انداز كشور بايد سكوهاي اول، دوم و سوم را فتح كنيم و حركت ما بايد به اين سمت باشد. كاري كه در مسابقات آسيايي امسال انجام شد نتيجه 7-6 سال برنامه‌ريزي بود و زيرساخت‌هايي كه در زمان آقاي علي‌آبادي انجام شد اثر داشت.


همداني، ايمان، جسارت و كار كردن براي رضاي خدا را از ويژگي‌هاي موثر در موفقيت‌هاي جوانان ايراني به‌ويژه بسيجيان برشمرد و اظهار كرد: بسيجيان و جوانان ما در دفاع مقدس براي موفق شدن، باور كردند كه مي‌توانند و به وعده‌هاي خدا ايمان داشتند و هم‌چنين با جسارت وارد ميدان عمل شدند و امروز نيز همين‌ها مولفه‌هاي لازم براي پيروزي هستند. مهم‌ترين عامل شكست، ترسيدن، ياس و نااميدي است و در عوض جسارت و شجاعت، عامل پيروزي است.


وي با اشاره به تاكيد سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ بر گسترش فعاليت‌هاي ورزشي، گفت: امروز سپاه محمد رسول‌الله با توجه به رهنمودهاي رهبر انقلاب، دولتمردان، رياست جمهوري و متوليان ورزش به سمتي مي‌رود كه به مطالبه رهبري پاسخ دهد و در اين راستا توجه بيشتري به ورزش همگاني دارد؛ چراكه معتقديم ورزش بايد جزئي از زندگي مردم شود.


فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ در پايان بر اهميت اخلاق در ميان ورزشكاران تاكيد كرد و افزود: ورزشكار بسيجي اگر فاقد اخلاق اسلامي و بسيجي باشد، حتي اگر مدال المپيك هم كسب كند به درد نمي‌خورد؛ چراكه قبل از فتح قله‌هاي ورزشي و رفتن بر روي سكوها، بايد يك بچه مسلمان و حزب‌اللهي باشد. البته بايد در ميدان عمل هم خوب ظاهر شد و براي صدور انقلاب بايد تلاش كرد تا به سكوهاي موفقيت در ورزش بيش از پيش دست پيدا كنيم و در عين حال بدانيم كه اخلاق لازمه ورزشكاران بسيجي ماست.

منبع: ایسنا:7 آذر 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
ایسنا:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.