شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳ مه ۲۰۱۹سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

شیخ کل عشیره البعیج حمله وحشیانه مزدوران سفارت آخوندی به اشرف را محکوم کرد

همبستگی ملی

شیخ یوسف بدن شیخ کل عشیره البعیج (ALBAEEJ) با صدور بیانیه ای حمله وحشیانه مزدوران سفارت آخوندی  به اشرف در ۱۷ دیماه را عملی جنایتکارانه مغایر با اخلاق اصیل عربی دانست و آن را محکوم کرد. وی  از ارگانهای بین المللی خواستار دخالت برای تأمین حفاظت اشرف جهت جلوگیری از اینگونه اقدامات غیر انسانی شد. در این بیانیه آمده است: 
بعنوان شیخ کل عشیره البعیج و رئیس شورای شیوخ عشایر بغداد و استانهای جنوبی نمایش شکست خورده ای که بدرخواست رژیم ایران توسط نافع العیسی صورت گرفت را بشدت محکوم میکنم ، او مزدور رژیم ایران و در ارتباط مستقیم با سفیر این  است و تعدادی عناصر مجهول الهویه را تحت عنوان شیوخ عشائر و اهالی دیالی در جلوی ضلع جنوبی اشرف جمع کرد. آنها   ساکنان اشرف را که مهمانان ما هستند برخلاف ارزشها و شرف ما عراقیان مورد تعرض قرار دادند ، تعرضی که منجر به مجروح شدن حدود
۱۸۰ نفر که ۹۱ نفر از آنان زن بودند گشته است. ما در برابر جهان وبخصوص مردم برادر ایران اعلام می کنیم که این گونه رفتارهای جنایتکارانه ربطی به رفتار واخلاق اصیل عربی در قبال میهمانان ندارد و طرفهای ذیربط و عناصر ملی در دولت جدید عراق را برای توقف این نمایشها و دخالتهای آشکار در عراق که هیج گونه کمکی به رژیم بحران زده  و در آستانه سقوط تهران نمیکند ، فرا میخوانیم . ما به اشرفیهای قهرمان میگوییم که خداوند با صابرین است و شما حق هستید، صبر و استقامت کنید زیرا که در مرتبت بالائی قرار دارید و فرزندان عراق بزرگ با شما هستند واز خداوند عزوجل شفای عاجل برای مجروحین را مسألت داریم.

منبع: همبستگی ملی: ۲۲ دی ۱۳۸۹
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
همبستگی ملی:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.