شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ -  ۶ مارس ۲۰۲۱



سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

اسید پاشیدن به‌صورت نویسنده افغانی، وحشیگری بی‌حد و حصر رژیم آخوندی

سایت مجاهدین

اسید پاشیدن به‌صورت یک نویسنده و خبرنگار افغانی، هم‌چنان‌که اعدام شمار زیادی از شهروندان ستمدیده افغانی توسط فاشیسم دینی حاکم بر ایران که تظاهرات اعتراضی و گسترده مردم افغانستان را برانگیخته است، نشان وحشیگری بی‌حد و حصر رژیم قرون‌وسطایی حاکم بر ایران است. رژیمی که حتی آزادی بیان و افشای جنایتهایش در یک کشور دیگر را نیز تحمل نمی‌کند.

خانم مریم رجوی، رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران گفت فاشیسم دینی حاکم بر ایران در ترور و اعدام و جنایت و شقاوت هیچ مرزی نمی‌شناسد و اثر انگشت آن در همه منطقه، از ترور جنایتکارانه رفیق حریری نخست‌وزیر لبنان، تا انفجار و ترور و کشتار مردم بیگناه در عراق، توطئه و تروریسم در یمن و اعدام و تعرض به شهروندان افغانستان به چشم می‌خورد.
خانم رجوی جامعه جهانی را به محکوم کردن جنایتهای این رژیم، چه در ایران و چه در خارج از مرزهای آن فراخواند و گفت: جهان، به‌ویژه اتحادیه اروپا و آمریکا در مقابل یک آزمایش بزرگ قرار دارند، ادامه سکوت و بی‌عملی در مقابل این فاشیسم خونریز مذهبی و یا پاسخ دادن به مسئولیتی که منشور ملل متحد، کنوانسیونها و مقررات بین‌المللی در مقابله با چنین رژیمی برای آنها مشخص کرده است.
 

منبع: سایت مجاهدین: 3 بهمن 1389




نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
سایت مجاهدین:



در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.