شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۴ ژوئیه ۲۰۲۰سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

پیام به‌مناسبت قیام اول اسفند

مريم رجوي

 

 

پیام رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت مریم رجوی به‌مناسبت قیام اول اسفند

ملت ایران یک‌صدا می‌گویند: خامنه‌ای باید برود
رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران، برپایی قیام روز اول اسفند در تهران، شیراز، سنندج، مهاباد، مریوان، همدان، تبریز، رشت، زاهدان، کرمان، مشهد، نجف‌آباد و اصفهان را به مردم ایران تهنیت گفت و تأکید کرد که عزم استوار و رشادت و رزم‌آوری بپاخاستگان در این قیام، خشم فشرده تمام ملت ایران را ابراز کرد که یکصدا می‌گویند: خامنه‌ای باید برود.

مریم رجوی با درود به جوانان دلیر و اشرف‌نشان که روز یکشنبه رودرروی گله‌های لجام‌گسیخته دژخیمان لباس‌شخصی و پاسدار و بسیجی، با شعار مرگ بر خامنه‌ای تظاهرات می‌کردند افزود: پراهمیت‌ترین وجه قیام اول اسفند، دلاوری جوانان بی‌باک بود که با پاسداران چنگ‌درچنگ شدند و در برخی نقاط در حال نبرد تن‌به‌تن با آنها بودند. این نشانه قاطعی است از این واقعیت که نسلی که با در پیش گرفتن راه و رسم اشرف، یعنی نبرد برای سرنگونی ولایت فقیه به میدان آمده، دیگر به خانه‌ها باز نمی‌گردد.
به‌خصوص که آثار قیامهای سال گذشته از جمله شکستن طلسم ولایت پابرجاست. به‌علاوه، امروز موج تغییر و انقلاب سراسر خاورمیانه و شمال آفریقا را فراگرفته است و دوران نوینی در سرنوشت مردم تمام این منطقه آغاز شده است.

خانم رجوی در این پیام هم‌چنین به هموطنان کرد که در بسیاری شهرهای کردستان ایران به اعتصاب دست زده‌اند درود فرستاد و از پایداری آنان در برابر رژیم ولایت فقیه تجلیل کرد.

وی مأموران نیروی انتظامی و کسانی را که تا امروز تحت استخدام قوای سرکوبگر بوده‌اند، فراخواند که بیش از این در لجنزار رژیم آخوندی غوطه نخورند و بیش از این در خونریزی و فساد این رژیم شریک نشوند. و به جای گره‌زدن سرنوشت خود به سرنوشت رژیمی که هیچ آینده‌یی ندارد، به جبهه مردم ایران پناه بیاورند.
خانم مریم رجوی گفت: رژیم ولایت فقیه که با بسیج تمام‌عیار سیاسی، تبلیغاتی و سرکوبگرانه یکسال گذشته نتوانست از فوران دوباره قیام‌ها جلوگیری کند، در برابر اراده آزادی‌ستان مردم ایران دوام نمی‌آورد.
فداکاری دختران و پسران دلیری که در این قیام‌ها در مصاف با پاسداران به‌شهادت رسیده یا مجروح و دستگیر شده‌اند و مقاومت زندانیان سیاسی قهرمان ما، انقراض حکومت آخوندها را گواهی می‌کند.
همگان را به استمرار خیزش و قیام فرا می‌خوانم.

منبع: سایت مجاهدین، 2 اسفند 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
مريم رجوي:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.