شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ -  ۷ ژوئیه ۲۰۲۰سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

مرز ! تائید کشتارخلق!
کورش طاهری

كوروش طاهري

من نه هوادار مجاهدین هستم و نه این که بسیاری از سیاست های آنان را تائید می کنم اما یک واقعیت تاریخی وجود دارد که هر انسان با شرفی را وادار به بیان آن می کند . یعنی این که سازمان مجاهدین خلق بزرگترین و با ثبات ترین سازمان سیاسی چند دهه اخیر ایران است که بزرگترین تلفات و وسیع ترین تهاجمات را از جانب رژیم ولایت فقیه تحمل کرده است ولی هم چنان با مقاومت و با استقامت به مبارزه خود بر علیه رژیم جمهوری اسلامی ادامه می دهد!

اینک در حمله نیروهای عراقی که از خود هویتی ندارند و مانند مام جلال نوکر سابق مصطفی چمران/نوری مالکیمالکی/هوشیار زیباری و بقیه دست نشانده و نوکر آمریکا و متحدان آن هستند و از همه مهمتر اجیر شده و تابع فرامین جمهوری اسلامی /مرز بین آزادی خواهان و انساندوستان روشن می شود. فرخ نگهدار ها/بی بی سی چی ها/صدای آمریکا که با سکوت خبری خود نشان داد آمریکا سردمدار حمله نظامی به اردوگاه اشرف است/و تعداد زیادی از سایت های خبری نشان دادند که بر خلاف ادعای کاذب و هیاهوی دموکراسی و آزادی خواهی مزدور و جیره خواری بیش نیستند چرا که بسیاری از این جیره خواران را به خوبی می شناسیم!

حمله به اردگاه اشرف فقط موضوع مجاهدین خلق نیست بلکه باجی است که باراک اوباما و اروپا به جمهوری اسلامی می دهند و مردم ستمدیده ما را با تبلیغات فریب دهنده خود به گمراهی می کشند و راه را برای سرکوب بیشتر حکومت ولایت فقیه باز می کنند!

ننگ بر روزنامه نگاران مزدوری باد که قلم خود را در نهان به جمهوری اسلامی فروخته اند و ننگ بر ارتش عراقی که از خود هویتی ندارد! کجائی جناب نوری زاده/محسن خان سازگار/مسعود خان بهنود و ... قماشی از این دست! ننگ نیست که با سکوت خود  کشتار خلق را نادیده بگیریم!

 

منبع: سايت ديدگاه

@ كپي رايت: اين مطلب ويژه سايت ديدگاه تهيه شده است. بازتكثير آن تنها با قيد منبع مجاز است.
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
كوروش طاهري:[تاریخ ارسال: 08 Apr 2011]  [ارسال‌کننده: زهره]  [  ]  
درود بر شما آقای کوروش طاهری

حقیقتی را بسیار متین ظمن اظهار نظر خودتان شرح دهید. سپاس از شما و درود بر آزادگی و سازش ناپذیری شما
  

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.