شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ -  ۸ مارس ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

ارادت ایرنا

ایرنا

تجديدميثاق مديران وكاركنان خبرگزاري جمهوري اسلامي با رهبرمعظم انقلاب

تهران - مديران و كاركنان سازمان خبرگزاري جمهوري اسلامي ( ايرنا ) امروز يكشنبه ، با صدور بيانيه اي ، بر ميثاق دائمي خود با حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي تاكيد كردند.

 

 

متن بيانيه به شرح زير مي باشد:
بسم الله الرحمن الرحيم
تجديد ميثاق مديران و كاركنان ايرنا با رهبر معظم انقلاب
«خبرگزاري جمهوري اسلامي، خبرگزاري رسمي نظام است». اين عبارت، توصيف زيبا، دقيق و حكيمانه رهبر معظم انقلاب درباره سازمان خبرگزاري جمهوري اسلامي است كه به عنوان دستوري حكومتي، مبنايي براي احياي قديمي ترين خبرگزاري كشور قرار گرفت.
نگاه وي‍ژه معظم له به ايرنا، به عنوان «خبرگزاري رسمي نظام» تدبيري عميق و تاكيدي هوشمندانه است بر اينكه اين سازمان گسترده و فراگير، فارغ از گرايشهاي سياسي مي بايست با تعهد و درك درست از واقعيات صحنه، در قامت يك رسانه حرفه اي صرفا مصالح نظام و كشور را ملاك قرار دهد.
باوجود تلاش شبانه روزي كاركنان ايرنا براي حركت در اين چارچوب و پاسداشت دستاوردهاي عظيم نظام در داخل و خارج از كشور، طي روزهاي اخير مجموعه اي از رويدادها به گونه اي رقم خورد كه چهره خدوم بخشي از خدمتگزاران اين مرز و بوم كه در سنگر رسانه رسمي نظام به اطلاع رساني و مقابله با جريان سازي هاي رسانه اي مشغولند، متاسفانه مخدوش جلوه داده شد به گونه اي كه در ارادت آنها به مقام عظماي ولايت تشكيك شود.
مديرعامل ، مديران و كاركنان ولايتمدار خبرگزاري جمهوري اسلامي ضمن تجديد ميثاق با رهبر فرزانه انقلاب با كمال افتخار اعلام مي دارند، در مسير دفاع از ارزشهاي نظام و تبعيت از منويات رهبر معظم انقلاب پايدار و ثابت قدم بوده و خواهند ماند و در دفاع از آرمان هاي انقلاب اسلامي ، راه امام (ره ) و شهدا و قانون اساسي ذره اي كوتاه نخواهند آمد.
والسلام
سازمان خبرگزاري جمهوري اسلامي
چهارم ارديبهشت 1390

منبع: ایرنا، 4 اردیبهشت 1390
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
ایرنا:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.