شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ -  ۸ مارس ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

راه‌اندازی یک حمام خون جدید

سایت مجاهدین

اشغال اشرف- شماره ۹۱:

سفیر رژیم آخوندی و سرکرده قدس در نقش پدرخوانده مالکی ابلهانه از حاکمیت و سیادت عراق دم می‌زند

پاسدار دانایی‌فر، سفیر رژیم آخوندی در عراق و یکی از سرکردگان نیروی تروریستی قدس، امروز در مصاحبه با خبرگزاری حکومتی ایسنا پرده‌ها را کنار زد و در نقش پدر خوانده مالکی دیکتاتور عراق اعلام کرد: مجاهدین باید تا پایان سال۲۰۱۱ عراق را ترک کنند. این مسأله در هیأت دولت مطرح و تصویب شده و ائتلاف ملی (ائتلاف مالکی) در پارلمان عراق هم خواستار آن است. ایران عمق استراتژیک روابط عراق با خارج از این کشور است و یک سوم کالاهای صادراتی ایران به عراق می‌رود!

دانایی‌فر که به‌شدت نگران بی‌آبرویی روزافزون‌دار و دسته مالکی در عرصه عراقی، عربی و بین‌المللی، به‌خاطر جنایت علیه بشریت در حمله به اشرف بود، ابلهانه تلاش کرد با دستاویز قرار دادن حق حاکمیت و سیادت عراق از عملکرد مالکی دفاع کند. غافل از این‌که بی‌آبرویی مالکی در اینست که مجری فرمانهای نیروی قدس و ولی‌فقیه رژیم آخوندی است و حق حاکمیت و سیادت مردم عراق را به فاشیسم دینی در ایران فروخته است.

دانایی‌فر به نحو مضحکی جنایت حمله به اشرف را چنین توضیح داد: مجاهدین «به ارتش عراق اجازه ورود به این پادگان را نمی‌دهند. عراقی‌ها بخشی از زمین اطراف پادگان که خالی از سکنه بود را می‌خواستند به کشاورزان بدهند و منافقین به همین دلیل با ارتش عراق درگیر شدند که در این درگیری حدود
۴۰نفر کشته و بیش از ۳۰۰نفر هم زخمی‌شدند و ارتش عراق هم بخشی از پادگان را تصرف کرد».

پاسدار دانایی‌فر اذعان کرد از سال
۱۳۶۴ مجلس اعلای انقلاب اسلامی عراق و حزب‌الدعوه مالکی را «همراهی» می‌کرده است. وی افزود: ما به‌طور کلی «درهم‌تنیدگی» و «فرو‌رفتگی» های بسیار زیاد فرهنگی با عراق داریم که با هیچ کشوری دیگری نداریم.
دانایی‌فر به‌طور تلویحی به تابعیت رژیمی بسیاری از مقامهای حکومتی و عوامل رژیم در عراق اذعان کرد و گفت: بسیاری از عراقیهایی که در ایران بوده‌اند، تابعیت دوگانه دارند.

مقاومت ایران، اظهارات دانایی‌فر در مورد این‌که مجاهدین می‌بایست تا پایان سال
۲۰۱۱ از عراق اخراج شوند را نشانه روشنی از طرحهای رژیم آخوندی و نیروی تروریستی قدس برای راه‌اندازی یک حمام خون جدید در اشرف می‌داند. و دبیرکل، شورای امنیت، آقای اد ملکرت، نماینده ویژه دبیرکل، آمریکا و اتحادیه اروپا را به اقدامهای فوری برای برعهده گرفتن حفاظت ساکنان اشرف و جلوگیری از وقوع یک فاجعه جدید انسانی فرا می‌خواند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۰اردیبهشت ۱۳۹۰ (۳۰آوریل ۲۰۱۱)

 

 

منبع: مجاهدین 10 اردیبهشت 1390
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
سایت مجاهدین:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.