شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ -  ۶ مارس ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

احمدی نژاد: در راه استيفاي حقوق ملت ، عقب نشيني نمي كنم

ایرنا

خلخال- رييس جمهوري اسلامي ايران عصر چهارشنبه در سفر استاني هيات دولت به استان اردبيل در جمع مردم شهر خلخال تاكيد كرد : در راه استيفاي حقوق ملت عقب نشيني نخواهم كرد.


 


به گزارش خبرنگار اعزامي ايرنا ، 'محمود احمدي نژاد' كه در ورزشگاه تختي شهر خلخال و در جمع مردم اين شهر سخن مي گفت افزود : اجراي عدالت سخت ترين كار ها است.
وي افزود : اگر همه دنيا عليه من توهين كنند و تهمت بزنند از استيفاي حقوق ملت بزرگ ايران عقب نشيني نخواهم كرد.
رييس جمهوري اسلامي ايران اجراي عدالت را سخت ترين كار دانست و ادامه داد : اگر قفل عدالت باز شود حركت جامعه به سمت قله هاي پيشرفت ممكن خواهد شد.

** آرزوي من حل مشكل اشتغال و مسكن جوانان است

رييس جمهور در بخشي از سخنانش تاكيد كرد آرزوي من اين است كه تا پايان دولت دهم دست كم مشكلات جوانان در زمينه اشتغال و مسكن رفع شود.
احمدي نژاد افزود: اجراي عدالت سخت ترين كار است و اگر قفل عدالت باز شود حركت جامعه به سمت قله هاي كمال شتابان و مشكلات پي در پي رفع مي شود.
رييس جمهوري اظهار داشت: زماني كه دست‌ها را از بيت المال قطع و از دست‌اندازي‌ها جلوگيري مي‌كنيم برخي به دنبال طراحي و برنامه‌ريزي هستند تا كساني را كه پاك بوده به ناپاكي و خيانت متهم كنند و مي خواهند انسان هاي پاك درون دولت را متهم كنند.
احمدي نژاد با بيان اينكه رمز پيروزي و موفقيت انسان كار براي خدا است، گفت: كار براي خدا شكست ندارد و عملي در اين عالم ماندگار ،‌موثر و مفيد است كه براي خدا انجام شود.
وي ادامه داد: كسي كه همه زندگي خود را در مسير خدا و براي او تنظيم مي كند دائم در حال شكوفاتر شدن، عزيزتر شدن و جاودانگي است.
رييس جمهوري با تاكيد بر اينكه درس بزرگ پيامبر اسلام كار براي خدا بود افزود : كار براي خود، دنيا طلبي و سيطره بر ديگران جز خسارت براي خود و ساير مردم نتيجه‌اي نخواهد داشت.
وي با اشاره به ثروت فراوان كشورمان تصريح كرد كه با ايمان به خدا و كار و تلاش ساختن اين كشور ميسر است.
احمدي نژاد با بيان اينكه ساختن ايران نيازمند جهت گيري هاي اساسي است، اظهار داشت: اگر بخواهيم كشور ساخته و مشكلات رفع شود و طعم عزت را در بالاترين سطح آن بچشيم ساختن ايران بايد بر مبناي عدالت باشد.
وي در ادامه سخنان خود در جمع مردم خلخال گفت: بنده به عنوان خادم شما بر اصل عدالت تاكيد دارم و بر گسترش آن مصر هستم.
رييس جمهوري با اشاره به سفرهاي استاني در مورد محور چهارمين دور از اين سفرها گفت: پيگيري مصوبات قبلي ، هدف چهارمين دور سفرهاي استاني است و بدانيد هر قولي كه به شما داده‌ام تا آخر براي تحقق آن تلاش خواهم كرد.
احمدي نژاد همچنين با اشاره به اختلاس بانكي اخير گفت: دولت متوجه اين قضيه شده بود اما براي اينكه بتوانيم اموال آنها را بلوكه كنيم قرار شد اين افراد بي سر و صدا شناسايي شوند سپس اطلاع رساني انجام شود اما اين خبر منتشر شد كه به يك باره حنجره و قلم‌هاي خبيث به كار افتادند تا براي اينكه دزدها را فراري دهند شروع به متهم كردن دولت كردند.
رييس قوه مجريه تصريح كرد كه چنين مواردي فريادهايي است كه در مقابل عدالت، پاكي و جلوگيري از آلودگي در سيستم مالي بلند مي شود.
احمدي نژاد همچنين به تصميمات بزرگ دولت همچون اصلاح سيستم بانكي نيز اشاراتي كرد.
رييس جمهور با تاكيد بر استيفاي حقوق ملت گفت كه حل مشكل يك جوان را با تمام تعريف و تمجيد شكم پرهاي بي درد عوض نخواهم كرد.
احمدي نژاد در بخش ديگري از سخنان خود و با اشاره به مسايل بين المللي گفت: آنها ملت ايران را يك سد بزرگ در برابر خودشان و پيشرفت ملت ايران را عليه سيطره و سلطه خود مي دانند.
وي با بيان اينكه به بهانه هاي گوناگون در برابر حركت ملت ايران مانع ايجاد مي كنند، تصريح كرد: آنها مي دانند اگر ملت ايران دوره ساختن خود را پشت سر بگذارد در جهان به عنوان پشتوانه ملت ها و پرچمدار توحيد و عدالت شده و ديگر اجازه نخواهد داد ملت ها را چپاول كنند.
احمدي نژاد با تاكيد بر اينكه ملت ايران متحد و همدل ايستاده و تا رسيدن به قله هاي پيشرفت جهاني حركت خواهد كرد، افزود: به لطف خدا ملت ايران طراحي هاي دشمنان را خنثي خواهد كرد.

منبع: ایرنا، 23 شهریور 1390
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
ایرنا:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.