شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۷ فوریه ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

تلویزیون فاکس نیوز: انفجارهای اسرارآمیز در تاسیسات اتمی رژیم ایران

سایت مجاهدین

تلویزیون فاکس نیوز گفت، دست‌یابی رژیم ایران به هواپیمای جاسوسی بدون سرنشین آمریکا روشن ساخت که آمریکا از یک پایگاه نظامی در غرب افغانستان مأموریتهای جاسوسی برای کسب اطلاعات از این رژیم انجام می‌داده است.
این جدیدترین مورد از یک سلسله وقایع اسرار آمیز شامل، انفجارها و ترورهاست که دانشمندان رژیم ایران را هدف قرار داده است. برخی معتقدند جنگ مخفی آمریکا علیه برنامه تسلیحات هسته‌یی رژیم ایران مدتهاست شروع شده. ابتدا بیش از یک سال پیش یک حمله سایبری علیه نطنز رخ داد که طی آن هزار سانتریفوژ رژیم توسط کرم استاکس‌نت از بین رفت. بعد از آن چندین انفجار اسرارآمیز در منازل دانشمندان هسته‌یی رژیم رخ داد. رئیس سازمان انرژی اتمی رژیم ایران توسط یک خودرو انفجاری مجروح شد، یک انفجار در یک پایگاه مخفی موشکی رژیم نیز باعث کشته شدن فرمانده پروژه موشکهای دوربرد رژیم شد.
۲هفته بعد یک انفجار در کارخانه غنی‌سازی اورانیوم در اصفهان رخ داد. تصاویر ماهواره‌یی از ۲۲ اوت ۲۰۱۱ ساختمانهایی را که بیش از ۱۵سال است در این محل وجود داشت، نشان می‌دهد، ولی بعد از انفجار نوامبر این ساختمانها نابود شدند.
پل برانون، از مؤسسه علوم و امنیت بین‌المللی می‌گوید: گزارشها از یک انفجار در نزدیکی یک سایت هسته‌یی در اصفهان، بررسی و نکته سنجی بیشتری را نسبت به تأسیساتی که از پیش وجود داشتند، ولی اکنون دیگر وجود ندارند، می‌طلبد.
فاکس‌نیوز افزود: انفجار در پایگاه موشکی در تهران باعث کشته شدن رئیس برنامه موشکی رژیم ایران شد. این انفجار به کشته شدن
۱۷تن دیگر از پاسداران نیز انجامید. علائمی وجود دارد که رژیم سوخت جامد جدیدی را آزمایش می‌کرد.
علیرضا جعفرزاده، نویسنده کتاب ”تهدید رژیم ایران“ گفت: در حالی که آنها داشتند آخرین مراحل را آزمایش می‌کردند، موشکی که کاملاً سوخت‌گیری شده و کلاهک آن هم مسلح شده بود، منفجر شد. این انفجار جان تمامی اعضای تیم موشکی، شامل فرمانده و متخصصان ارشد را گرفت… مرکز فرماندهی آمریکا تازگیها به فکر طرحهای نظامی برای بمباران هسته‌یی رژیم ایران افتاده است. چرا که که می‌گوید عملیات مخفیانه کافی نیست.

منبع: سایت مجاهدین، 23 آذر 1390
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
سایت مجاهدین:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.