شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۷ فوریه ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

برخی مرزبندی ها را باید بشکنیم

ایرنا

رییس جمهوری : برخی مرزبندی ها را باید بشکنیم/ برای خلق حماسه آماده باشیم

اصفهان - رییس جمهوری با بیان این که هیچ کس قادر نخواهد بود جلوی حرکت ملت ایران را بگیرد، اظهارداشت: باید برخی مرزبندی های کاذب را درهم بشکنیم.

 

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، « محمود احمدی نژاد » در همایش حماسه حضور در اصفهان، تاکید کرد: این شدنی است و نیاز به یک تصمیم حماسی هوشمندانه و آگاهانه دارد.

احمدی نژاد با بیان این که در برابر ملت ایران فرصت های بسیاری وجود دارد و به فضل الهی باید از موانع موجود عبور کنیم، گفت: اگر همه شیاطین هم بسیج شوند قادر نیستند جلو حرکت ملت را بگیرند.

وی با بیان این که ظرفیت های انسانی در ترازی که انسان ها خودشان را باور کنند شکوفا می شود، گفت: باید خود را در تراز مدیریت جهانی باور کنیم و به فکر برقراری چنین مدیریتی در جهان باشیم.*** امروز جایگاه ملت ایران ارتقاء یافته است

رییس جمهوری خاطرنشان کرد: امروز جایگاه ملت ایران در جهان ارتقاء یافته و هم اکنون ملت به دنبال تحقق عدالت جهانی و آرمان های الهی است.

احمدی نژاد با اشاره به برگزاری جلساتی با حضور مسوولان کشوری درباره رفع مشکلات اقتصادی گفت: در این جلسات به آنها گفتم که با چند حرکت می شود مشکلات را حل کرده و دشمنان را مایوس کرد اما آنها نه خود پیشنهادی برای رفع مشکلات آوردند و نه اجازه دادند که ما برنامه ها را اجرایی کنیم.*** امروز همه نگاه ها به جوانان است

احمدی نژاد با تاکید بر این که امروز همه نگاه های دنیا و ایران به جوانان است، افزود: آن نیرویی که می تواند حماسه خلق کند اراده جوانی است که امروز در ایران به صورت موج موج در حرکت است.

وی با تاکید بر این که باید برای خلق حماسه آماده باشیم، گفت: خیلی ها به دنبال این هستند که آرزوها و آرمان ها را سرکوب کنند ولی معتقدم و باور دارم که نسل امروز ما به فضل الهی از این گردنه عبور می کند و مطمئن هستم دوره بعدی بسیار شکوفاتر و زیباتر از این دوره خواهد بود.*** پیروزی با صابران است

رییس قوه مجریه گفت: در اوج قضایای هسته ای که می گفتیم پیروز هستیم کسی پیغام داد که اینها ادعایی بیش نیست و تصور می کرد که مثلا از جایی پیش بینی می کنیم اما به او گفتم که ما حرف خدا را قبول داریم که فرموده « پیروزی با صابران است».

احمدی نژاد افزود: وقتی گفتم دولت بعدی انقلابی و آرمانی تر از این دولت خواهد بود برخی ها سوال کردند چرا این را می گویی؟ که من در پاسخ آن ها گفتم آیا ملت ایران هم اکنون نسبت به گذشته به دنبال آرمان های فطری بالاتری نیست؟*** تصور به قله رسیدن، توهم و سکون به دنبال دارد

وی با تاکید براین که مسوولیت امروز ملت ما ساختن ایران است، گفت: عده ای تصور می کردند وقتی انقلاب شد کار تمام شده و ملت به قله رسیده است در حالی که تصور به قله رسیدن توهم و سکون به وجود می آورد.

احمدی نژاد با بیان این که یکی از اشتباهات و خطاها ایجاد اطمینان پس از آن سکون و سقوط است، افزود: انقلاب ما انقلاب عظیمی بود که در آن توحید و شکوفایی انسان ها و انقلاب در همه ابعاد زندگی مردم وجود داشت.*** تشریح حال و هوای معنوی اوایل انقلاب

رییس جمهوری با بیان این که اوایل انقلاب در آن فضای روحانی و معنوی و در جمع نیروهای انقلابی اگر کسی نیم ساعت به فکر دنیای خود بود از چشم دیگران می افتاد، گفت: حتی در آن اوایل نیروهای انقلابی بخشی از حقوق خود را برمی گرداندند البته نمی خواهم بگویم این گونه زندگی مطلوب ما است بلکه هدفم تشریح حال و هوای آن دوران است.

احمدی نژاد ادامه داد: آن غفلت و احساس به قله رسیدن، برخی ها را به جایی رسانده است که مسابقه دریافت کردن گذاشته اند و اقتصاد سرمایه داری هم به کمک آنها آمده و حلال و حرام را هم برداشته اند.

وی با بیان این که یکی از آقایانی که مرتب به دولت بد و بیراه می گوید و یک

دوره کوتاهی هم در دولت نهم بود از آن دوره کوتاه سوء استفاده کرد و دو دستور داد که نزدیک به 25 تا 26 میلیارد تومان را برداشته و به رفیقش برای کاسبی داده است.

رییس جمهوری خاطرنشان کرد: چهار و پنج سال است که دنبال این فرد هستیم و می گوییم تو را به جدت این پول را برگردان ولی خبری از پول نیست.

احمدی نژاد با بیان این که آقایی هم هست که این روزها خیلی با دولت تند برخورد می کند، افزود: این فرد در دولت نهم پیش من آمد و گفت برای صیانت از انقلاب نیاز به فعالیت سیاسی و احزاب داریم و برای فعالیت سیاسی و فعال بودن احزاب هم به کار اقتصادی نیاز است.

وی اضافه کرد: این فرد با تشریح وضعیت سیاسی کشور اظهارداشت که الان دو جناح در کشور داریم که برای فعالیت های سیاسی خود نیاز به فعالیت های اقتصادی دارند که در پاسخ به وی گفتم چه کاری از دست ما ساخته است؟

رییس جمهوری یاد آور شد: او پاسخ داد شما بر اساس قانون واگذاری شرکت های دولتی به بخش خصوصی، دستور دهید دو شرکت نفتی دولتی را بدون دریافت وجه به این دو جناح واگذار کنند تا فعالیت اقتصادی کنیم و در ادامه آن با فعالیت سیاسی انقلاب را حفظ نماییم.

احمدی نژاد اظهارداشت: به آن شخص گفتم پیشنهاد خوبی است آن را مکتوب و به من تحویل دهید که وی نیز چنین کرد و الان آن پیشنهاد نزد من است.*** انقلاب اسلامی برای سکون نیامده است

وی با تاکید بر این که انقلاب اسلامی برای سکون نیامده بلکه آمده تا ملت ما در مسیر رشد و کمال قرار گیرد، گفت: باید انقلاب را در این مسیر پیش ببریم چراکه انقلاب آمده تا حلقه وصل بین مردم و خدا باشد.*** مسوولیت انقلاب، جهانی است

رییس جمهوری با طرح این پرسش که مسوولیت ما در این دوران چیست؟، افزود: مسوولیت انقلاب ما مسوولیتی جهانی است و این انقلاب برای نجات بشریت آمده و نجات بشریت جز در سایه برقراری عدالت ممکن نخواهد شد.

احمدی نژاد استقرار عدالت را توسط کسانی ممکن دانست که در وجود خود به عدالت رسیده باشند.

رییس قوه مجریه با بیان این که ملت ایران چند هزار سال به دنبال آن عالم عدالت گستر هستند، گفت: اگر ادبیات ایران را ببینیم مشاهده می کنیم که بسیاری از اشعار حافظ و سعدی هم در باره امام زمان(عج) است.*** ماموریت امروز ما ساختن ایران است

احمدی نژاد با تاکید بر این که ماموریت امروز ما ساختن ایران و رساندن اندیشه جهانی به آن یگانه هستی است، خاطر نشان کرد: باید به سرعت مسائل اقتصادی و سیاسی ایران را سامان دهیم و به مسائل جهانی برسیم شاید عده ای بگویند نمی شود ولی من تردید ندارم که این فضا به سرعت و با یک حرکت حماسی عوض خواهد شد.*** تمام کسانی که در برابر حرکت ملت ایران ایستاده اند، ضعیف هستند

رییس جمهوری گفت: غیر از اعتقاد و باورم تجربه خودم را بگویم که به خدا تمام کسانی که در مقابل حرکت ملت ایران ایستاده اند چه در داخل و چه در خارج بسیار بسیار ضعیف تر از آن هستند که نشان می دهند.

احمدی نژاد تاکید کرد: یک حرکت حماسی و یک اتفاق بزرگ باید رخ دهد تا این انرژی عظیم آزاد وهمه مناسبات ها عوض شود.*** هیچ کس قادر نخواهد جلوی حرکت ملت ایران را بگیرد

رییس جمهوری تصریح کرد: هیچ کس قادر نخواهد بود جلوی حرکت ملت ایران را بگیرد و باید این مرز بندی های کاذب را در هم بشکنیم و این شدنی است و نیاز به یک تصمیم حماسی هوشمندانه و آگاهانه دارد.

سیام(3)***7378**9171**1478

انتهای پیام /*

 

منبع: ایرنا، 4 اردیبهشت 1392
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
ایرنا:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.