شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

يكشنبه ۵ تير ۱۴۰۱ - ۲۶ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

بحران آب - آب کرمان در مرز هشدار

ایسنا


نماینده مردم سیرجان در خانه ملت به ایسنا خبر داد:


آب کرمان در مرز هشدار
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی از بحران آبی که گریبانگیر مردم استان کرمان شده سخن به میان آورد و اظهار کرد: متاسفانه وضعیت آب در استان کرمان در مرز هشدار است، بنابراین از دولت درخواست داریم که نسبت به این موضوع اهتمام جدی داشته باشد."شهباز حسن پور" در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا، با اشاره به نشست مشترک نمایندگان مجلس و استاندار کرمان با معاون اول رییس جمهور، گفت: در این نشست مسایل و مشکلات استان کرمان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی به درخواست خود از معاون اول رییس جمهور اشاره و اظهار کرد: با توجه به اینکه نزولات آسمانی امسال در استان کرمان 50 درصد کاهش داشته است، خواستار توجه جدی دولت به بحث خشکسالی در این استان و تامین بودجه ویژه‌ای برای آبرسانی به عشایر و روستاییان، هستیم.

حسن پور به سایر موارد مطرح شده در این دیدار اشاره و تصریح کرد: با توجه به اینکه آفت کرم خراط  بیش از 10 هزار هکتار از درختان گردوی استان کرمان را در معرض نابودی کامل قرار داده است، خواستار اعزام هیئتی فوری به استان کرمان و توجه جدی وزارت جهاد کشاورزی به این امر هستیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در این نشست همچنین مسایل و مشکلات استان در بیش از 50 مورد مکاتبه تقدیم دکتر جهانگیری شد و معاون اول رییس جمهور دستورات لازم را به مسئولان مربوطه ابلاغ کرد.

وی به جهش بزرگ اقتصادی استان کرمان اشاره و تاکید کرد: امیدواریم با رایزنی‌های صورت گرفته شاهد کاهش نرخ بیکاری تا پایان سال در استان کرمان باشیم.


 منبع: ایسنا، 19 بهمن 1395
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
ایسنا:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.