شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳ مه ۲۰۱۹سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

درز اطلاعات محرمانه میادین نفتی ایران از سوی توتال به قطری‌ها

تسنیم

قره‌خانی به تسنیم خبر داد

مجلس پیگیر درز اطلاعات محرمانه میادین نفتی ایران از سوی توتال به قطری‌ها


سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از پیگیری صحت و سقم درز اطلاعات محرمانه نفتی ایران به قطر از سوی توتال در کمیسیون متبوع خود خبر داد.
اسدالله قره‌خانی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر اینکه شرکت توتال اطلاعات میادین ایرانی را به‌ طرف قطری داده است، اظهار داشت: کمیسیون انرژی مجلس صحت‌ و سقم درز اطلاعات محرمانه نفتی ایران به قطر از سوی توتال را پیگیری می‌کند.


وی با اشاره وظیفه نظارتی کمیسیون انرژی مجلس گفت: این کمیسیون همه قراردادهای نفتی و گازی منعقد شده را بررسی و بر تمام مراحل اجرایی و عملیاتی نظارت می‌کند و شرکت‌های طرف قرارداد هم باید از فعالیت‌های خود گزارشی را به کمیسیون انرژی ارائه دهند.


سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس درباره اظهارات مدیرعامل شرکت توتال مبنی بر اینکه ما منتظر سیاست‌های ترامپ در قبال ایران هستیم تا در موضوع سرمایه‌گذاری در این کشور تصمیم‌گیری کنیم، گفت: کمیسیون انرژی مجلس به‌ عنوان کمیسیون تخصصی در حوزه انرژی، شروط شرکت توتال درباره انعقاد قرارداد با شرکت‌های ایرانی را بررسی می‌کند.


قره‌خانی با اشاره به اینکه اقدام توتال از محاکم بین‌المللی قابل‌تعقیب است، تصریح کرد: اگر تمام طرح‌ها و برنامه‌ها در اختیار رقیب اقتصادی و توسعه‌ای قرار بگیرد، ضررها و خسارت‌های جبران‌ناپذیری به اقتصاد کشور وارد می‌شود.


 


منبع: تسنیم، 1 اسفند 1395
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
تسنیم:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.