شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

درسوريه پزشکان حقوق بشری سوئد فاش کردند!
عباس رحمتی

عباس رحمتی

امروز ديگر نمي توان حقيقت و حقايق را كتمان كرد در دنياي اينترنتي و گلوباليزه همه چيز تو فضاي مجازي مي چرخد ، سطح آگاهي  مردم در حال رشد است و كشورهاي تجاوزگر مثل گذشته نمي توانند هر جنايتي را از نگاه مردم مخفي نگاه دارند ،در همين حال رژيم فاشيستي مذهبي ايران بنام دفاع از حرم زينب و روسيه بنام مبارزه با داعش و آمريكا بنام مبارزه با تروريست و انگليس بدنبال بر داشتن ديكتاتور وكشورهاي غربي هركدام با اهداف ديگري در افغانستان ، سوريه و عراق و لبنان و... بدنبال منافع خود هستند ،  اسحله خانه های  آمپریالسیت  پرکار است و در اين ميان اين مردم منطقه هستند كه بشكلهاي مختلف  كشتار  میشوند و مورد تجاوز قرار ميگيرند.  گاهي با بمبهاي شيميايي و گاهي با بمبهاي ده تني  ،  در اين ميان آمريكا بمب مادر خود با ٨ تن "تي ان تي" را بطول ٩ متر به بهانه مبارزه با طالبان راهي افغانستان ميكند ! درهمين هفته پيش كه در سوريه بمبهاي شيميايي ريخته شده بود ، صحنه هايي ساختگي در سايتها و شبكه هاي اجتماعي ديده شده  و فیلمبردار شده است ،رسانه اين گزارش تكان دهنده را بر روي شبكه هاي مجازي انتشار داده اند ولي مشخص نيست اينها جنايات كار كدام كشور است  و به چه منظوري ساخته است آيا اين صحنه هاي را سوري ها درست كرده اند كه حمله آمريكايي را غير موٌجه نشان دهند ، آیا روسي ها صحنه آرايي كرده اند، تا آمريكايي را محكوم كنند ؟ چون صحنه ها خيلي مصنوعي درست شده است، آمپولهاي "آدرنالين" را وارد قلب بچه هاي مرده مي كنند ولي تزريق نمي كنند و پس از عكسبردار و فيلمبرداري سوزن را تزريق نكرده بيرون مي كشند، چرا تزريق را كامل نكرده سوزن را از قلب بيرون مي كشد؟  اين ها مردم را نفهم فرض مي كنند و مردم جهان  را به بازي گرفته اند؟ اين كلاه سفيدها كه پزشكان سوئدي مي گويند از چه كشورهايي تشكيل شده و از کجا آمده اند  و دستور كدام كشور را اجراء مي كنند؟در اين ميان روسها سياستهاي آمريكارا  غير قابل پيش بيني  ميدانند ،روسيه به كارايي اين سياست اذهان دارند[١]
 چرا بلافاصله بعد از بمباران شيميايي در سوريه تيلرسون وزير خارجه آمريكا به روسيه ميرود و روسيه گزارش  ميدهد بايد در يابيم راهبردهاي آمريكا در چيست؟ آيا اينها زمينه چيني براي تغييراتي است كه بعد از انتخابات ايران روي ميز سياستمداران جهاني قرار مي گيرد آيا اينها ملتها را بازيچه اين سياستها قرار نداده اند و مردم موش آزمايشگاهي اين دو قدرت قرار  نگرفته اند ؟ در زير بخوانيد و به فيلمي كه در اين مورد تهيه شده است دقت كنيد اين فيلم در سايتها وشبكه هاي اجتماعي و كانال تلگرام دست بدست مي چرخد.
 گزارش پزشكان سوئدي ، "کلاه سفیدها" در سوریه صحنه سازی شیمیائی می کنند!
سازمان حقوق بشری پزشکان سوئد حقایق پشت پرده باصطلاح بمباران شیمیائی در سوریه را فاش کردند. آنها اعلام کردند که گروه موسوم به «کلاه سفیدها» که به ظاهر برای کمک به مجروحان و آوارگان جنگی به سوریه اعزام شده اند برای گرفتن عکس های تاثیرگذار حمله شیمیایی در سوریه، کودکان را کشتند و از آن ها تصویر گرفتند.
آنها همچنین اعلام کردند: پس از بررسی های دقیق در خصوص تصاویر کودکانِ کشته شده بر اثر استنشاق شیمیایی، مشخص شد، کلاه سفیدها که خود را ناجی کودکان سوری می خوانند، با آمپول های دارای سوزنِ بلند، اقدام به تزریق آمپول آدرنالین به قلب کودکان کردند.
 در تصاویر منتشر شده از کلاه سفیدهایی که خود را در حال نجات کودکان نشان می دهند، این افراد، تهِ سرنگ های امداد به کودکان را فشار نمی دهند و این نشان می دهد که داروی ضد شیمیایی به کودکان تزریق نشده است.
پزشکان سوئدی فاش کردند که کلاه سفیدها، به کودکان، مواد بیهوش کننده معمولی تزریق می کنند و کودکان بر اثر دُزِ (مقدار) بالای مخدر، در حال احتضار دیده می شوند و این در حالی است که در تصویر، هیچ یک از نشانه های مسمومیت با گاز شیمیایی مشاهده نمی شود. بنابراین، این ماجرا چیزی جز عملیات قتل نبود که به عنوان عملیات نجات نشان داده شد.
علاوه بر آن، رسانه های غربی، صحبت های کلاه سفیدها در فیلم را درست ترجمه نکردند.
یکی از کلاه سفیدها از دیگری می پرسد: «قبل از فیلم برداری، بچه را در چه حالتی قرار دهم؟» در واقع هیچ کس در این فیلم، حرفی از عملیات نجات کودک نمی زند.
گروه موسوم به کلاه سفیدها، چهار سال پیش، تشکیل شد تا خود را به عنوان سازمانی بی طرف که تنها در زمینۀ نجات قربانیان جنگ در سوریه فعالیت می کند، نشان دهد. اما فاش شدن دروغ های این سازمان در چندین ماجرا، ثابت کرد که کشورهای غربی، از این سازمان برای صحنه پردازی جنایت هایی ضد سوریه و روسیه استفاده می کنند تا حملات خود به سوریه را توجیه کنند.
پیش از این «عبدالقادر عزوز» مشاور نخست وزیری سوریه تأکید کرده بود، اسناد و مدارکی که دولت سوریه به سازمان منع استفاده از سلاحهای شیمیایی ارائه کرده، دست داشتن گروه های مسلح و کشورهای منطقه ای حامی آنها را در حادثه شیمیایی خان شیخون در حومه ادلب مورد تأکید قرار میدهد.
البته مشاور نخست وزيري سوريه اشاره به هزاران پاسداري كه از ايران  بنام مستشار و حافظ حرم زينب راهي سوريه  ميشوند تا در همانجا سني كشي راه بيندازند اشاره اي نکرده بود اين در حالي است كه بشار اسد خود يك سني است ! گروه هاي مخالف و دهها گروه ديگر در سوريه هستند و هر كدام از قدرتهاي جهاني كمك مي گيرند در اين ميان ملت سوريه بيشترين خسارات را ميدهند ،جان كودكان و آينده جوانان در سوريه در معرض خطر جدیدی است و قدرت نمايي و منافع جویی كشورهاي بزرگ  حرف اول آنهاست كه در سوريه حضور دارند، در يك جمله بايد گفت  جنگ سوريه كارخانه هاي اسلحه سازي اين كشورها را فعال نگه داشته و كشورهايي هم مانند ايران و عربستان و عراق و امارات هم مشتريهاي دائم انها هستند.   
____________________________________________________________________________
[١]کارآیی سیاست غیرقابل پیش بینی ترامپ در برابر روسیه
نشریه فرانت پیج مگزین در گزارشی نوشت: واکنش های روسیه نشان می دهد که سیاست های غیرقابل پیش بینی رئیس جمهور آمریکا کارایی دارد.
 
فیلم را از روی لینک زیر ببینید:
 
 
 

منبع: سايت ديدگاه

@ كپي رايت: اين مطلب ويژه سايت ديدگاه تهيه شده است. بازتكثير آن تنها با قيد منبع مجاز است.
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
عباس رحمتی:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.