شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

جلودارزاده:اجازه نمی‌دهیم ایران به کره شمالی دیگری بدل شود

ایسنا

جلودارزاده:اجازه نمی‌دهیم ایران به کره شمالی دیگری بدل شود
 
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تصریح اینکه دولت روحانی کرامت انسانی را به جامعه برگرداند، گفت: اجازه نخواهیم داد که ایران فردا، کره شمالی امروز شود.
به گزارش ایسنا ، سهیلا جلودارزاده شامگاه چهارشنبه 13 اردیبهشت در مراسم دیدار با کارگران و صنعتگران استان فارس با بیان اینکه امروز می‌توانیم راجع به شفافیت قانون صحبت کنیم و از هیچ فضایی نمی‌ترسیم، افزود: امروز افراد خانه نشین دوباره در حال برگشت به عرصه‌اند.
وی مهمترین خواسته مردم از روحانی را حذف افراد خودفروخته از بدنه دولت دانست و گفت: از هر ایرانی که به ١٤٠٤ فکر می‌کند با تمام وجود حمایت می‌کنیم.
جلودارزاده همچنین گفت: امروز برخی از کاندیداها سید بودن خود را مطرح می‌کنند، در حالیکه نخست وزیر دوران جنگ و خاتمی هم سید هستند و سال‌ها در کنار بزرگان مجاهدت کرده‌اند.
وی ادامه داد: ما وارث چنین افراد بزرگی هستیم و وارث کسانی هستیم که مسئولیت سخت در دولت را قبول کرده و در مقابل ناملایمی‌ها سکوت کرده‌اند. اما نهادی مانند صدا و سیما که از پول مردم این مملکت و صندوق توسعه استفاده می‌کند، حتی کلمه‌ای از عملکرد آنها یاد نمی‌کند.
عضو شورای مرکزی جمعیت زنان جمهوری اسلامی ایران یادآور شد: امروز نمایندگان تهران که با یک تکرار وارد مجلس شدند، اجازه سخنرانی و حضور در شهرستان‌ها را ندارند و صدا و سیما با ترفندهای مختلف با آنها بازی می‌کند.
جلودارزاده با تصریح اینکه ما عادت کرده‌ایم و میراث چنین عزیزانی را به دوش می‌کشیم، گفت: امروز جمع شده‌ایم تا با حول و قوه الهی از میراث خود دفاع کنیم و در این مسیر افتخار می‌کنیم که هر کجا اسم از عدالت، آزادی، حق و اصلاحات به میان آید، حضور خواهیم داشت.
وی تاکید کرد: امروز اگر پشت سر روحانی و در کنار وی گام بر می‌داریم، به دلیل همگامی ایشان با سرداران سازندگی و اصلاحات است که در سخت ترین شرایط مسئولیت کشور را بر عهده گرفتند.
این فعال سیاسی اصلاح طلب خاطرنشان کرد: ایشان در طول چهار سال گذشته به پس نرفته و اقتصاد ورشکسته را با دشواری در مسیر بازسازی قرار داد.
علی اکبری، نماینده مردم شهرستان شیراز در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم پاشنه آشیل اصولگرایان در انتخابات مختلف را حضور حداکثری مردم دانست و ابراز امیدواری کرد که ٢٩ اردیبهشت همه مردم استان فارس همگام با همه هموطنان پای صندوق های رای حاضر شوند و به عقلانیت دوباره رای دهند.
اکبری در توضیح این گفته خاطرنشان کرد: در یک برهه از تاریخ مردم ما با صندوق‌های رای قهر کردند و تبعات جبران ناپذیری در کشور حادث شد.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به دفعات در مجلس مشاهده کرده‌ایم که با یک رای کم و زیاد، طرح‌ها رد و یا تصویب شده است، خاطرنشان کرد: شهر شیراز و استان فارس باز هم همچون همیشه، رای به تعامل خواهند داد.
مسعود رضایی دیگر نماینده مردم شیراز در مجلس نیز با بیان اینکه حکومت‌هایی پایدار خواهند بود که بر مبنای افکار و اندیشه مردم و فلسفه دموکراسی شکل گرفته باشند، به تشریح ویژگی‌هایی پرداخت که در انتخابات به عنوان یکی از اصول دموکراسی بروز و ظهور پیدا می‌کند.
رضایی احساس آزادی و بیان آزادانه انتقادات را در مقطع کنونی از دولت جمهوری اسلامی یک نعمت گرانقدر خواند و افزود: اندیشه‌ای که ما را به دور هم جمع کرده، اندیشه اصلاحات به معنای صلح، برقراری و شفافیت قانون و رفع تبعیض است.
این نماینده مجلس شورای اسلامی که اعتقاد دارد با نعمت زبان و بیان است که افراد به گرد هم می‌آیند، گفت: در اندیشه اصلاح طلبانه، هدف بیداری و آگاهی است و ما معتقدیم که مردم باید آزادانه بدور از حذف اقلیت ها دست به گزینش اصلح بزنند.
انتهای پیام/
 

منبع: ایسنا، 14 اردیبهشت 1396
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
ایسنا:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.