شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۴ مه ۲۰۱۹سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

آمریکا: نگران پایگاه خود در قطر نیستیم

صدای آمریکا

نیروی هوایی آمریکا: نگران پایگاه خود در قطر نیستیم
 
وزیر نیروی هوایی ایالات متحده در نشست کمیته نیروهای مسلح سنا، با اشاره به بالا گرفتن تنش‌های قطر با عربستان سعودی و برخی همپیمانان منطقه‌ای آن، گفت نگرانی بابت فعالیت‌های پایگاه هوایی خود در قطر نداریم.
به گزارش خبرگزاری رویترز، هدر ویلسون روز سه شنبه ۱۶ خرداد در این نشست گفت به رغم تصمیم ریاض و متحدان آن برای قطع رابطه با دوحه و اعمال تحریم‌های زمینی، دریایی و هوایی آن کشور، خطری پایگاه هوایی ما را در قطر تهدید نمی‌کند.
به گفته خانم ویلسون، در حال حاضر تهدیدی که باعث شود تصمیم به جابجایی این پایگاه بگیریم مشاهده نمی‌شود و فعالیت های نیروی هوایی ارتش ایالات متحده در آن پایگاه، بدون هیچگونه وقفه‌ای، طبق روال معمول انجام می‌شود.
هدر ویلسون و ژنرال دیوید گلدفین فرمانده نیروی هوایی ایالات متحده، برای ادای توضیحات بیشتر در مورد بودجه و برنامه‌‌های این نیرو در سال مالی ۲۰۱۸، در جلسه امروز کمیته نیروی‌های مسلح سنا در کنگره شرکت کردند.
در نیروهای سه گانه ارتش ایالات متحده، وزیر، معاون وزیر، رئیس ستاد یا فرمانده و قائم مقام او، تحت نظر وزیر دفاع و رئیس ستاد کل نیروهای مسلح فعالیت می‌کنند. وزیران سه نیرو، مانند وزیران کابینه، باید به تایید سنا برسد.

منبع: صدای آمریکا، 16 خرداد 1396
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
صدای آمریکا:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.