شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ -  ۸ مارس ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

عملکرد داعش آشکارا به نفع ولایت‌فقیه است

سایت مجاهدین


چنگ انداختن داعش به پدرخوانده‌اش در تهران بر سر قبر دجال و مجلس ارتجاع موجب خوشحالی و ذوق خامنه‌ای برای برون‌رفت از بن‌بست و انزوای منطقه‌یی و بین‌المللی

ریختن خون بیگناهان تحت هر عنوان محکوم و عملکرد داعش آشکارا به نفع ولایت‌فقیه است
در پی ائتلاف بزرگ بین‌المللی شامل کشورهای عربی و اسلامی و آمریکا علیه جنگ‌افروزی و تروریسم رژیم آخوندی، داعش که سالها با رژیم ایران کاری نداشت، امروز به‌نحوی غیرمترقبه در تهران به پدرخوانده‌اش بر سر قبر دجال و در مجلس ارتجاع چنگ انداخت.
آخوند روحانی می‌گوید این «حادثه غیرمنتظره نیست» و خامنه‌ای «این ترقه‌بازیها» را ناچیز و بی‌تأثیر می‌خواند. مسابقه تروریسم بین مدعیان خلافت سنی و خلافت به‌اصطلاح شیعی تحت عنوان ولایت‌فقیه در تهران؛ حتی اگر سفارشی و نمایشی نباشد؛ موجب ذوق و خوشحالی خلیفه ارتجاع است.
خانم مریم رجوی  رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران، ریختن خون بی‌گناهان را تحت هر عنوان  محکوم کرد و گفت: عملکرد داعش آشکارا به نفع ولایت‌فقیه است و خامنه‌ای برای برون‌رفت از بن‌بست و انزوای منطقه‌ای و بین‌المللی قویاً از آن استقبال می‌کند. بانی و حامی شماره 1 تروریسم، بدینوسیله می‌خواهد مزورانه جای جلاد و قربانی را عوض نموده و بانکدار مرکزی تروریسم را قربانی جلوه دهد.
خانم رجوی یادآوری کرد: مقاومت ایران همیشه گفته است که سرنگونی دیکتاتوری مذهبی و تروریستی در ایران و انحلال کلیه نهادها و مظاهر سرکوب و خفقان، برعهده مردم و مقاومت ایران است. به همین خاطر، ما خواهان پایان دادن به سیاست استمالت از رژیم آخوندها و به‌رسمیت شناختن مقاومت عادلانه مردم ایران بوده‌ایم.
برای ریشه‌کن تروریسم در منطقه:
سپاه پاسداران ولایت‌فقیه باید یک موجودیت تروریستی اعلام شود.
- پاسداران و شبه‌نظامیان خلافت خامنه‌ای از سوریه و عراق و یمن و کشورهای دیگر باید به هر قیمت بیرون رانده شوند.
- کنفرانس کشورهای اسلامی باید رژیم آخوندها را اخراج کند و مقاومت مردم ایران برای بزیر کشیدن فاشیسم دینی را به‌رسمیت بشناسد.
مردم ایران پس از 38سال سرکوب و اعدام و زندان و خفقان به چیزی کمتر از آزادی، دموکراسی و حاکمیت جمهور مردم رضایت نمی‌دهند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
17خرداد 139۶ (7ژوئن2017)

منبع: سایت مجاهدین، 17 خرداد 1396
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
سایت مجاهدین:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.