شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ -  ۶ مارس ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

مجاهدین دروغپردازیهای رژیم را تکذیب می‌کنند

سایت مجاهدین

مجاهدین دروغپردازیهای رژیم را تکذیب می‌کنند

در حالیکه تیراندازی و انفجارهای امروز در قبر خمینی و مجلس رژیم ربطی به مجاهدین ندارد، رسانه‌ها و عناصر وابسته به رژیم به طرق مختلف تلاش می‌کنند پای مجاهدین را به میان بکشند. و از این وقایع علیه مجاهدین بهره‌برداری کنند یا به توجیه جنایتهای پیشین خود بپردازند.
در همین رابطه تلویزیون رژیم تلاش کرد ضمن نقل خبرهای این حوادث، قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال ۶۷۷ را که طی سال گذشته و پس از انتشار فایل صوتی آقای منتظری با موج فزاینده انزجار اجتماعی و محکومیت بین‌المللی روبه‌رو شده است، توجیه کند.
سازمان مجاهدین خلق ایران هر گونه دخالت در وقایع امروز تهران را تکذیب می‌کند. سپاه پاسداران  و وزارت اطلاعات آخوندی سوابق افشاشده‌یی در ترتیب دادن حوادث مشابه با به کارگیری گروههایی تروریستی تحت الحمایه خود و سپس نسبت دادن آن به مقاومت ایران دارد.
در ماههای اخیر و به‌ویژه در جریان انتخابات نمایشی رژیم، دادخواهی قتل‌عام زندانیان سیاسی در 1988 که اغلب آنها از سازمان مجاهدین بودند، به یک جنبش اعتراضی اجتماعی بالغ شد. روز 4 ژو‌ئن خامنه‌ای در صحبت‌هایش ضمن حمایت از اعدام های دسته‌جمعی در دهه 80، در مراسممرگ خمینی  نگرانی خودش را راجع به گسترش این جنبش ابراز کرد.

منبع: سایت مجاهدین، 17 خرداد 1396
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
سایت مجاهدین:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.