شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ -  ۶ مارس ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

آموزش یکی از مهاجمین تهران توسط وزارت اطلاعات آخوندها

سایت مجاهدین

به دنبال انتشار اطلاعیه وزارت اطلاعات رژیم آخوندی درباره حوادث روز چهارشنبه ۱۷خرداد و اعلام ۴اسم کوچک ایرانی از عناصر داعش آنهم بدون ذکرنام خانوادگی به بهانه «اجتماعی و امنیتی» نام کامل یکی از آنها به نام «سریاس صادقی» که وزارت اطلاعات فقط اسم کوچک وی را ذکر کرده بود، در شبکه‌های اجتماعی و اینترنت همراه با زیرنویسها و گزارشهای متعددی بر سر زبانها افتاده است.
طبق این گزارشها «سریاس صادقی» از مدتها پیش در منطقه پاوه به تبلیغ و فعالیت برای داعش اشتغال داشته و وزارت اطلاعات هم در عین اطلاع از این امر با او هیچ کاری نداشته است.
طبق این گزارشها سریاس صادقی، حوالی یک سال پیش، ظاهراً توسط اطلاعات آخوندی در منطقه پاوه دستگیرشده و پس از سه ماه آموزش در وزارت اطلاعات، با پوشش یک وثیقه نقدی 200میلیون تومانی آزاد شده است. این مبلغ، به‌طور نقدی پرداخت شده تا رد و اثری از آن در مبادلات بانکی باقی نماند.
همین گزارشها حاکیست که به‌رغم ترفندهای وزارت اطلاعات برای پنهانکاری در مورد سریاس صادقی، این‌که وی مأمور آموزش دیده وزارت بوده است برای مردم منطقه امری شناخته شده است.
نکته جالب توجه این‌که در مقابل گزارشها و مطالب منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی و یا از سوی جریانهای کردی، حکومت آخوندی هیچ گاه واکنش موثری در قبال اقدامات سریاس صادقی نشان نداده بود و در نتیجه برای مردم منطقه ثلاث باباجانی و پاوه محرز شده بود که سریاس صادقی در فعالیتهای خود با وزارت اطلاعات و دیگر نهادهای امنیتی رژیم هماهنگ است و الا چطور می‌شود رژیمی که یک نمازخانه اهل سنت را هم تحمل نمی‌کند، جلسات علنی تبلیغی سریاس صادقی و نفراتش برای داعش را نادیده بگیرد.
انتشار این گزارشها و سوابق ننگین رژیم آخوندی در سازماندهی جنایاتی مثل کشتن و مثله کردن کشیشان مسیحی با استفاده از عناصر تواب، یا ارتکاب جنایات بزرگی مثل انفجار در حرم امام رضا در مشهد و در مراقد امام هادی و امام حسن عسکری در سامرا با استفاده از عوامل خود در پوشش گروه‌های تروریستی سنی، باعث شده که در وقایع 17خرداد در تهران نیز بسیاری از مردم، خامنه‌ای و مافیای سپاه و اطلاعات آخوندی را به زیر علامت سؤال بکشند. به‌خصوص که در همان روز انفجار و تیراندازی در تهران، خلیفه ارتجاع واکنشی ذوق زده نشان داد و بی‌اعتنا به ریختن خون بیگناهان، از ترقه بازی حرف زد و از روی یادداشتی که از قبل دستش بود، از این حادثه برای توجیه جنایت و جنگ‌افروزی و اعزام نیرو به سوریه استفاده کرد.
خامنه ای: خود این حوادث نشان داد که اگرچنان‌چه جمهوری اسلامی در آن نقطه‌ای که مرکز اصلی این فتنه‌ها است ایستادگی نمی‌کرد، تا حالا ما گرفتاریهای زیادی از این ناحیه در داخل کشور داشتیم.

منبع: سایت مجاهدین، 21 خرداد 1396
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
سایت مجاهدین:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.