شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ -  ۶ مارس ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

آنتونیو گوترش: حمایت اسرائیل از جبهه النصره در سوریه

ایرنا

دبیرکل سازمان ملل: اسراییل از تروریست ها درسوریه حمایت می کند
تهران–ایرنا– خبرگزاری رسمی سوریه روز پنجشنبه گزارش داد که «آنتونیو گوترش» دبیر کل سازمان ملل متحد درگزارشی اعلام کرده است که رژیم صهیونیستی از گروه های تروریستی از جمله جبهه النصره در سوریه حمایت می کند.
 

به گزارش ایرنا از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا), در گزارش ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد که در خصوص فعالیت نیروهای حافظ صلح سازمان ملل متحد(اندوف) در جولان اشغالی منتشر شده, آمده است که رژیم صهیونیستی در مواردی اقدام به ارسال کمک و همچنین برقراری تماس و هماهنگی مستقیم با گروه های مسلح و تروریستی کرده است.
براساس این گزارش, نیروهای سازمان ملل تاکنون 16 مورد تماس میان رژیم صهیونیستی و گروه های تروریستی در منطقه حائل میان سرزمین های اشغالی و سوریه ثبت کردند که حاکی از همکاری نیروهای دو طرف با یکدیگر و انتقال برخی لوازم میان دو طرف است.
آنتونیو گوترش از نیروهای رژیم صهیونیستی خواسته از شلیک گلوله و موشک در خط آتش بس به خاطر امکان افزایش تنش در منطقه و به خطر افتادن جان نیروهای حافظ صلح سازمان ملل متحد جلوگیری کنند و همچنین از تعامل با افراد ناشناس خودداری کنند.
نیروهای اندوف یا نیروهای حافظ صلح سازمان ملل متحد بر آتش‌بس سال 1974 میان رژیم صهیونیستی و سوریه در منطقه اشغالی جولان نظارت دارند.
به گزارش ایرنا، پیشتر نیز نیروهای سوری بارها از حمایت و کمک رسانی رژیم صهیونیستی به تروریست ها و حتی درمان آن ها در سرزمین های اشغالی خبر داده بودند.
شبک**9365**1708**مترجم: رضا میرزائی**انتشار:‌علیرضا ارشادی

 

منبع: ایرنا، 25 خرداد 1396
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
ایرنا:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.