شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۲۰ ژوئیه ۲۰۱۹

ارسال‌کننده: آزاده اصفهانی پور   کد نظر: 4211   isfahanipour@yahoo.com   تاریخ ارسال: 11 Jun 2006

درمورد سخنی از محمد رضا پهلوی من واقعا به شما انتقاد دارم . انتظار اینکه محمدرضا پهلوی را هم قاطی شخصیت های ملی و مبارز و تاریخی ایران کنید را نداشتم. خیلی کار غلطی است . چون جدیت آن قبلی ها را هم زیر علامت سئوال می برد. آیا برای طنز این کار را میکنید یا برای آموزش ؟؟؟ من جدا این را نفهمیدم   

ارسال‌کننده: آزاده اصفهانی پور   کد نظر: 4210   isfahanipour@yahoo.com   تاریخ ارسال: 11 Jun 2006

سلام آقای ناظر من با حرف های شما کاملا موافق ام . یواش یواش با این عقب نشینی ها میرویم که ولایت فقیه را از خامنه ای بگیریم و بدهیم به منتظری !!! و خودمان را خوشحال کنیم. روشنفکر کسی است که چند قدم جلوتر از توده ها باشد نه عقب تر ! مشکل زمان ما این است که روشنفکر افتاده است پشت سر توده و خلق قهرمان!   

بقیه نظرهای دریافتی در صفحه‌های: 1   2   صفحه‌ی بعد

 Untitled Document

بازگشت به صفحه‌ی نظرها
برای دستیابی به تمامی نوشته‌های هر یک از کاربران، نام کاربر مورد نظر را در کادر زیر به فارسی تایپ کرده و سپس روی "پيدا کن" کلیک کنید.


يادداشت مسئول ستون کاربران

بدون توضيح، و بدون متعهد بودن به پاسخگويي


با توجه به پيامهای تعداد کثيري از کاربران که در اين ستون نظر ثبت نمي کنند اما به ادامهء حيات اين ستون علاقه دارند
نظرهایی که بیرون از موازین دیدگاه باشند
در ستون نظر کاربران ثبت نخواهند شد

نظري که در آن تندگويي شده باشد، از لحني که شايستهء کاربر ديدگاه نيست استفاده شده باشد، در آن به کاربري توهين شده باشد، به سازماني که در جبههء خلق است به جاي انتقاد و برخوردي سازنده و آموزنده، سخن ناروا [خائن، تروريست، جاني، ...] گفته شده باشد، نظري که بيش از حد طولاني باشد، تکرار مکررات باشد [چندين بار در بارهء همين موضوع در زير همين مطلب، همين کاربر نظر داده باشد]، با احترام به فرد نظردهنده که امکان دارد فقط در همين يک مورد خارج از موازين، اينچنين نظر ثبت کرده باشد و يا اصلا با ديدگاه موافق نباشد که آن نظر توهين آميز و خارج از موازين است، اما براي جلوگيري از اتلاف وقت، اين نظر، به علت کمبود وقت و انرژي، بدون توضيح و بدون متعهد بودن به پاسخگويي حذف مي شود.
با پوزش و تنها به دليل کمبود وقت و انرژي، نظرهايي هم که متعاقبا در مورد عدم ثبت آن نظر ارسال شوند ثبت نشده و يا به اي ميل هايي که در این مورد ارسال شوند پاسخ داده نخواهد شد.
ديدگاه - 3 تير 1386[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.