سايت ديدگاه

واکنش سردار جزایری به اظهارات سخیف وزیر خارجه امریکا
صدا و سیما


واکنش سردار جزایری به اظهارات سخیف وزیر خارجه امریکا
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح : انتظارات وزیر خارجه امریکا از رئیس جمهور ایران حاکی از نادانی مقامات امریکا از جمهوری اسلامی ایران است.
 
به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از ستاد کل نیروهای مسلح، سردار جزایری در پی سخنان سخیف وزیر امور خارجه امریکا در  مورد انتخابات ریاست جمهوری کشورمان، افزود: مقاومت منطقه امروز در بهترین وضعیت خود قرار دارد و قادر است در برابر اقدامات نظامی و تروریستی به خوبی برخورد کند.
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح یادآور شد: تنها راه صلح و آرامش در منطقه، خروج امریکایی ها و دست کشیدن رژیم های وابسته و مرتجع منطقه از عملیات های تجاوزکارانه و تروریستی علیه کشورهای مستقل است.
وی افزود: سیاست ها و اهداف دفاعی جمهوری اسلامی ایران در یک روند تعریف شده و مشخص در حال انجام است و هیچ عاملی مانع این کار به حساب نمی آید. 
سردار جزایری در پایان اظهار داشت: در شرایط امروز جهانی و منطقه و با توجه به وجود دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی، تداوم و سرعت دهی و عمق بخشی به اهداف دفاعی، ازجمله سیستم های دفاعی موشکی از اولویت های کشورمان محسوب می شوند.منبع: صدا و سیما، 31 اردیبهشت 1396[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.