شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۶ مه ۲۰۲۰

سايت ديدگاه


کتک خوری مدنی و سرکوب مسالمت آمیز
الف. خوشمزه

از آنجا که مبارزه قهرآمیز خیلی بد است و مبارزه ی مسالمت آمیز خیلی خوب است ما خواستیم گزارش زنده ای را از هجوم صلح طلبانه ی مزدوران مهربان رژیم به خانواده های شرور و خشونت طلب کارگران شرکت واحد ارائه می دهیم. تا بور شود هر که در او غش باشد.
فضا : ساعت 4 صبح – هوا شدیدا مسالمت آمیز است.
عده ای از زنان و فرزندان خشونت طلب کارگران یاغی شرکت واحد در خواب هستند و در حال دیدن خواب هایی هستند که ممکن است امنیت نظام را برهم زند . ناگهان 17 ماشین، پر از نیروهای اطلاعاتی و پلیس جمهوری اسلامی وارد خیابان می شوند. حدودا 169 نفر از کامیون خارج شده و به خانه ی مورد نظر هجوم مسالمت آمیزانه می برند.
10 -20 نفر از ماموران به درون اتاقی که در آن چند نفر از همسران کارگران و فرزندانشان می ریزند، زن و بچه ها به نحو خشونت آمیزی از خواب بیدار می شوند.
ماموران آنها را با فریادهای گوشخراش ملایم از خواب بیدار کرده و برای آنکه مبادا آنها به خاطر خواب آلودگی دچار مشکلی شوند تعداد زیادی باتوم غیر خشونت آمیز بر سر زنان و کودکان می کوبند تا خوابشان بپرد. یکی از زنان که می خواهد به نحو خشونت آمیزی توضیحاتی در مورد این حمله ی آرام و منطقی بخواهد با مقاومت مسالمت جویانهء یکی از پاسدارها مواجه می شود. این برادر پاسدار که در عمرش بویی از خ خشونت هم نبرده با مدنیت بالا با پوتین پنبه ای خویش روی سینهء سفت و سخت آن زن کوبیده و به قلب این زن آشوبگر چند لگد محکم به سبک گاندی می زند. جنبه ی مدنی و هندی وار این لگدها قابل ستایش گزارش شده است.
یک پسر بچه ی دو ساله نیز که خشونت طلبی از گوشهایش می ریخت به شدت با لگدهای بسیار آرام از نوع نلسون ماندلایی مورد ادب قرار گرفت. یک دختر بچه که خشونت جزو ذات او بود نیز با چماق مدنیت آموخت تا دیگر به عنوان فرزند کارگر شورشی بدنیا نیاید.
این ماموران مسالمت جو سپس زن ها و بچه های خشونت طلب را با ضرب و شتم فرهنگی به سوی ماشین ها برده و آنها را زیر باران پر رحمت لگد و مشت و فحش به سوی مراکز امنیتی خیلی مدنی بردند.
در بازداشتگاه ها رفتار با این خشونت طلبان بالفظره بسیار مسالمت آمیز بوده است. آنها را در سلول های تنگ و تاریک انداخته و 24 ساعت از آب و غذای خشونت آمیز محرومشان کردند. زجر و شکنجه ی مسالمت جویانه ی این افراد و صدها کارگر همچنان توسط معلمان اخلاق در اوین ادامه دارد.
نتیجه گیری خیلی اخلاقی :
رفتارهایی از این دست نشان می دهد که یگانه راه و تکرار می کنیم یگانه راه برخورد موثر با رژیم خیلی مدنی حاکم بر ایران عدم مبارزه ی خشونت آمیز است. کجا هستند همهء آن دیوانه خویانی که مبارزه ی قهرآمیز را تبلیع می کنند تا ببینند رفتار بسیار مسالمت جویانهء ماموران امنیتی-انتظامی-پاسداران-بسیجی ها و چماقداران پر از مدنیت حزب الله را. برای اینکه چشم نخورند باید برای هرکدامشان یک گرازنر یا کرگدن ماده را ذبح شرعی کرد.
بنابراین خواهشمند است اینقدر در مقابل چهارتا باتوم و لگد زدن روی قلب زن و بچه و بازداشت هزار کارگر و یک دوجین اعدام ناقابل این همه قرتاس بازی به راه نیانداخته و درمقابل رژیمی تا این حد مدنی و مسالمت جو حرف های بد بدی مانند مبارزه ی قهر آمیز و مقابله به مثل نزنید.
همین مانده که در مقابل چند تا کشتار مسالمت جویانه و قتل عام مدنی ناقابل که به زودی براه خواهد افتاد یک عده بیایند و بگویند : تنها ره رهایی جنگ مسلحانه ست.
هشتم ذی الحجه 1432 هجری قمری
الف خوشمزه
منبع: سايت ديدگاه

در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.
طنز

ادامه فهرست ...

   


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.