شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ -  ۷ ژوئیه ۲۰۲۰

سايت ديدگاه


نامه سرگشاده جک استرا به احمدی نژاد
ماني رهنما

برادر گرامی ،آقای پرزيدنت، دامه برکاته
شايد تعجب کنيد از اينکه برايتان نامه سرگشاده مينويسم چرا چنانکه مستحضر هستيد دولت فخيمه عاشق پشت درهای بسته ميباشد وخدا وکيلی اصولا دکترين سياست خارجيمان از هر چه در باز است دوری ميورزد. به ولای علی اگر نبود اجبار زمانه اين بار هم سرو ته قضيه را يک جوری بين خودمان بهم می آورديم طوری که بلا نسبت نه کون ما بسوزد نه بيضه جمهوری اسلامی خدای نکرده صدمه ای ببيند. اما چه ميشود کرد هنگامی که شما خوده تان شروع کرده ايد ؟ خاطرتان هست پيغام داديم از خر شيطان پائين بيائيد ، فعلا سايت اصفهان را راه نيندازيد تا سر و صداها که خوابيد آنوقت خودم و همه برو بچه ها ميآئيم و نه تنها اورانيم هايتان را غنی ميکنيم بلکه حاضر بوديم جيب شما و کليه سيدان اهل بيت را هم غنی کنيم؟ لاکن شما چه کرديد ؟ دستور راه اندازی سايت اصفهان را داده و در عوض اعلام کنفرانس مطبوعاتی کرده، با خری به جلسه خبرنگاران آمده و از آن پياده شديد. يادتان هست چند ماه پيش در سازمان ملل آنشب موقعی که من و برادران يوشکا ودومينيک به محضر جناب عالی آمده و خالصانه التماس کرديم که فردا در سخنرانيتان در مجمع عمومی کافيست يک چراغ سبز نشان بدهيد ، کاری ميکنيم که آقای بوش هم به زيارت مرقد امام (ره) بيايد؟ آنوقت شما در جواب چه کرديد؟ فردا به مجمع عمومی آمده و شروع به بد و بيراه گفتن به غرب کرده و در آخرهم چراغی سبز را از جيبتان در آورده و به همه نشان داديد. بعد هم پيغام داديد اگر پرونده اتا ن را به شورای امنيت بفرستيم یک آشی برايمان بپزيد که يک وجب روغن رويش باشد. بنده ساده دل هم که منتظر بودم سفير محترمتان در انگليس آش نذريتان را بياورد تا بخوريم نه تنها نتوانستم شکمی از عزا درآورم بلکه بايد به عزای سربازان کشته شده امان در بصره مينشستم و بی ادبيست اما بيچاره پرايم مينيستر تا چند شب جايش را خيس ميکرد.براستی اين است آن مهر ورزی و عدالتی که وعده ميداديد؟ اين است آن تفکر بسيجی؟حالا هم برای چندمين بار است که بند کرده ايد به اسرائيل. چند بار پيغام داديم آقا جان جای سفت نشاشيد ، زبانم لال به ناموس منوو آقای بوش و بلر و همه کس و کارمان فحش پيشکش ، نعوذوبالله تجاوز بفرمائيد ،ولی دست از سر اسرائيل برداريد .آخر مگر نه اينکه آنها هم اهل کتابند؟ در جواب بعنوان پيام حسن نيت بالشی را زير پايتان گذاشته و راست راست روی بالش شاشيد. و بعد هم از سفيرمان آدرس و شماره تلفن ناموس هايمان را درخواست کرديد. اميدوارم به حق قمر بنی هاشم که خدا هيچ بنده ای را محتاج نفت نکند .بخدا قسم که اگر شمر هم بود دلش به رحم می آمد و با کارت نفت تمام بانک را نميخواند. باری بقول معروف : اين نيز بگذرد....
اما باور کنيد که کاسه صبرمان دارد لبريز ميشود. چنانچه در قطعنامه اتحا ديه اروپا هم تذکر داده ايم اين دريچه برای هميشه باز نمی ماند چرا که هوا سرد است و ممکن است بچه ها سرما بخورند. آخر خوتادن قضاوت کنيد شده ايم اسباب خنده عالم و آدم . ما را با سيد بزرگوار جناب آقای خاتمی مقايسه ميکنند که يک عمر گفت : ميکنم, ميکنم، و آخر سر هم ناکام داررياست جمهوری را وداع گفت. شنيده ام در جلسه ای با برادران بسيجی ، عده ای از برادران دم گرفته بودند تروئيکای اروپا شيره و عده ای ديگر در جواب ميگفتند: پاکتی ، پاکتی، و شما هم در تمام مدت حتی پلک هم نميزديد.
بهر صورت اکنون با اين نامه سرگشاده ، به عنوان آخرين اتمام حجت به نماينده گی از طرف جهان متمدن ميگويم : اگر تا ۲۱ دسامبر دست از عناد و آشوب و چوب لای چرخ گذاشتن برداشتيد و راه تعامل را پيشه کرديد که بسيار خوب ، و گرنه لااقل بطور خصوصی هم که شده پيام دهيد پس کی دست برميداريد ؟.
الاحقر : جک فرزند استرامنبع: سايت ديدگاه

[تاریخ ارسال: 20 Dec 2005]  [ارسال‌کننده: سینا شاهین]  [ sina596@yahoo.com ]  
ادبیات طنز فوق بد نیست ولی متاسفانه محتویات دارای اشکال میباشد که چنین وانمود شده است که جک استراو نوکرحلقه بگوش این مردیکه الاغ روانی است.عجبا/> واقعااینطور فکر میکنید که انگلیسیها نوکران ایشان و حاضر به التماس کردن از احمدی نژاد و سایرین هستنداگر اینطورکه نوشته اید باشد پون مثبتی برای این مردیکه روان پریش موجی درنظر گرفته اید . سعی نمائید برای انتخاب محتوی و مفهوم طنز مورد نظرتان به معنا و نتیجه جملات هم توجه لازم مبذول فرمائید . تا خدا خدائی میکرده این اخوندها و نوکران روضه خوان کفش جفت کنشان غلام حلقه بگوش دولت فخیمه بوده اند.. چه قدیمی های انها مثل رمضان یخی و شعبا ن بی مخ و رضائی هاو نوکرایت اله شیرازی معروف اسید نورالدین و چه این نسل جدیده که لباس شخصی های اطلاعات و الله کرم و ده نمکی و این گوساله روانی موجی احمقی نژاد همشون کاسه لیس انگلیس و جیره خوار اونا هستند .منتظر زمان مورد نظرمیمانیم تاریخ همه راافشا میکند ..   
طنز

ادامه فهرست ...

   


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.