شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۳۱ مارس ۲۰۲۰

سايت ديدگاه


خاطرات احمدی نژاد – قسمت چهارم
حسين پويا

شنبه اواسط دی
امروز صبح اول وقت برای دریافت برنامه کار هفتگی خدمت آقا بودم. با یک لحن مهربان ملکوتی فرمودند حاج آقا محمود (هروقت سرحال هستند مرا با این اسم صدا می کنند اما وقتی عصبانی و جدی هستند به من می گویند پسر جان و یا پسر) باید یک فکری برای این کودکان خیابانی بکنید. باعث بدنامی نظام اسلامی ما شده اند. بعد فرمودند هرچه به این مومنین سفارش می کنم که به اینها صدقه بدهید انگار توجهی نمی کنند. شاید هم تقصیر خود این بچه های وروجک باشد که هرچه مومنین بهشان میدهند خرج خریدن هله هوله می کنند و نمیروند یک خانه ای تهیه کنند و یا در یک کار آبرومند سرمایه گذاری کنند. به آقا قول دادم که حتما یک فکری در این مورد بکنم. از صبح تا حالا که غروب است فکرم به جایی نرسیده. اما تازه فهمیده ام که چرا امام راحل می فرمودند که جنگ نعمت است. اگر یک جنگی داشتیم همه این بچه ها را راهی جبهه می کردیم و دیگر لازم نبود از بچه بسیجی ها برای باز کردن میدانهای مین استفاده کنیم.

یکشنبه بعد از شنبه
امروز کارها حقیقتا زیاد و خسته کننده بودند. بعضی از این تجار محترم که به منزل آقا رفت و آمد دارند با هزار بهانه از زیر دادن صدقه شانه خالی می کنند. معلوم نیست اینهمه فقیر و بدبخت توی این مملکت را کی باید کمک کند. راستی راستی حالم از این موضوع گرفته شده. اگر وظیفه شرعی نبود و اگر نگران شایعات ضد انقلاب نبودم که می گویند دانشمندان این مملکت در حال ترک این مملکت هستند، این کار و این کشور را ول میکردم و میرفتم در یکی از دانشگاه های امریکا استاد می شدم و در یک آزمایشگاه بزرگ به کار تحقیق می پرداختم. شک ندارم که دوسال بعدش جایزه فیزیک یا شیمی نوبل را می بردم.

جمعه بعد از ظهر
برای دادن گزارش مذاکراتمان با نمایندگان کشورهای اروپایی و روسیه در مورد توقف مراحل غنی سازی اورانیوم خدمت آیت اله مصباح بودم. فرمودند که طرح روسیه برای اینکه غنی سازی اورانیوم ما در کشور روسیه انجام بشود طرح خوبی است منتهی سعی کنید راضی شان کنید که غنی سازی اورانیوم آنها هم در کشور ما انجام بشود. بعد در جواب سوالی که من هفته قبل در زمینه سابقه غنی کردن اورانیوم و شکافتن اتم و انرژی هسته ای در کتب علمی حوزه علمیه و آیات عظام کرده بودم فرمودند که در تفحصاتشان به یک موضوع بسیار مهم برخورده اند که در واقع بیانگر این است که اصولا آغاز مراحل شناخت اتم که به شکافت اتم منجر میشود در حوزه علمیه بوده و در یکی از کتب در مبحث آب قلیل و آب کر از جمله به این موضوع اشاره شده که در هر آبی دو جن وجود دارد که یکی حیدرجن و دیگری عسگرجن می باشد. اخیرا علمای حوزه به کمک کامپیوتر و اینترنت دریافته اند که این جن ها همان هیدرژن و اکسیژن هستند که اتمهای تشکیل دهنده آب هستند. بعد فرمودند که لازم است این موضوع را من در سخنرانی بعدی ام در سازمان ملل مطرح کنم و اعلام کنم که چون ریشه شناخت و شکافت اتم از ما بوده پس هر کاری در زمینه انرژی اتمی هم حق ماست و کسی نباید مانع ما بشود. نمیدانم سخنرانی بعدی من در سازمان ملل چه وقت است اما اگراین موضوع در سازمان ملل مطرح شود چه غوغایی در جهان به پا میشود.
اول ژانویه2006منبع: سايت ديدگاه

در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.
طنز

ادامه فهرست ...

   


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.