شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۲ مهر ۱۴۰۱ - ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

محکومیت حمله و جنگ اشغال اوکراین

شورای ملی مقاومت ایران

 
حمایت واعظان جمعه‌بازار خامنه‌ای و رئیسی جلاد۶۷ و وزیر خارجه‌اش از حمله به اوکراین و اشغال این کشور تنها مانده، ماهیت توسعه‌طلبانه این جنگ ناعادلانه را برای مردم ایران برملا می‌کند.
۷۷سال پس از جنگ جهانی دوم دوران جدیدی آغاز شده و رژیم درصدد بهره‌برداری است. مردم بی‌پناه اوکراین به‌ویژه غیرنظامیان شایسته حمایت مؤثر و همه‌جانبه هستند. تنها تحریم کافی نیست.
رئیسی مدعی است «گسترش ناتو به سمت شرق تنش‌زا... و تهدیدی جدی علیه ثبات و امنیت کشورهای مستقل در مناطق مختلف است». ما به ازای این موضع‌گیری، رئیس‌جمهور رژیم به دستور ولی‌فقیه ارتجاع فرصت‌طلبانه خواهان حمایت روسیه در مذاکرات وین شده و تأکید می‌کند: «ارائهٔ تضمین معتبر، پایان بخشیدن به ادعاهای سیاسی و لغو واقعی تحریم‌ها از ضرورتهای دست یافتن به توافق پایدار هستند».
 
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۶ اسفند ۱۴۰۰ (۲۵فوریه۲۰۲۲)
 

منبع: سایت سازمان مجاهدین خلق ایران، 6 اسفند 1400

در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

 از این پس این ستون، چند روز در ماه به نشر دیدگاه «احزاب و سازمانها» اختصاص داده می شود. در این روز ها سعی خواهد شد که نقطه نظرات «رسمی» و مشخص یک سازمان/نهاد و یا تشکل سیاسی/حقوق بشری، در دیدگاه هم منتشر شود. شایان توجه اینکه منظور پخش اطلاعیه و یا گزارش کنگره ها نیست. ناگفته روشن است که «هدف» آگاهی رسانی، انتشار باور دگر اندیشان، و دیدگاه «رسمی» نهادهای سیاسی و فعال است. تاکنون چندی از نهادها به دعوتنامه دیدگاه پاسخ مثبت داده اند، و در انتظار پاسخ دیگر نهادها، احزاب و سازمانها خواهیم بود.
دیدگاه 3 مهر 1389با درود به ملت شریف ایران

باید یکی شویم


باید یکی شویم
دیدگاه احزاب

ادامه فهرست خبرها...

   [www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.