شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰ اوت ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

هزار سلام و هزار درود و سپاس
پيام مسعود رجوي بمناسبت رأي دادگاه عدالت اروپا

مسعود رجوي

پيام رهبر مقاومت مسعود رجوي 21 آذر 1385


 


پيام به ملت ايران
به مريم و به اشرف قهرمان
سلام و تبريك
هزار سلام و هزار درود و سپاس

سرانجام عدالت , بر سياست و تجارت پيروز شد و دادگاه عدالت اروپا به ضرورت لغو برچسب شرم آور تروريستي حكم كرد. پيروزي ملت و رئيس جمهور برگزيده مقاومت كه در ديار غربت از 17 ژوئن تا امروز سه سال و نيم است در دفاع از حقوق ملت ايران و مجاهدان آزادي ستان سر از پا نمي شناسد. با دريايي از درد و رنج آشكار و پنهان براي دستيابي به حاكميت مردم ايران , آن هم در محاصره شريران و پليدان دين فروش. آخوندها و پشتيبانانشان باز هم بور و كور شدند. فتبارك الله ...........
آري , مريم در دادگاه عدالت و در وجدان بشريت پيروز شد. با صدها هزار شهروند شريف فرانسوي و سوئيسي كه با 8 هزار حقوقدان و وكيل و نمايندگان منتخب مردم كشورهاي اروپايي كه به حمايتش برخاستند.
هرچند قدم اول است اما از پيروزي سبز و سپيد و سرخ در پايتخت شيروخورشيد حكايت ميكند.
جاي شهيدان خالي, بويژه آنهايي كه مستقيما در ارتباط با همين برچسب و آثار و عوارض آن جان باختند. از شهيدان بمباران گرفته تا صديقه و ندا و قهرماناني كه از بدنهاي خود پلي بسوي پيروزي ساختند.
و سلام بر هموطنان محبوب و ياران پاكبازمجاهدين ومقاومت ايران كه در روزگار صعوبت و جفاي زمانه ,در داخل و خارج ميهن,رسم وفا و پايداري پيشه كردند برروي مجاهدين آغوش گشودند و هرچه نداشتند به آنان دادند. خوشا بر آئينه دل و صافي ضمير و دستهاي نوازشگري كه بر يكايك زخمهايمان مرهم التيام نهاد. خنجرها را يكايك از پشت و پهلويمان بيرون كشيد و توطئه ها را در هم شكست . فرياد مجسم آزادي ايران كه سه سال و هشت ماه و بيست و يك روز است با خروشي بي پايان امتداد دارد و از پا نمي نشيند. اكنون شما پژواك صداي خود عليه فاشيسم مذهبي را در تهران ميشنويد. دانشجويان و خلق قهرمان بر مي خيزند. امروز تصاوير ديكتاتورها و فردا سراپاي نظام ننگين استبداد مذهبي را به آتش ميكشند.
راستي اي قهرمانان اشرف , گفته بودم كه اگر اشرف بايستد , جهان هم در برابر ملايان خون آشام ايستادگي پيشه خواهد كرد. سلام برشما و پايداري پرشكوهي كه ميرود تا بند از بند رژيم بٌگسلد.
شما بزرگترين حماسه ي صد سال اخير , ازمشروطه تا امروز را رقم زديد. باشد تا نسلهاي آينده بيشتر بگويند.
سلام بر سردار شهر شرف مژگان و سلام بر سالار مجاهدان صديقه و برشوراي رهبري سرفرازتان باد. خوشا بر نواميس ايدئؤلوژيكي مجاهدين و بر گوهرهاي بي بديلي كه تاريخ ايران به تك تك آنان ميبالد.
بار خدايا بر شجاعت و شكيبايي و شرافت«ساكنان حرم ستر و عفاف ملكوت» كه همان حرم آزادي ملت ايران است بيفزاي و يكايك آنان را در وفاي به عهد و ادامه راه تا تهران مددكار باش. تا با من راه
نشين همچون دهه هاي پيشين باده و پيمانه زنند.
برچسبي كه امروز در دادگاه عدالت اروپا بند از بندش گسست , همان است كه يك دهه آزادي ملت ما را به تاخير انداخته و صدمات و لطمات بسياري را موجب شده است. هرچند كه از آغاز براي ملت ايران ارزشي نداشت . و شگفتا كه 5 ميليون و 200 هزار نفر از مردم شريف عراق نيز كه خود دردمند و مجروح و خون فشانند , در اين ميانه بپا خاستند و همراه با يك هزار و ششصد تن از شيوخ عشاير و 12 هزار حقوقدان و وكيل به دفاع از مجاهدين خلق ايران پرداختند. و بند از بند تمامي اتهامات و فرافكني هاي آخوندهاي پليد بگشودند و همه دنائتها و رذيلتها و دروغپردازيهاي آنها را به باد دادند.
جاي آن است كه در همين فرصت چند نكته مهم را يادآوري كنم:
1-شوراي وزيران اتحاديه اروپا بلادرنگ بايد حكم دادگاه عدالت اروپا را گردن بگذارد و به جبران خسارتهاي ناشي از برچسب ناچسب تروريستي بپردازد كه قبل از هركس بايد به گردن فاشيسم مذهبي حاكم برايران آويخته شود. حكم امروز دفاع از شرافت اروپا در نبرد عليه فاشيسم هم هست.
2-دولت و دادستاني ضد تروريست فرانسه بايد بلادرنگ ختم پرونده شرم آور 17 ژوئن را با همه آثار و عوارض آن اعلام كنند. اين پرونده سياهترين لكه در مبارزه ضد تروريستي دراروپا وبالاترين مشوق براي ديكتاتوري تروريستي و مذهبي حاكم برايران بوده است.
3-دولت عراق ميبايد به حق پناهندگي 20 ساله ساكنان اشرف اذعان كند و به محاصره سياسي اشرف بسود رژيم آخوندي و به قطع ارزاق و دارو و سوخت پايان دهد.
4-وزارت خارجه آمريكا مي بايد نامگذاري تروريستي مجاهدين و مقاومت ايران را لغو كند. اين برچسب بر طبق اظهارات صريح مقامات ارشد وزارت خارجه از آغاز چيزي جز استمالت از آخوندهاي موسوم به اصلاح طلب در درون استبداد مذهبي حاكم برايران نبوده است . امري كه به يك اشتباه مهلك استراتژيك در عراق يعني بمباران كليه قرارگاههاي مجاهدين و گرد آوري سلاحهاي آنها و همچنين قطع راديو و توقيف اموالشان بسود فاشيسم مذهبي حاكم برايران منجر شد.اشتباهي كه از يكسو براي آخوندها فرجه بقاء و فرصت اتمي و فرصت بلعيدن عراق را ارمغان آورد و از سوي ديگر ايالات متحده را چنانكه آخوندها ميخواستند در بن بست عراق فرو برد. بنابراين زمان لغو نامگذاري تروريستي مجاهدين و زمان خلع يد و محكوميت بين المللي رژيم ولايت فقيه فرارسيده است. هشدار ميدهيم كه اگر اين اشتباه استراتژيكي تصحيح نشود عواقب آن علاوه بر مردم ايران و مردم عراق دامنگير تمامي خاورميانه و جامعه بين المللي ميشود.
5-سخن آخر اما , همچون سخن اول پيوسته با خلق قهرمان ايران و همه مشتاقان آزادي و استقلال ايران زمين است. همه آنهايي كه بدور از استبداد مذهبي و تماميت رژيم ولايت فقيه در انديشه جمهوري و دمكراسي و حاكميت مردم ايران اشتراك نظر و اشتراك عمل دارند. شوراي ملي مقاومت ايران و رئيس جمهور برگزيده آن پيوسته براي همبستگي ملي براي سرنگوني استبداد مذهبي فراخوان داده اند.
سلام برخلق – سلام بر آزادي
سلام بر مريم – سلام بر اشرف
مسعود رجوي
21 آذرماه 1385


 

منبع: 21 آذر 1385 - سايت مجاهدين
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
مسعود رجوي:[تاریخ ارسال: 16 Dec 2006]  [ارسال‌کننده: جلایر]  [  ]  
بنده میخواستم یک عرض سلامی بکنم خدمت آقای نادر آقا که گفته اند در آینده انقلاب ترتیب امورات پشه ها ومگسها را می دهد چون اطلاعاتی هستند. جناب نتدر آقا این پشه ای که دارد اینجا نظرش را می نویسد و تواضع به خرج می دهد از پشه های مردمی و تبعیدی است ونه اطلاعاتی و هیچ انقلابی حق ندارد پشه و مگسهای ضد رژیمی را تهدید بکند که به این می گویند ب بیسمالله الرحمن الرحیم و اول دیکتاتوری. البته شما در نظر داشته باشید که سعدی فرموده.پشه چو پر شد بزند فیل را/با همه ی تندی و صلابت که در اوست/موریچگان را چو بود ایتفاق/ شیر نر را هم بدرانند پوست/ علی ایحاله مقداری سرکار حوصله بخرج داده و التفات بفرمائید که همه حرفشان رل بزنند. زینده و پایدار باشین.   

[تاریخ ارسال: 15 Dec 2006]  [ارسال‌کننده: پشه]  [  ]  
بعضي چنان تعصب در وجودشان تلنبار است و چنان روش برچسب زني براي خفه كردن هر آدمي كه جرات انتقاد كردن و سوال كردن داشته باشد در آموزشهاشان جذب كرده اند كه با ديدن يكي دو كلمه بدون خواندن مطلب ياعلي مدد مهر و برچسب را به طرف مي كوبند. پشه يي كه ما باشيم بدون خواندن مطلب خانم پارسايي در يادداشت قبلي تاكيد كرده بوديم كه مخالف كنجكاوي در مورد محل اقامت مسعود رجوي هستيم چرا كه مي تواند مورد سوء استفاده ديپلماتيك (براي فشار از طريق روابط ديپلماتيك) و تروريستي رژيم شود. حال بما برچسب اطلاعاتي زده اين نادر كه در ايميلش مغانيان اسمش را نوشته است. اگر مي شد دگر ديسي بشم تبديل به پشه شيگون گونيا مي شدم مي رفتم يك نيش بهش مي زدم كه يا بميره يا يك يكماهي بستري بشه و بادرد عضله و تب ولرز تنبيه بشه تا ديگه زبان درازي نكنه و برچسب زني نكنه   

[تاریخ ارسال: 15 Dec 2006]  [ارسال‌کننده: مینا انتظاری]  [ mina.entezari@yahoo.com ]  
سلام به "مسعود" عزیز و تبریک و شادباش به همه آزادیخواهان و جریانات سیاسی دموکراتیک و مردم دلیر ایران به خاطر این موفقیت راهگشایانه سیاسی-حقوقی و دستاورد شایان مقاومت خونین پیکر ایران. امید آنکه در ادامه با حذف رسمی مارک ارتجاعی-استعماری تروریستی از مجاهدین خلق ایران و توقف امدادهای غیبی، دست و پای ملاهای هار و حریص بسته تر و متقابلآ فضای تنفسی خلق اسیرمان بازتر شود و آنوقت دنیا شاهد خواهد بود که چطور ارتجاع افسارگسیخته حاکم که مردم محروم ایران و منطقه را سلاخی میکند و از قدرتهای جهانی هم باج میگیرد، بدست خلق قهرمان ایران و پیشتازان دلیرش جارو میشود...   

[تاریخ ارسال: 15 Dec 2006]  [ارسال‌کننده: نادر]  [ moghanian@hotmail.com ]  
تمام کنجکاوانی که علافمند هستند بدانند آقای رجوی کجاست و و و از جمله پشه های اطلاعاتی به پیام خانم مژگان پارسایی مراجعه کنند.
مسعود می آید و روسیاهی به مگس ها و پشه ها می ماند. مرگ بر رژیم آخوندی
  

[تاریخ ارسال: 15 Dec 2006]  [ارسال‌کننده:  صفا آشتياني]  [ safa_ashtiani@hotmail.com ]  
راي دادگاه اروپا حداقل سودي كه دارد اين است كه فشار و محدوديت هاي طاقت فرساي موجود بر مجاهدين در عراق را كم ميكند. و اين خودش جاي خوشحالي دارد! اما پيام آقاي رجوي حاوي نكاتي است كه نشان از آن دارد كه ايشان هنوز در آسمان تخيل و توهم سير ميكنند و از گذشت روزگار و شكستها و هزيمت درسي نگرفته اند:
۱- نكته اول آنكه بر خلاف ادعاي ايشان راي دادگاه ناظربر رفع توقيف اموال مجاهدين در اروپا است اما اينكه اين راي ميتواند آغازي بر حذف مجاهدين از ليست تروريستي باشد موضوعي است كه آينده نشان خواهد داد و اميدواريم كه چنين باشد.
۲- آقاي رجوي ادعا ميكند كه برچسب تروريستي يك دهه آزادي ملت (بخوانيد سرنگوني ملايان توسط مجاهدين را) را به تاخير انداخته است. باور كردن اين ادعا با توجه به مجموعه اطلاعات موجود در مورد معادلات سياسي و اجتماعي ايران طي چند سال اخير و ظرفيت و توانايي هاي ارتش كوچك مجاهدين در عراق و ميزان شناخته شدگي و محبوبيت مجاهدين در ميان مردم، بسيار دشوار است. هدف از اين ادعا ميتواند صرفا سرپوش گذاشتن بر ضعفها و خطاها و تحليل هاي غلطي باشد كه مجاهدين را به بن بست سياسي و استراتژيك كنوني كشانده است. اگر ادعاهاي خامنه اي و احمدي نژاد ، در فرافكني تمامي شكستها و بن بستهاي ملايان ونسبت دادن آن به توطئه هاي شيطان بزرگ وغرب را بتوان باور كرد، آنوقت ميتوان از آقاي رجوي نيز پذيرفت كه اساسا علت سر پا ماندن ملايان، محدوديت هاي ايجاد شده براي مجاهدين توسط غرب است. آخر دوست عزيز ترا به خدا لحظه اي به آنچه ميگويي بيانديش! و احتمال اين را بده كه پيام تو را كسان ديگري جز سينه چاكان و سرسپردگان رهبري، هم بخوانند.۳- توصيه من به آقاي رجوي اين است كه شايد دوران استفاده از ادبيات حماسي و اساطيري و هيجان اتگيز خالي از منطق و استدلال و تهي از واقعيت بسر آمده باشد. سر قفلي اين گونه ادبيات را تمام و كمال به آن مردك ماليخوليايي( احمدي ئژاد) و رهبرش واگذار كنيد و به شعور مردم ايران احترام بگذاريد. ۴- لازم است در مورد جنبش دانشجويي ايران به اطلاعتان برسانم كه در عرصه دانش سياسي و بينش اجتماعي اين جنبش هيچ شباهتي به شما و سازمانتان ندارد. اين جنبش با هرگونه استفاده از زبان و اسطوره هاي مذهبي براي پيشبرد اهداف سياسي مخالف است. اين جنبش با بنياد گرايي شيعي مبتني بر امامت موروثي، معصوميت، غيبت و وصايت مرزبندي روشن و جدي دارد. به مذهب به عنوان امري شخصي و در جهت تزكيه انسانها از دروغ و دغل و دزدي و تشويق آنها به صداقت، احترام به حقوق ديگران و كمك به همنوع نگاه ميكند. با رسومات ارتجاعي همچون سينه زني و زنجير زني و زيارت و دخيل بستن به قبور مردگان سازشي ندارد و اين همه را تنها عامل سيه روزي و جهل و عقب ماندگي مردم ايران و دليل به قدرت رسيدن رمالان و دعانويسان ميداند. ما معتقديم شما و سازمان مطبوعتان بدور افتاده از متن مبارزه و كشمكش سهمگيني كه ميان نو و كهنه، جهل و آگاهي، استبداد و دموكراسي در جريان است، در انديشه و عمل در جا زده ايد و در بهترين حالت حدود سي سال از تحولات عقب هستيد. خيالتان را راحت كنم نسل ما نسلي است كه در زير رگبار شعر و شعار و ياوه گويي حاكمان رويين تن شده است. چاپلوسي و رهبرپرستي و مجيزگويي را تحمل نميكند. در ادعاهاي ارتباط با خدا و امام زمان و مبرا بودن از خطا و اشتباه بسرعت شيادي و عوامفريبي را كشف ميكند. نسبت به رهبران خود خوانده و مادام العمر بشدت مشكوك و از گنده گويي هاي آنان خسته وملول.
با آرزوي آزادي مردم ايران از شر جهل و استبداد و فقر.
صفا آشتياني
  

[تاریخ ارسال: 15 Dec 2006]  [ارسال‌کننده: آقا فیله]  [  ]  
ای پشه عزیز که جانم فدای تو/قربان وزوز تو بانگ و نوای تو/ پشه نازنینم والله بالا این جناب رجوی حتمن امکانش را نداشته که پیامش را بدهد. وگرنه حتمن پیام میداد. حالا شما هم پس از این همه مودت که یک اردنگی خورده به آنجای احمدی و خامنه مقداری آنها را نیش بزن جانم.به امید اینکه با کمک تمام فیلها و پشه ها وشیرهای مجاهد این پدر سوخته های آخوند را جارو بکنیم و در فرصت مناسبتر به یکدیگر انواع سیخها و نیشها را بزنیم.سلامت باشی پشه جان. برادرت آقا فیله   

[تاریخ ارسال: 15 Dec 2006]  [ارسال‌کننده: بچه اردبیل]  [  ]  
وطنیمدر ساوالان/عزرائیلدن دان آلان/مسعود خانیم یاتاغی/قاتلییردن قان آلان/وطن من کوههای سبلان است/که از عزرائیل جان می گیرد/بیشه زار و کمینگاه خان مسعود است/که از قاتلها و آخوندها جانشان را می گیرد/زنده باشی خان مسعود مبارک باشد و به امید ارزوی آزادی مملکت و ملتمان وروزی که بیائی به اردبیل و قلعه بابک خرمدین.
  

[تاریخ ارسال: 15 Dec 2006]  [ارسال‌کننده: پشه]  [  ]  
خانم ريحانه مثل اين كه شما نميدانيد ليلي مرد بود يا زن. آن پيام مربوط به توقف خود سوزي را خانم رجوي داده بود. اگر شما جايي پيامي آقاي رجوي در اين مورد را ديده ايد آدرسش را بدهيد ماهم زيارت كنيم. به هر حال سوالي كه باقي است اين است كه چرا سه بار عيد و 22 بهمن و... سپري شد و اتفاقات گوناگون افتاد هيچ اظهار وجودي از سوي ايشان ديده نشد و مسئول مجاهدين حاظر در خارج كشور هم هيچ توضيحي به افكار عمومي نداند و خود ايشان هم كه اكنون ظاهر شده هيچ توضيحي در اين مورد نداده است. منظورم اين نيست كه بگويد مثلا كجا بوده و چكار مي كرده ولي در يكي دوچمله محظ رعايت احترام هموطنان مخاطب خود چيزي مي توانست بگويد. اين راهم اضافه كنم من شخصا مخالف كنجكاوي در مورد محل اقامت او هستم چون در حال حاضر علني شدن محل اقامت او فقط براي سوء استفاده هاي ديپلماتيك و تروريستي رژيم مي تواند مفيد باشد والا براي ما چه فرقي مي كند كه كجا باشد.   

[تاریخ ارسال: 15 Dec 2006]  [ارسال‌کننده: سهیلا غفاری]  [  ]  
امروز چه روزی است روز مراد است امروز/ ریشم پشم آخوندا به باد است امروز/بادا بادا مبارک بادا/ ایشالا مبارک بادا/مبارک باشد وایشالا روزی برسه که ریش این خامنه ای و احمدی نژاد رو بگبریم ودر یک دادگاه بزرگ به اونها بگیم که چه ها بر سر مردم آوردن/هر جا هستین سلامت باشین   

[تاریخ ارسال: 15 Dec 2006]  [ارسال‌کننده: مهدی زمانی]  [ future_gateway@yahoo.com ]  
با گرم ترين و صميمانه ترين تبريکات و آرزوهای قلبی برای مجاهدين برای کسب اين پيروزی بزرگ.

پيام مسعود دلهايمان را گرم و نفسی دوباره به جانهای خسته ما بود. به همراه خانواده، برای مسعود و ديگر مجاهدين آرزوی پيروزی، شادکامی و سلامتی می کنم.
  

[تاریخ ارسال: 15 Dec 2006]  [ارسال‌کننده: بهمن کشت پور]  [ bahman_bmn@yahoo.com ]  
سلام
پیروزی عدالت بر ریاکاری آخوندی را به تمامی پویندگان راه حقیقت تبریک میگویم.امید است در راه رسیدن به ارمان های مقدس مجاهدین شاهد دستاوردهای بیشتری باشیم.
  

[تاریخ ارسال: 15 Dec 2006]  [ارسال‌کننده: پروانه]  [ parwanep@web.de ]  
پیام مسعود رجوی پیام آزادی ایران ما است
من نمی توانم هستیری آخوندی بعضی از افرادی را درک کنم که هر پیروزی مقاومت ایران همچون تیری برای آنان دردناک است. نمی توانم هیستری عنصری را درک کنم که دوست دارد به هزار نام و حیله هم که شده سایت دیدگاه را به سرنوشت خودش دچار کند. اگر به سایت این عنصر نظری بیفکنید پیام آیت ا.. سهیل را در آنجا و فقط در آنجا می یابید.
  

[تاریخ ارسال: 14 Dec 2006]  [ارسال‌کننده: عبدالله الاهوازی]  [  ]  
اخ مسعود رجوی اسعدالله ایامکم و دمرالله اعدائکم جمیعا.مبروک مبروک و انالله خیر حافظا.   

[تاریخ ارسال: 14 Dec 2006]  [ارسال‌کننده: ریحانه]  [ reihane@hotmail.com ]  
در رابطه با افاضات جناب پشه در مورد آقای رجوی در لیست نظرات می خواستم بنویسم که اگر که پیام آقای رجوی چرت ایشان را پاره کرده ربطی به مجاهدین ندارد. آقای رجوی در رابطه باخودسوزی قهرمانانه پیشتازان در همان زمان پیام داده و خواستار توقف آن شدند و بهتر است کسی کاسه داغتر از آش در رابطه با پیشتازان جنبش و پرچمداران انقلاب نوین مردم ایران نشود.
در ضمن من هم ضربه عدالت بر لیست امپریالیستی-آخوندی را به تمامی دوستان جنبش از جمله به آقای ناظر تبریک و تهنیت میگویم.
  

[تاریخ ارسال: 14 Dec 2006]  [ارسال‌کننده: Jafar Mafi]  [  ]  
من هم به عنوان يک مارکسيست، اين پيروزی را به مجاهدين خلق ايران تبريک می گويم.
خود را از شر عوامل موساد و اینتلجنت سرویس و سی آا مخفی بدار. جامعه ایران که نباید همه متفکران و دگرانیشانش اعم از پوینده, فروهر ,خیابان پاک نژاد, وسلطانپور از بین برود.
سلامت و شاد باشيد.اميدوارم که پيروزی های بيشتری در پيش داشته باشيد.
  

[تاریخ ارسال: 14 Dec 2006]  [ارسال‌کننده:  لیبرال ایرانی]  [  ]  
من نه کمونیست هستم و نه مسلمان .من یک لیبرالم و با توجه به تجربه ای که میبینم از کمونیسم و اسلام هم می ترسم و هم بدم می آید. مخصوصا معتقد هستم این شیعه دست ساخته ملاهای ایرانی از همه نوع اسلامی بسیار خطرناکتر و وحشتناکتر و انحصاری طلب تر هست .اما از این که این رای صادر شده بسیار خوشحالم چون مجاهدین را دوستشان دارم و خطاب به دوستهائی که نگران هستند که مسعود رجوی دیکتاتور بشود یا با آمریکا بسازد نگران نباشند چون مملکت ما بعد از خمینی اجازه نخواهد داد و البته مجاهدین هم شرافتمند تر از این هستند که پای خودشان را در کفشهای دیکتاتور بکنند.زنده باد مجاهدین .مرگ بر ملا.مرگ بر هر نوع حکومت مذهبی چه ارتجاعی اش و چه انقلابی اش. زنده باد ایران آزاد و لیبرال فردا.   

[تاریخ ارسال: 14 Dec 2006]  [ارسال‌کننده: پشه]  [  ]  
بسمه تعالي كجا بودي تا حالا؟ اين چه جور ظهور است. اگر ايشان مشكلي براي پيام دادن نداشت چرا موقع خود سوزي بچه پيام نداد و آنهارا از تكرار آن باز نداشت يا لااقل بعد از آن رويدادها در بزرگداشت آنها پيام نفرستاد؟ اگر مشكل پيام فرستادن داشت،مردم و افكار عمومي اين اندازه شايسته نيستند يا حق ندارند كه لااقل در يكي دو جمله بدانند كه مشكل غيبت ايشان چه بود؟ با اميد عفو بخش از سوي ايشان و مريدانشان به خاطر اين زبان درازي.   

[تاریخ ارسال: 14 Dec 2006]  [ارسال‌کننده: n.rahimi]  [  ]  
درود بر مجاهدين: لغو برچسب تروريستی امپرياليست ساخته را که فقط برازنده رژيم ادمکش و تروريستی اخوندی ميبا شد مرا غرق در خوشحالی کرد. اين پيروزی را به مجاهدين و تمام ازاديخواهان تبريک ميگويم.   

[تاریخ ارسال: 14 Dec 2006]  [ارسال‌کننده: احمد]  [ ABaaraan.@yahoo.fr ]  
مجاهدین حق دارند که خوشحال باشند. برای این کار هم زحمت بسیار کشیدند. اما باید به دونکته خوب توجه کرد:

١-دادگاه درخواست مجاهدین برای ملغی کردن لیست به روزشده گروه‌های تروریستی ۲۱ دسامبر ۲۰۰۵ که نام سازمان هم در آن است را رد کرده است. به عبارت دیگر، آن لیست را حفظ کرده.

۲- مجاهدین درخواست غرامت کرده بودند که آن را هم رد کرده است.

۳- دادگاه دستور ابطال بلوکه کردن اموال مجاهدین را داده به دلیل اینکه حق دفاع از آنها سلب شده بوده و نه بخاطر اینکه دادگاه معتقد است که مجاهدین نباید در لیست ترور باشند.

خوشحالی و شادمانی خوب است اگر بر مبنای واقعیت باشد نه فریب. رای دادگاه لیست تروریستی اروپا را دست نزده.
  

[تاریخ ارسال: 14 Dec 2006]  [ارسال‌کننده: amoon]  [ asareh2005@yahoo.com ]  
خروج بزرگترین سازمان سیاسی و متشکلی که با تلاش و همتی ستایش انگیز علیه ارتجاع و استبداد مذهبی حاکم بر ایران جنگیده و می جنگد، سرآعاز فصلی نوترازفصول سپری شده و هوائی تازه تر وافقی گسترده تردرعرصه اندیشه و عمل برای همیاری و اتحاد و همرزمی تمام آزادیخواهان ایران علیه استبداد و ارتجاع حاکم بر ایران باشد .بادا که چنین باد! و بادا که در پی این اتحاد و همرزمی، خورشید آزادی بعد از این همه سالهای شبالوده و خونین بر بامهای ایران گرمائی تازه و پاکیزه بیفشاند وصبحی نو و روزگاری دیگر را نوید دهد.وفايغمائي.
  

تعداد نظرهای ثبت شده در پیوند با این مقاله بیش از ۲۰ نظر است. برای مطالعه بقیه‌ی نظرها اینجا را کلیک کنید.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.