شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

نظري ناروا در باره «بيدي که نمي لرزد»

علی ناظر

من شديدا متاسفم که نظر آقاي «سعيد» در ديدگاه ثبت شده است. [1]
به اين جملات که در نظر ثبت شدهء ايشان که خطاب به مجاهدين است توجه کنيم:
«سوار شدن شما بر گرده مردم» « نگاه داشتن فرزندان معصوم همين مردم در پادگان اشرف» ،« برداشت خمينی وارتان»، «کشتن بچه های پادگان اشرف»  و مهمتر از همه «اگر به پای ميز محاکمه ملت ايران در فردای آزادی ايران کشيده نشويد ـ که کشيده خواهيد شد» و «ننگ و نفرت ابدی مردم را برای خود خواهيد خريد».
ننگ و نفرت ابدي مردم براي فرزندان خلق؟؟ محاکمه قربانيان رژيم جنايت و شکنجه؟؟
به راستي اگر سزاي فرزندان خلق که 28 سال در برابر رژيمي ددمنش ايستاده ننگ و نفرين و محاکمه است، سزاي آنهايي که 28 سال سکوت کرده و يا کم کاري کرده اند چيست؟ و بسي مهمتر؛ سزاي رژيمي که هزاران جوان و پير، زن و مرد را شکنجه کرد و کشت و به دامن اعتياد و فحشا کشاند چه بايد باشد؟
آيا «سعيد» جاي ظالم و مظلوم را عوض نکرده است؟ آيا جاي قاتل و مقتول عوض نشده است؟ به نظر من، نه! به اعتقاد من، با تمام اختلافات سياسي و عقيدتي که با مجاهدين و مبارزين دارم، تنها و تنها اين رژيم مستحق «ننگ و نفرت» است و تنها و تنها اين رژيم بايد به دادگاه خلق کشانده شود؛ و نه فرزندان رشيد خلق.
از ثبت چنين نظري واقعا متاسفم.

علي ناظر  -  28 ارديبهشت 1386

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
علی ناظر:[تاریخ ارسال: 31 May 2007]  [ارسال‌کننده: farhad javadzadeh]  [ shirinlove@yahoo.com ]  
اقای احمدی شما ميتوانيد مانند ۲۶ سال گذشته برای اقای رجوی درود بفرستيد و ايشان را معادل نام ايران قرار دهيد ( همان شعار ارتجاعی ايران رجوی رجوی ايران) اما خواهشا ايشان را نابغه معرفی نکنيد که اگر رهبری پراز اشتباه و خود خواهی و جاه طلبی ايشان ( مسعود رجوی ) نبود جنبش ازاديخواهی و عدالت جويانه مردم ايران در وضعيت بسيار بهتری قرار داشت وجود اين شخص و سياستهای سراسر متناقضش باعث طول عمر اين رژيم ارتجاعی و اسلامی گشته است و متاسفانه اين دو رقيب ( رژيم اسلامی و مجاهدين خلق) با عمده کردن يکديگر در صحنه سياسی ميدان را از افراد ازادی خواه و مترقی گرفته و جنبش ازادی خواهی و ضد استعماری مردم ايران را در بن بست قرار داده اند؟؟

خواهشا بجای شعارهای بيهوده از قوه شعور و اگاهی و تعقل و تفکر استفاده کنيم تا شاهد اينده بهتری باشيم.


به اميد روزهای بهتر
فرهاد
  

[تاریخ ارسال: 28 May 2007]  [ارسال‌کننده: علي احمدي]  [  ]  

با سلام درجبهه اپوزيسيون ر‍‍ژيم اسلامي اگر يكنفر ديگر مثل مسعود رجوي (در گروههاي غير مذهبي)وجود ميداشت و باندازه او قدرت رهبري و تحليلگري داشت يقينآ با اتحاد هم رژيم آخوند ها بر سر كار نبود. منصفانه بايد قضاوت كرد مجاهدين تنها در يك جبهه نجنگيده اند با مزدوران رژيم در هر لباسي و اپوزيسيون نماهاي دغلكار كه حتي حذف مجاهدين را بر رژيم ترجيح ميدهند مبارزه كرده وپا به عقب نگذاشته اند. واز تضاد اصلي غافل نشده اند . درود بر مجاهدين و فرزندان دلاور ايران در اشرف

  

[تاریخ ارسال: 28 May 2007]  [ارسال‌کننده: امرالله ابراهيمي]  [ Awaye_yaran@yahoo.com ]  

. .... شما با حذف نظر فردي كه خود را سعيد معرفي مي كند ، خيلي ها را مسئله دار كرديد. اولا كه حرف هاي سعيد را آقاي ناظر در « نظري ناروا » تكرار كرده. اگر واقعا ناروا بوده ، چرا تكرار شده ؟ اگر نبوده پس چرا حذف شده ؟... دوما وقتي نظر سعيد را حذف كرديد ، اينهمه سر و صدا ، مطلب نوشتن و در صدر گذاشتن و هنوز هم در سايت ماندن براي چيست ؟ اصلا اگر نظر سعيد مي ماند چه مشكلي پيش مي آمد ؟ مگر نارواتر از نظر سعيد در سايت ايران ديدبان ، ايران آينده ، نگاه نو و..... نيست ؟ ...سعيد فحش كه نداد ! نظر داد ! خوب طبيعي است نظر مخالف و موافق هست. مي گويند « پاي رژيم به ديدگاه باز شده » ، بگذاريد بيايند ، بگذاريد بخوانند ! بگذاريد انتقاد كنند ! هدف هم همين است. آقاي ناظر مي فرمايند : « ديدگاه خانه ماست خانه همه ماست » ...چرا حتي نوشته هاي عادي امرالله بايد از سايت ديدگاه حذف شود ؟... چرا مطالب عادي كه جنبه نظري داشته حذف شد؟ ... نگذاريد « ديدگاه » خانه شخصي باشد. بگذاريد همه بيايند ، بخوانند و نظر دهند.
سلام،  متن کامل نظر شما را برای آقای ناظر فرستادم چون آنچه شما فرمودید فقط به ایشان مربوط است و من تنها برای مدت کوتاهی به تنظیم قسمت فراسو، و ستون نظرات کمک میکنم. از اینکه فقط چکیده نظرتان درج شد، پوزش می‌خواهم.
با کمال احترام همنشین بهار

  

[تاریخ ارسال: 27 May 2007]  [ارسال‌کننده: سعید]  [  ]  

... اگر حرف های سعيد منادی چَرت و پَرت بود، چرا ..نگذاشتيد خوانندگان آن را بخوانند و بر بی مایگی او پی ببرند؟...چرا حتی لينک مقاله بدون پرخاشگری او را که درسایت روشنگری درج شده بود، در ديدگاه حذف کرديد؟ اما علیه آن می نویسید؟ از چه می ترسيد؟ از آگاهی ؟..ترستان درست است. اما نمی توانيد جلوی آگاهی را بگيريد.. آن «حرف هشتاد درصد و بیست درصد» هم که سازمان مجاهدين به يک همکار ساواما که بعد به همکاری با مجاهدين پرداخت و دوباره به همکاری با ساواما برگشت، ديکته کرد تا بعد، آن را از قول او نقل کند..، به همان اندازه ارزش دارد که خود آن فرد  ارزش دارد،... شما که مطالب خود رژیم را هم توی سايت می گذاريد. چرا (اصل نوشته فردی را که علیه اش می نویسید) درج نکردید؟ نگران چه هستيد ؟...

 
  

[تاریخ ارسال: 27 May 2007]  [ارسال‌کننده: رسول]  [  ]  

تئوری گول زننده «هشتاد درصد و بیست درصد» از زبان جمشید تفرشی گفته شده که مأمور و کاربر وزارت اطلاعات بود (و هست) که خود را به مجاهدین نزدیک کرد و آن حرفهای دروغ را انتشار داد و مجددا به اصل خویش یعنی همان وزارت اطلاعات بر گشت. سخنان عامل توطئه ملاها چه ارزشی دارد؟ این به اصطلاح استدلال (۸۰ در صد و ۲۰ درصد) نمی تواند و نباید مانع طرح سئوالات و انتقادات برحق مردم نسبت به مجاهدین باشد. چون بیشتر ایرانیانی که حکومت آخوندی را ظالم و عوامفریب می دانند، از مجاهدین هم انتقادات مشخصی دارند و نمیشود با تئوری جاسوس رژیم (جمشید تفرشی)، مخالفین را معاند و دشمن فرض کرد.

نکته پایانی: وقتی نظر مورد اشاره در دیدگاه باقی نماند و حذف شد، نوشتن مطلب فوق چه ضرورتی داشت؟ دوستانه بگویم که دراین صورت می بایست اصل نوشته (نه قیچی شده آن)، هم درج میشد و اگر به هر دلیل امکان نداشت آن نظر ثبت شود و حذف شد، این مطلب هم که آقای ناظر نوشتند ضروری نبود. سایتهای مشخص هستند که در جهت یا در خلاف سازمانهای سیاسی فعالیت دارند.دیدگاه حیف است وارد اینگونه مسائل بشود.
  

[تاریخ ارسال: 27 May 2007]  [ارسال‌کننده: کوشا]  [ koosha70@gmail.com ]  

چند نکته: گذشته از اینکه یادداشت مورد بحث بلحاظ محتوی واقعا فاقد کمترین ارزش تحلیلی و جدیت هست، اگر در اینترنت بگردید نام غیر حقیقی سعید منادی حتی بعنوان یک اسم مستعار نیز جز در رابطه با ..

 یادداشت غیر مستندش  [که غیر از سایت روشنگری، وبلاگ سهیل آصفی  و ایران گلوبال نیز تکثیر کرده ] وجود ندارد. هویت نویسنده آشکارا شک برانگیز هست. سبک نوشته هم سبک 80 به 20 هست.و جالب تر این که باز هم با سبکی تکراری همین چند سطر فارغ هویت را نیز پیراهن عثمان کرده و کش داده و حلوا حلوا میکنند که دیگر هر شبهه ای نسبت به منشا آن و اینکه منافع که را تامین میکند برطرف میکند. حرف یکی است میخواهند همین آب باریکه دیدگاه را هم تا میتوانند گل آلود و لجن مال کنند. بنظرم مطلقا این یادداشت آقای ناظر ضروری نبود. شواهد کافیست که بدانید طرف حسابتان آنچه بر پایه حسن نیتتان فکر میکنید نبوده و لایق وشایسته این میزان مایه گذاری شما از اساس نبوده.بلکه در ادامه حتی از یادداشت شما نیز حداکثر سواستفاده را با ژستهای 80 به 20 میکند. واقعا برای تمامی دست اندرکاران ارزوی صبر میکنم و بنوبه خود از زحماتتان ممنونم کوشا
  

[تاریخ ارسال: 24 May 2007]  [ارسال‌کننده: hojat]  [ h112h113@yahoo.com ]  

 آقای علی ناظر !!

چی چی را متاسفی ؟ وقتی قهوه خانه اینترنتی باز میکنی باید پای لرزش هم بخوابی.

راستی مرزبندی های شما برای سرنگونی چیست؟

خودتان هم سر در مبآرید برای مجاهدین

اول : سلاح

دوم: نه شاه و نه شیخ

جنابعالی چی؟؟؟؟؟
  

[تاریخ ارسال: 22 May 2007]  [ارسال‌کننده: farzad]  [ rezai828@hotmail.com ]  

../ خسته نباشيد! بنظر بنده با ابراز تآسف و غمگين شدن و... دردي از دردهاي مردم ايران حل نخواهد شد! فحاشي و تهمت و افترا و... درباره انقلابيون هم چيز جديدي نيست و از ازل تا به ابد ادامه خواهد داشت و افراديکه به اينجور برخوردها روي مياورند هم يا آگاهانه منظورم / افراديکه مستقيمآ بقاي سياسي خودشان را در ادامه بقاي ولايت فقيه ميبينند و مآمورند و معذور که خارجه نشين شدن و... خوشبختانه کم هستنو و گاو پيشاني سفيد. افراد ديگه اي هم هستند که از اساس با هر نوع تغيير دگرگوني و انقلاب در همه زمينه ها مخالفند و منفي باف/ قرقررو هستند و بس!.. 

 بنظر بنده شما بعنوان فردي مطلع بايد از چرائي اين برخورها بگين و بنويسيد. چرا رژيم آخوندي يا هر رژيم ديکتاتور ديگري دست به اينجور حرکتها ميزنه؟ ديکتاتورها چه نيازي به اين برخوردها دارند و و و. هميشه سبز باشيد
  

[تاریخ ارسال: 21 May 2007]  [ارسال‌کننده: کریم رحیمی]  [ karim_j_r@yahoo.it ]  
با سلام
متاسفانه بعضی ها نمیفهند یا نمیخواهند بفهمند که چرا ارتش ازادیبخش وجود دارد و اهمیت استقرار این شیرزنان و شیرمردان در جوار مرزی کشورمان چقدر برای ازادی ایران از دست این اخوندهای خونحوار واجب وغیرقابل انکار است.میخواهم در اینجا یک مقاله ای را که در یک روزنامه مهم ایتالیا یی خوانده ام برایتان تعریف کنم
دولت امریکا در زمان کلینتون در سال 97 یک بودجه بیست میلیون دلاری برای سرنگونی صدام از طریق مردم عراق تعیین کرد تا بتواند ارتش ازادیبخشی جهت سرنگونی صدام در خارج از عراق بوجود اورد. به همه مخالفان صدام در کشورهای مختلف مراجعه کرد و در طول مدت 4 سال موفق به جمع اوری فقط و فقط 1000 نفر شد و این 1000 نفر را در یک پایگاه نظامی در کشور اکرایین اموزش داد و پس از شروع جنگ از انها توانست استفاده کند.
میخواهم به هموطنان عزیز بگویم امریکا با همه قدرت مالی و امکانات مختلف توانست فقط 1000نفر را جمع کند ولی ما قدر سرمایه عظیمی را که درکنار مرزهای کشورمان مستقر هستند که با یک سوت دهها هزار از هوادارانشان همچون من و امثال من سراسیمه به انها خواهند پیوست را نمیدانیم.
بنابراین بیاییم قدر انچه که داریم را بدانیم ارتش ازادیبخش قدرت مهمیست و مجاهدین خلق بایستی در شهر اشرف بمانند.
اینکه رژیم ضد بشر اخوندی در هر ملاقات و معامله با کشورهای غربی اولین شرطش اخراج مجاهدین از شهر اشرف است. این گویای وحشت رژیم از مجاهدین است. کریم رحیمی
  

[تاریخ ارسال: 20 May 2007]  [ارسال‌کننده: احمد رضا شکیبی]  [  ]  
مشکل این است که نه مجاهدین به مردم توضیح میدهند که ماندنشان در اشرف برپایه چه استراتژی مشخصی است و نه مردم این را می فهمند که ÷چندهزار رزمنده ( که بسیار هم فداکارند) چه میتوانند در آن اوضاع بکنند. اگر بطور روشن میگفتند که چه میخواهند آنچا بکنند و بعداز حتی آرامش عراق چطور یک گروه مسلح و معتقد به براندازی حکومت همسایه میتواند در عراق زندگی کند ( بصورت پناهنده ) و بدتر از آن بصورت یک ارتش ( درحالیکه حتی اگر انقلابی ترین و رادیکال ترین و یا لیبرال ترین دولت ها هم درعراق باشد برای ایجاد روابط نرمال در کشور خود و با همسایگان چنین ریسکی را نمیکند ویک ارتش مخالف کشورهمسایه را درخود جا نمی دهد. این معضل را مجاهدین چطور توضیح میدهند؟ این ابهام بزرگ برای همه مردم هست   

[تاریخ ارسال: 19 May 2007]  [ارسال‌کننده: farhad javadzadeh]  [ shirinlove@yahoo.com ]  

... اينگونه به ازادی بيان و انديشه و قلم احترام ميگذاريد که مطلب مرا منتشر نکنيد؟!!

اين چه خود سانسوری است که جملگی فعالين سياسی ما دچارش هستند؟ چرا بايد بترسيد ؟ اگر هنوز از دست گروههای فشار انهم در خارج از کشور بايد ترسيد و حقايق را نگفت پس وای اگر از پس امروز بود فردائی !!!! شرايط سياسی مجاهدين در ايران و عراق ناشی از خطاهای مهلک (اگر نگوئيم ... ) رهبری اين سازمان است. چرا با حذف نظر ديگران ميخواهيد خودتان را گول بزنيد ؟

 
  

[تاریخ ارسال: 19 May 2007]  [ارسال‌کننده: سارا كسروي]  [  ]  

... روي شايستگي شما در انجام مسئوليت خود در بخش نظرات ديدگاه شكي ندارم, و مي دانم كار شما بسيار حساس است,

بي ترديد ساير دوستان هم شما را در كارتان ياري خواهند كرد.

پديده دادگاه و قانون از پايه اين ترين حقوق شهروندي در جامعه بشري محسوب مي شود. اگر كتابهاي حقوقي حاكمان جنايتكار آخوندي را مطالعه بفرمائيد خواهيد ديد كه با موازين حقوقي شناخته شده جوامع متمدن در تعارض است. به نظر مي رسد نيروهاي وابسته به اين نظام قرون وسطائي در شرايط گير كرده اند كه از دادگاهي شدن خود در هراسند,

بنده بعنوان يك حقوقدان به آنها اطمينان مي دهم دادگاهي كه به همت مردم ايران و فرزندان قهرمانشان در شهر اشرف ترتيب داده خواهد شد قطعا بر موازين شناخته شده بين المللي خواهد بود.

تاريخ مبارزات حقوقي اين مقاومت كه خود در حقوق بين الملل بي نظير محسوب مي شود, تضمين كننده نظرات بنده مي باشد. شما فرد با تجربه اي هستيد و بخوبي واقفيد كه مرزبندي استوار با هر آنچه رژيمي است عين سياست در ميان ايرانيان آزاده و سرنگوني طلب است. دلم مي خواهد به بچه هاي اشرف بگويم كه بنده و خانواده ام با تمام وجود دوستشان داريم, و روزي نيست كه بياد شما نباشم.

 براي آقاي ناظر هم آرزوي سلامتي و پيروزي دارم. موفق باشيد
  

[تاریخ ارسال: 19 May 2007]  [ارسال‌کننده: فروغ آزادی]  [ forough_azadi@yahoo.com ]  

به عنوان یک ایرانی ساکن ایرانِ تحت حاکمیت آخوندهای تبهکار، از.. (سایت دیدگاه) به خاطر حمایت بی دریغش از فرزندان ایران سپاسگزارم و برایش تداوم آزادگی را آرزو می کنم.

  

[تاریخ ارسال: 19 May 2007]  [ارسال‌کننده: oldooz]  [  ]  

... سلام و تشکر از شما و نکته به حقتان

به عنوان یک ایرانی که سعی می کنم جویای حقیقت باشم و معمولا خواننده نظراتم و شنونده،  از این همه بی ایصافی دلم گرفت .

به خصوص امشب که تصاویر وحشیگری کفتارهای رژیم ملایان را در سایت طلیعه سپیده دمان و همبستگی ملی دیدم دیگر هر کسی ذره ای انسانیت در وجودش باشد به دنبال کارهای نکرده مبارزین و فرزندان پیشتاز خلق نخواهد بود بلکه به فکر راهی برای نجات خلق ... اگر این تصاویر را ندیده اید به سایتهای زیر مراجعه کنید...که روزگار غریبی است نازنین

روی عبارت زیر کلیک کنید:نقض حقوق بشر: تحقیر انسان و انسانیت

  

[تاریخ ارسال: 18 May 2007]  [ارسال‌کننده: کریم رحیمی]  [ karim_j_r@yahoo.it ]  
با سلام حضور محترم اقای ناظر
از شما متشکرم برای اینکه این مقاله را نوشتید
از شما متشکرم برای اینکه سایت دیدگاه را بصورت ازاد در اختیار افراد میگذارید
ماهیت افرادی که به اینگونه با فرزندان پاک ایران رزمندگان غیور شهر اشرف هیستریک وخمینی گونه حمله میکنند مشخص ومعلوم است من فکر میکنم نبایست اینهمه به گفته های افرادی مثل سعید اهمیت داد . کریم از ایتالیا
  

[تاریخ ارسال: 18 May 2007]  [ارسال‌کننده: جمال فراهانی]  [ jamal75de@yahoo.de ]  

دوستی تعريف مي کرد که معلم کلاس اولشان هر روز صبح قبل از شروع درس پسرش را هم که جزء همکلاسی ها بود بدون هيچ گناه وعلتی سر کلاس صدا مي کرد و چند ترکه محکم چپ و راست بدستش مي زد بطوری که بچه بيچاره از درد بخودش مي پيچيد و با چشمانی گريان سرجايش مي نشست.

.آقا معلم هم با غروری احمقانه رو به بچه ها مي گفت :

ببينيد ، من در مورد هيچ کس تبعيض قائل نميشوم و حتی پسر خودم را هم تنبه مي کنم.

رفتار مسئول نظرات اين سايت سرنگونی طلب هم بی شباهت به کار اين معلم نيست.

از يک طرف عليرغم اينکه همه مي دانند مزدوران و بچه آخوندهای وزارت اطلاعاتی از امکانات اين سايت استفاده کرده و برای خدمت به اربابان قصابشان روی خط مي آيند و بر عليه مبارزين و نيروهای انفلابی عقده گشايی مي کنند ، هيچ کس حق ندارد اينها را رژيمی بخواند

 و از طرف ديگر وفت و بی وقت ، بی موقع و با موقع شلاق را بدست مزدورانی همچون اين سعيد کذائی مي دهد تا بر سر و روی پاک ترين و مبارزترين فرزندان اين مرز و بوم بکوبند و هر چه تهمت و شانتاژ در آستين دارند بکار ببرند تا جناب مسئول نظرات سرش را بالا بگيرد و بگويد آی ملت ببينيد من چقدر دمکرات تشريف دارم .( کف زدن و تشويق حضار).
  

[تاریخ ارسال: 18 May 2007]  [ارسال‌کننده: سیاوش]  [  ]  

درود بر شما [...] وقتی تاریخ این مرض و بوم را می خوانی . در مواقعی که در معرض حمله بیگانگان بودیم ، ما مشغول به دعواهای حیدری ، نعمتی بودیم . و به آزادیخواهانمان همه گونه برچسبی زدیم از مانی و مزدک گرفته تا هم اکنون . بابک را فرزند شیطان مینامیدند.

به ستارخان میگفتند : بیسواد است ، لهجه دارد و.....

مجاهدین همیشه از یک دادگاه بیطرف در یک کشور ثالث استقبال میکنند . جون در هر دادگاهی سربلند بیرون خواهند آمد . این را 16 ماه تحقیقات نیروهای ائتلاف و در دسامبر گذشته دادگاه عالی اروپا ثابت کردند .

درود بر رزمندگان شهر اشرف درود بر مبارزین راه آزادی خسته نباشید
  

[تاریخ ارسال: 18 May 2007]  [ارسال‌کننده: katrin]  [ katrinshem@yahoo.com ]  
من بعنوان يك دختر مسيحي كه از ستم رژيم ايران زخم هاي زيادي دارم هميشه دعا ميكنم كه مردم كشورم ايران به آزادي برسند و از خدا مي خواهم كه اين مبارزان آزادي ايران در شهر اشرف را حفظ و در حمايت خودش داشته باشد واز همة هموطنانم مي خواهم كه به اين عزيزان به هر طريقي كه مي توانند ياري برسانند اين را باور كنيد كه ما بعد از خدا جز ابن فرزندان فداكار ايران كسي ديگري را نداريم كه ما را از دست اين آخوندهاي ستمكار نجات بدهد از اين فرصت استفاده مي كنم وبه همه عزيزانم در اشرف سلام مي رسانم و به آنها مي گويم كه هميشه بيادتان هستم و در دعاهايم سلامتي همة شما را خواستارم.اميدوارم كه در آيندة نه چندان دور همة شما را در ايران عزيز در آغوش گيرم.   

[تاریخ ارسال: 18 May 2007]  [ارسال‌کننده: مهناز]  [  ]  
والله ما که هرچی گشتیم نظر مربوطه را (نظر سعید را) در ستون نظرات ندیدیم. اگه شما دیدین به ما هم بگین که کجاست. اگه این نظر اصلا وجود خارجی نداره، و یا برداشته شده، دیگه چرا باید اینقدر کِشِش داد که همه بترسند و مجبور بشوند حرفی غیر از حرف دل خودشون بزنند و واهمه داشته باشند اصلا نظر بدهند؟   

[تاریخ ارسال: 18 May 2007]  [ارسال‌کننده: بهرام]  [  ]  

[...] شما نظرات سعید را چاپ کردین و بعدا معذرت هم خواستین ولی نظر من را چاپ نکردین. البته جائی که نظر سعید چاپ شود معلوم هست که نظر یک هوادار چاپ نمی شود.

سلام بهرام عزیز:  آن نظری که فرمودید، هر چند ممکن است با نیت سوء نوشته نشده باشد اما، بعد از دقائقی حذف شد. البته اشتباه از من بود (نه از آقای ناظر) 

ضمنا از شما نظری نرسیده است. لطفا دوباره بفرستید.

با کمال احترام: همنشین بهار

 
  

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.