شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ -  ۳ اوت ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

دادستان تهران:اگر علی کروبی ادعا دارد دستگیر شده، محل بازداشت خود را بگوید

خبر آن لاین

دادستان تهران با تاکید براینکه هیچ دستوری مبنی بر بازداشت علی کروبی صادر نشده بود،گفت:‌ اگر ایشان ادعا دارد که بازداشت شده است، باید دلایل و محل نگهداری خود را اعلام کند.


عباس جعفری دولت آبادی در خصوص خبر بازداشت علی کروبی اظهارداشت:‌عصر روز 22بهمن از طریق برخی از رسانه‌ها مطلع شدم که فرزند آقای کروبی بازداشت شده که سریعا این موضوع را پیگیری کردم.


دادستان تهران ادامه داد:‌در استعلام‌های به عمل آمده از نیروی انتظامی، سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات مطلع شدیم که چنین شخصی اصلا بازداشت نشده است.


وی تاکید کرد:هیچ دستوری برای بازداشت علی کروبی صارد نشده بود و اگر ایشان ادعا دارد که بازداشت شده باید دلایل و محل نگهداری خود را اعلام کند.


جعفری دولت آبادی همچنین در خصوص اظهارات یکی از مقامات نیروی انتظامی مبنی براینکه بازداشت شدگان 22 بهمن تا 20 فروردین در بازداشت خواهند بود،گفت:‌چنین تصمیمی گرفته نشده بود و سیاست دستگاه قضایی نیز این چنین نیست.


دادستان تهران همچنین از آزادی بازداشت شدگان روز 22 بهمن خبر دادو گفت:با توجه به پیروزی شکوهمندی که مردم در راه پیمایی روز 22 بهمن بدست آوردند،اکثر افرادی که در آن روز توسط نیروی انتظامی بازداشت شده بودند،آزاد شدند.

منبع: خبرآن لاین، 26 بهمن 1388
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
خبر آن لاین:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.