شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

نادران: انتشار سخنان فائزه هاشمي براي رسيدگي به اتهاماتش كفايت مي‌كند

فارس

خبرگزاري فارس: عضو فراكسيون اصولگرايان از ارسال نسخه‌اي از سخنان فائزه هاشمي درباره اركان نظام به پدرش خبر داد و افزود: اگر اين صحبت‌ها منتشر شود براي اقامه كيفرخواست و رسيدگي به اتهامات فائزه هاشمي در دستگاه قضايي كفايت مي‌كند.


الياس نادران نماينده مردم تهران و عضو ارشد فراكسيون اصولگرايان مجلس شوراي اسلامي در گفتگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس در خصوص علت تعلل دستگاه قضايي در رسيدگي به اتهامات فائزه و مهدي هاشمي، مهدي هاشمي را قابل استرداد به کشور دانست و گفت: او در مقايسه با برخي از مجرماني كه هم اكنون در زندان به سر مي‌برند و انتظار محاكمه را مي‌كشند، اتهاماتش كمتر نيست منتهي برخي از آنهايي كه هم اكنون در زندان هستند متصل به مقامات‌ و افراد بزرگ نيستند از اين رو هيچ تفاوتي بين اتهامات آنان با اين فرد نيست.
وي از ارسال نسخه‌اي از سخنان توهين‌آميز فائزه هاشمي به پدرش خبر داد و افزود: اگر اين صحبت‌ها منتشر شود معلوم مي‌شود كه مواضع و اقدامات فائزه هاشمي چه بوده است و همين سخنان او براي اقامه كيفرخواست و رسيدگي به اتهاماتش در دستگاه قضايي كفايت مي‌كند.
نادران با ابراز ناخرسندي و تعجب از تعلل دستگاه قضايي در برخورد با اتهامات فرزندان هاشمي گفت كه بايد از رئيس دستگاه قضايي پرسيد كه چرا در اين خصوص كوتاهي مي‌شود.
نماينده مردم تهران در خانه ملت در پاسخ به ادعاي مهدي هاشمي مبني بر درس خواندن در مقطع دكترا در كشور انگليس اظهارداشت:‌ دكترا خواندن منافاتي با آنكه انسان به اتهاماتش رسيدگي شود و پاسخگوي مردم باشد ندارد.
نادران با اشاره به برخي از موارد اتهامي مهدي هاشمي در راه‌اندازي و هدايت سايت جمهوريت، برخي هزينه‌ها از دانشگاه آزاد و مناسبات و سازماندهي‌هاي افراد خطاب به مهدي هاشمي متذكر شد: بايد حداقل براي اين اتهامات برابر ملت پاسخگو باشد و پاسخ دهد كه اين سازمان رايي كه تبديل به سازمان آشوب شد چه كساني در راه‌اندازي و هدايتش دخيل بوده‌اند.

منبع: فارس: 15 اسفند 1388
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
فارس:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.