شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

لاریجانی به دنبال استرداد رهبر پژاک از آلمان

فارس

لاريجاني در جمع خبرنگاران:

پيگيري‌هاي ديپلماتيك براي استرداد رئيس گروهك پژاك آغاز شده است

خبرگزاري فارس: رئيس مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه اقدامات ديپلماتيك براي تحويل رئيس گروهك پژاك در حال پيگيري است گفت: رئيس گروهك تروريستي پژاك قطعا بايد براي محاكمه تحويل جمهوري اسلامي ايران شود تا پرونده وي مورد رسيدگي قرار بگيرد.

به گزارش خبرنگار پار لماني خبرگزاري فارس، علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي ظهر امروز دوشنبه پس از غرس يك اصله نهال در جمع خبرنگاران در خصوص دستگيري سركرده گروهك تروريستي پژاك گفت: از مدت‌ها پيش اين مسئله مطرح بود و ما با مسئولان كشور آلمان در اين زمينه صحبت كرده بوديم به دليل اينكه اين قتل به هرحال در بسياري از جنايات دست داشته و در آن كشور نيز ساكن است.
وي افزود: آنها هربار مي‌گفتند كه ما بررسي مي‌كنيم و پيگيري‌هايي كه انجام شد موفقيت‌آميز بود و اين فرد دستگير شد قطعا وي براي محاكمه بايد تحويل جمهوري اسلامي ايران شود تا پرونده‌اش مورد رسيدگي قرار بگيرد.
رئيس مجلس شوراي اسلامي با تاكيد بر محاكمه سركرده گروهك تروريستي پژاك در ايران اظهار داشت: اقدامات ديپلماتيك در اين زمينه در حال پيگيري است و اين كار بايد صورت بگيرد.
لاريجاني با اشاره به علاقمندي ملت ايران كاشت درخت گفت: از گذشته علاقمندي ملت ايران به بحث باغ و زندگي در باغ موضوعي جدي براي ايرانيان بوده است.
وي خاطرنشان كرد: در مجلس هم علاوه بر اينكه براي بخش‌هاي مختلف محيط زيست در دستگاه‌هاي مختلف برنامه‌ريزي شده و بودجه مناسبي براي آنها گذاشته شده است اختصاصا براي تهران 200 ميليارد ريال براي درخت‌كاري در سال 89 به شهرداري در كميسيون تلفيق تخصيص يافته كه شهر تهران با اين بودجه مي تواند از فضاي تنفسي طبيعي برخوردار باشد.

منبع: فارس، 17 اسفند 1388
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
فارس:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.