شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۲ مهر ۱۴۰۱ - ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

جنگ لفظی اوباش ها

ایلنا

لاريجاني در واكنش به سخنان فرمانده آمريكا در منطقه:


دولت اوباش ‏‌،دولت آدم‌كش آمريكاست


 


شما با اين عربده كشي بيشتر خود را زبون‌تر معرفي مي‌كنيد البته اين سخنان ماهيت فعلي دولت آمريكا را بهتر نشان مي‌دهد كه با فرصت‌طلبي مي‌خواهد خود را بهتر معرفي كند.ايلنا:رئيس مجلس در واكنش به سخنان اخير ژنرال پترائوس فرمانده آمريكا در منطقه كه دولت ايران را دولت اوباش‌ها خوانده بود. او را فرمانده و امانده نيروهاي آمريكا در خاورميانه خواند و گفت: دولت اوباش ‏، دولت آدم كش آمريكاست.
به گزارش خبرنگار ايلنا، علي لاريجاني در نطق پيش از دستور امروز خود با اشاره به توهين پترائوس به دولت ايران گفت: قابل درك است كه آنها با اطلاع از نفرت ملت منطقه از حضورشان، از چنين الفاظ توهين آميزي استفاده كنند.
در حالي كه سخنان لاريجاني با فرياد مرگ بر آمريكا نمايندگان همراه شده بود،وي ادامه داد: علي‌رغم همه دسايس آمريكا در دخالت در انتخابات عراق، ملت رشيد عراق پاسخ محكمي به آنها دادند.
وي با بيان اينكه آمريكا حق دارد با چنين پاسخي از سوي ملت عراق دچار شوك سياسي شود خاطرنشان كرد: اما با استفاده از الفاظ ركيك مشكل آمريكا حل نمي‌شود.
رئيس مجلس دولت آدم كش آمريكا را به خاطر جناياتش در قتل عام ده‌ها هزار عراقي ،افغاني، فلسطيني را دولت اوباش خواند و افزود: آن فجايع سبعونانه آمريكا در گوانتانامو و ابوغريب، ‌نشانگر اوباش بودن دولت آمريكاست.
وي افزود: شما با اين عربده كشي بيشتر خود را زبون‌تر معرفي مي‌كنيد البته اين سخنان ماهيت فعلي دولت آمريكا را بهتر نشان مي‌دهد كه با فرصت‌طلبي مي‌خواهد خود را بهتر معرفي كند.
لاريجاني با بيان اينكه آمريكا مطمئن باشد كه ملت‌ها بويژه ملت ايران در راه مبارزه با استكبار با اقتدار گام بر مي‌دارد خاطرنشان كرد: همانطور كه رهبر فرزانه ايران فرمودند” انقلاب اسلامي اين مديريت استكباري زوري به دنيا را نمي‌پذيرد و با آن مبارزه مي‌كند“.
وي همچنين در ابتداي نطق خود با گرامي‌داشت روز بزرگداشت شهيد سيد جلال الدين اسدآبادي و سالروز نخستين انتخابات مجلس در سال 1358 گفت: در چنين روزي بود كه نظام جمهوري اسلامي ايران بر ركن جمهوري خود استقرارگرديد و اراده ملت از طريق مجلس به تصميمات اساسي كشور مسلط گشت.
رئيس مجلس با اشاره به سخنان امام خميني (ره) كه مجلس را در راس امور خونده بودند افزود: اين سخن ايشان مسير آينده ايران را به همگان نشان داد كه بر طريق احترام به راي ملت و تمكين از قانون حركت خواهيم كرد.
وي با تاكيد بر لزوم صيانت از اين جايگاه از سيد جمال الدين اسد آبادي به‌عنوان يكي از مصلحان بزرگ ايران در تاريخ معاصر ياد كرد و گفت: وي نقش بسزايي در بيداري مسلمانان و مبارزه با اسبتداد و استعمار داشت.


 

منبع: ایلنا، 18 اسفند 1388
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
ایلنا:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.