شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

يكشنبه ۵ تير ۱۴۰۱ - ۲۶ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

دستگیری در قم

فارس

سرپرست دادگاه انقلاب قم ـ3 و پاياني؛


برخي اعضاي گروهك منافقان در قم دستگير شدند


خبرگزاري فارس: معاون دادستان قم از دستگيري برخي اعضاي گروهك منافقان كه با سازمان منافقان و اردوگاه اشرف در ارتباط بودند، خبر داد.


به گزارش خبرگزاري فارس از قم، حجت‌الاسلام محمود طالبي امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: طي عمليات‌هاي انجام شده يك گروهك منافقان و جاسوسي كه عليه نظام فعاليت مي‌كردند، در قم دستگير شدند.
وي ادامه داد: اين افراد عليه نظام و انقلاب اسلامي فعاليت مي‌كردند و قصد تخريب انقلاب و ولايت فقيه را داشتند.
معاون دادستان قم با بيان اينكه قوه قضائيه به هيچ عنوان سياسي و جناحي عمل نمي‌كند، بيان داشت: اين افراد پس از انتخابات اقدامات خود را آغاز كردند كه هدف اصلي آنها نيز اصل نظام بود.
حجت‌الاسلام طالبي تاكيد كرد: اين گروهك در راستاي اهداف سازمان منافقان حركت مي‌كردند و برخي از آنها نيز با اردوگاه اشرف ارتباط داشته و به آنجا نيز تردد داشتند.
وي در خصوص هويت و همچنين ميزان اقدامات آنها يادآور شد: پرونده اين گروهك در دست پيگيري است كه پس از مشخص شدن اعلام خواهد شد.
معاون دادستان قم در پاسخ به اين سئوال كه آيا افراد دستگير شده قمي هستند يا خير، بيان داشت: پرونده آنها در حال بررسي است و تمامي مسائل را دادستان اعلام خواهد كرد.
حجت‌الاسلام طالبي گفت: فقط مي‌توانم اين نكته را بگويم كه اين افراد بعد از برگزاري انتخابات و در يكي دو ماهه اخير در قم دستگير شدند كه هدف آنها نيز تخريب نظام جمهوري اسلامي ايران بود.
وي در ادامه به چهارشنبه آخر سال اشاره كرد و بيان داشت: امسال خوشبختانه آرام‌ترين وضعيت را تاكنون داشته‌ايم و گزارش چنداني از خريد و فروش انواع مواد محترقه ارائه نشده است.
معاون دادستان قم يادآور شد: سال‌هاي گذشته از يك ماه قبل از چهارشنبه آخر سال برخي حركات و همچنين خريد و فروش‌هاي مواد محترقه مشاهده مي‌شد كه امسال با اقدامات انجام شده و همچنين فرهنگ‌سازي‌هاي صورت گرفته شاهد اين اقدامات نيستيم.
حجت‌الاسلام طالبي تاكيد كرد: در صورت مشاهده فروش هر نوع ماده محترقه دادسرا سريعا آن واحد را پلمپ كرده و طبق قانون با فرد متخلف برخورد خواهد شد.
وي گفت: ‌مخالف شادي جوانان نيستم، اما اجازه سوء استفاده به برخي افراد سود جو را نيز نخواهيم داد.
معاون دادستان قم در پايان گفت: انتظار است خانواده‌ها نيز در اين زمينه بيشتر تلاش كرده و با فرهنگ‌سازي شادي عيد نوروز را بر خود تلخ نكنند.

منبع: فارس، 19 اسفند 1388
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
فارس:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.