شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰ اوت ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

هشدار رادان به اخلال گران چهارشنبه سوری

جوان آنلاین

جانشین فرمانده انتظـامی کشور تـاکید کرد : به هیچ عنوان اجازه تعدی به حقوق مردم را در چهارشنبه آخر سال نمی دهیم .


 


سـردار رادان در مـراسم پـایانی کارگاه آموزشی استاندارد سازی رفتار پلیس در شیراز گفت : نیروی انتظامی در مراسم چهارشنبه سوری که به واسطه سنت هرساله برگزار می شود ، مأموریت هایی پیش رو دارد که تأمین امنیت مردم و جلوگیری از ناامنی و ایجاد مزاحمت ها از وظایف پلیس است .

جانشین فرمانده انتظامی کشور درباره فتنه های اخیر وفتنه های احتمالی درچهارشنبه آخر سال گفت : مردم ما نهم دی و 22 بهمن جـواب قاطع و دندان شکنی به این فتنه ها دادند که پاسخ مردم ، همان جواب پلیس به هر فتنه گری است .
سردار رادان افزود : مطمئن هستیم بـا هوشیاری مردم و پاسخ آنها به فتنه های اخیر هیچ گونه اتفاقی نخواهد افتاد .
وی با بیان اینکه به واسطه مأموریت های فرماندهی ناجا ، از ورود موادمحترقه به ویژه از استان های غربی و شرقی که معمولاً مسیر ورود این موادهستند جلوگیری می شود افزود:
با پیگیری و تـلاش های ماموران انتظامی ، 70 میلیون عـدد انواع مواد محترقه و همچنین مقادیـر زیـادی وسیله تولید و ساخت این نوع مواد کشف شده است .

جانشین فرمانده انتظامی کشور گفت: طبق هماهنگی نیروی انتظامی با سپاه پاسداران، مراسمی با عنوان جشن محله با حضور نیروهای بسیج و بـا لباس سازمـانی بـرگزار می شود که ثمره این حضور قطع ناامنی است .
سردار رادان با اشاره به تولید مواد محترقه بی خطر و مفرح در وزارت دفاع
گفت: متأسفـانه بر اثـر ساخت مواد محترقه دست ساز ، 6 نفر ازهموطنانمان درنقاط مختلف کشور جان خود را از دست داده اند .
وی با بیان اینکه منازل و واحدهای صنفی در ایام نوروز امکان سرقت بیشتر است افزود: پلیس پیشگیری ، یگان امـداد و حتی یگان ویژه پـاسداران در حال آماده باش هستند و مردم هنگام ترک منازل هشدارهای انتظامی را جدی بگیرند تا لوازم و اشیاء آنها به راحتی به سرقت نرود.
جانشین فرمانده انتظامی کشور بـا اشـاره بـه اینکه این همـایش در رابطـه با نحوه رفتار پلیس درتعامل با مردم برگزار شده است اظهار امیدواری کـرد بـا افزایش و استمـرار این کارگاه ها ، رضایتمندی بیشتر را در برابر مشکلات مردم و حل آنان داشته باشیم .
این کارگاه آموزشی با حضور فرماندهان انتظامی کشور به مدت سه روز بـا هـدف آمـوزش و تـربیت کارکنان ناجا و نحوه رفتار و تعامل آنها با مردم
در شیراز برگزار شد .
در حاشیه این کارگاه آموزشی از تمبر اختصاصی دوره آموزشی استانداردسـازی و تعالی رفتار کارکنان پلیس در استان فارس رونمایی شد

منبع: جوان آن لاین، 20 اسفند 1388
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
جوان آنلاین:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.