شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ -  ۹ اوت ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

احمدی نژاد: سال 89، سال وفور نعمت

ایسنا

رييس جمهور گفت: سال 88 سال پيروزي هاي بزرگ بود و اگر منحني  حركت رو به رشد ملت ايران و انقلاب ترسيم شود قطعا سال 88 سال جهش هاي بلند بود و  به فضل الهي سال 89 نيز سال وفور نعمت و تداوم پيروزي هاي عظيم خواهد بود.


به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، دكتر محمود احمدي  نژاد پيش از ظهر امروز (يكشنبه) در ديدار نوروزي اعضاي هيات وزيران و مديران ارشد  نظام با تبريك آغاز سال نو اظهار داشت : رمز ماندگاري انسان ، ارزشها، جمهوري  اسلامي و انقلاب اميد به شكوفايي بهار حقيقي است بايد باور داشت كه امروز در متن  حركت آخرين قرار داريم.


رييس جمهور اخلاص و توجه به معنويات را موجب  شكوفايي و شتاب گرفتن فعاليت ها دانست و گفت: اگر در كارها ناخالصي و آلودگي وجود  داشته باشد، علي رغم وجود برنامه ريزي نتيجه مطلوب حاصل نمي شود و امروز عصبانيت  شياطين به خاطر اين است كه امور كشور سرعت و شتاب بالايي گرفته است .


وي اقدامات انجام شده در سازندگي كشور طي سال هاي  اخير را افتخار آميز دانست و اظهار داشت : در هر بخشي كه با گذشته مقايسه شود  موفقيت هاي چند سال گذشته چشمگير است به گونه اي كه حتي كساني كه عزت ملت ايران را  نمي خواهند صراحتا اذعان كردند كه اقدامات دولت در كنترل قيمت مسكن و تورم شاهكار  بوده است .


رييس جمهور تصريح كرد : پيشبرد آرمانهاي انقلاب،  نيازمند روحيه و عمل انقلابي است بايد جهان بيني و تئوري هاي مديريتي خود را در  اداره كشور به كار بگيريم و براي همه امور، الگوي برنامه ريزي هاي انقلابي – ايراني  و آرماني داشته باشيم.


دكتر احمدي نژاد افزود: در مسير اداره كشور وجود  فهم مشترك و باورهاي هماهنگ باعث موفقيت در حركت رو به جلو و خدمت مضاعف به مردم مي  شود .


وي خطاب به مديران اظهار داشت : بايد قدر لحظات  فرصت خدمتگزاري را بدانيد و در اقدامات سازندگي و عمراني هماهنگ با يكديگر عمل  كنيد. امسال بايد با تلاش و همت مضاعف در اشتغال ، كشاورزي و صنعت تصميمات بزرگ و  انقلابي اتخاذ شود.


دكتر احمدي نژاد همچنين رسيدگي به امور و مشكلات  جزيي مردم را مورد تاكيد قرار داد و اظهار داشت: اقدامات و رسيدگي به امور كلان  نبايد مسوولين را از پيگيري و رسيدگي به مسايل و مشكلات جزيي مردم غافل كند ما نمي  توانيم در برابر نياز يك انسان بي تفاوت باشيم.


 

منبع: ایسنا: 8 فروردین 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
ایسنا:[تاریخ ارسال: 30 Mar 2010]  [ارسال‌کننده: سیامک دهقانی]  [  ]  
برادر رفتگر ـ محمود وردار ببر! این یکی از شعارهای مردم طی اعتراضات ماههای اخیر بر علیه محمود احمدی نژاد بود که,بدرستی او را با آشغال و زباله مقایسه کرده بودند.
احتمالا منظور احمدی نژاد از عبارت وفور نعمت, این بوده است که در سال 1389 تعداد زیادی از بچه هایی که بدنیا آمده و خواهند آمد, والدین شان اسم نعمت را برای آنها برخواهند گزید. وگرنه در شرایط بحراان اقتصادی و عدم برنامه ریزی اقتصادی صحیح, همه می دانند که امسال نیز اگر جمهوری اسلامی سرنگون نشود,سال فقر و بدبختی هر چه بیشتر خواهد بود.
  

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.