شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ -  ۳ اوت ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

متن کامل نامه احمدی‌‌‌نژاد به لاریجانی

خبر آن لاین


رییس جمهور با ارسال نامه ای به رییس مجلس خواستار تعامل بیشتر مجلس با دولت شد.


به گزارش فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهوری روز گذشته طی نامه‌ای به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار تعامل بیشتر مجلس با دولت برای رفع تنگناهای موجود در قانون هدفمندسازی یارنه‌ها شد.
متن کامل نامه رئیس‌جمهور بدین شرح است:

جناب آقای دکتر لاریجانی
رئیس مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

مجدداً نوروز و آغاز سال جدید را به شما و نمایندگان محترم تبریک و تهنیت می‌گویم.

می‌دانید که طرح هدفمند کردن یارانه‌ها گسترده‌ترین و البته سنگین‌ترین اقدام اقتصادی است که اجرای موفق آن مستلزم هماهنگی، همراهی و همکاری، کلیه قوا، نهادها و دستگاه‌ها و مردم عزیز و بخش‌های گوناگون اقتصادی کشور است.

دولت فعلی در حالی داوطلبانه مصمم به اجرای این کار بزرگ و پذیرش مسئولیت آن شده است که دولت‌های قبل از نهم با اختیارات کامل و نزدیک به مطلق از انجام آن خودداری نمودند. اجرای این طرح نیازمند ثبات در تصمیم گیری و اعمال مدیریت و تدابیر مدیریتی است و این همکاری و همراهی نمایندگان محترم مجلس را می‌طلبد.

مصوبه مجلس محترم بسیار پیچیده بوده و دارای اشکالات اساسی و موانع متعددی است که هم اجرا را بسیار سخت کرده و امکان تدبیر امور و مهار تبعات منفی را از مدیران سلب کرده و هم مشکلات فراوان برای مردم اعم از تولید کننده و مصرف کننده ایجاد می‌نماید و صدمات جبران ناپذیری به اقتصاد کشور وارد می‌کند.

باید این اطمینان نیز ایجاد شود که در صورت ایجاد احتمالی هر گونه نوسانی که به روز آن در اجرای این گونه طرح‌ها طبیعی است، تصمیمات موضعی و موردی مجلس محترم منجر به ظهور مشکلات جدیدی در روند اجرای آن نگردد و کشور با چالش مواجه نشود.

انتظار دارد مجلس محترم به گونه‌ای اقدام فرماید که شرایط حداقلی برای اجرای این طرح خطیر و بزرگ فراهم گردد. اطمینان دارم در صورت همراهی مجلس محترم انجام این اصلاحات بزرگ موجب افتخار جمهوری اسلامی و مجلس و دولت و زمینه ساز شکوفایی اقتصادی و تحقق عدالت اجتماعی خواهد شد.

قبلا از همکاری نمایندگان محترم سپاسگزارم.

محمود احمدی‌نژاد

منبع: خبرآن لاین، 16 فروردین 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
خبر آن لاین:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.